Hotel Dvůr Olšiny ubytování Karviná

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Hotel Dvůr Olšiny

Fotografie uživatelů (23)

Hotel Dvůr Olšiny Hotel Dvůr Olšiny Hotel Dvůr Olšiny zobrazit všechny fotografie

Hotel Dvůr Olšiny

Olšiny 17/59, 73301 Karviná

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Dvůr Olšiny ***

Původní statek pochází z poloviny 18. století, postaven byl Mikulášem hrabětem von Taafe. Hlavní budova (dnes restaurace a hotel) byla postavena v roce 1767, z této doby pocházejí i chlévy. Areál byl v majetku rodu Larisch-Moenichů, později po 2. světové válce patřil Státním statkům, nyní je v soukromém vlastnictví.
Cílem nynějšího majitele je celý areál rekonstruovat a dál jej používat. Objekt byl v lednu 2002 prohlášen Ministerstvem kultury ČR kulturní památkou.

Hotel Dvůr Olšiny vám nabízí ubytování v luxusních pokojích a apartmánech, kde oceníte klidné a příjemné prostředí. Najdete zde dva jednolůžkové pokoje, dva dvoulůžkové pokoje, jeden třílůžkový pokoj, jeden luxusní apartmán, rodinný apartmán a vícelůžkové pokoje pro 20 osob. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně.

Nabízíme pokoje s bezbarierovým přístupem. V rámci areálu je parkování zdarma na hlídaném parkovišti. Dále nabízíme taxi služby za smluvní ceny, jízdu na koni a v kočáře.

Pokoje jsou vybaveny: vysokorychlostním internetem, LCD televizí, hygienické doplňky, fén, balenou vodu, koupelnou (WC a sprcha).

V ZIMNÍM OBDOBÍ NEFUNGUJE RECEPCE ANI RESTAURACE, INFORMUJTE PROSÍM HOTEL O ČASU SVÉHO PŘÍJEZDU NEJPOZDĚJI 24 HODIN PŘED PŘIJEZDEM.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Dvůr Olšiny

Najdete zde dva jednolůžkové pokoje, dva dvoulůžkové pokoje, jeden třílůžkový pokoj, jeden luxusní apartmán, rodinný apartmán a vícelůžkové pokoje pro 20 osob. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Nabízíme pokoje s bezbarierovým přístupem. V rámci areálu je parkování zdarma na hlídaném parkovišti. Dále nabízíme taxi služby za smluvní ceny, jízdu na koni a v kočáře.

Pokoje jsou vybaveny: vysokorychlostním internetem, LCD televizí, hygienické doplňky, fén, balenou vodu, koupelnou (WC a sprcha).

Gastronomie - Hotel Dvůr Olšiny

V zimních období je restaurace zavřena, můžete využít Restaurace Golf Lipiny, vzdálené cca 3,5 km.

Máme otevřeno denně pondělí- sobota od 10:00- 21:00 a v neděli od 11:00- 21:00.

V naší stylové nekuřácké restauraci si můžete pochutnat na gurmánských specialitách z jídel tradiční české a mezinárodní kuchyně. Rádi vám připravíme stylové pokrmy, dle Vašeho přání. Náš personál si váží Vaší návštěvy, a proto jsou jídla připravovaná z prvotřídních surovin a láskou ke gastronomii. V naší restauraci si vytváříme naše domácí produkty- aneb jak to dělaly naše babičky. Maso odebíráme z domácíh farem, které zaručují kvalitu a čerstvost.

Restaurace a salónek jsou ideálními prostory pro pořádání svatby na klíč, firemních a rodinných oslav, školení, coffee breaků, podnikových večírků, rautů, dětských párty a mnoho jiného.

Venkovní terasa o kapacitě 120 míst je tím pravým místem pro Vás, kde si můžete odpočinout a kochat se pohledem na koně. Pro Vaše nejmenší zde máme v letním období  venkovní dětský koutek. V blízkosti venkovnní terasy máme grill budku, kde Vám náš pan šéfkuchař připraví prvotřídní sezónní grill speciality.

Kapacita:
- restaurace až 60 míst
- salónek 30 míst
- terasa  až 120 míst

Pronájem salónku ke komerčním akcím, rodinným oslavám, atd. ( 150,-Kč/ hodinu ).

Okolí - Hotel Dvůr Olšiny

Hotel stojí v okolí lesů a velice krásné přírody ,i přesto leží v Karviné a dostupnost do města je velice dobrá.

Dostupnost - Hotel Dvůr Olšiny

Vlakové nádraží se nachází v Karviné a je vzdáleno asi 1 km. Autobusová zastávka je vzdálena 200 m.

Vyberte si nabídky ubytování Karviná. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Dvůr Olšiny

Olšiny 17/59,Karviná 73301

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Hotel Dvůr Olšiny - galerie

Hotel Dvůr Olšiny - Hodnocení

3x
0x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 100%

  • Kateřina Kašparová

    V hotelu jsme byli všichni nadmíru spokojení. Cena odpovídala komfortu, který hotel poskytoval. Prostředí okolo hotelu bylo klidné, personál hotelu příjemný. Zkrátka nemám, co bych vytkla, snad jen to, že jsme tam nemohli zůstat déle - což je ovšem naše chyba:) Určitě se na místo ještě vrátíme.

  • Grznárová Martina

    Pobyt v hotelu Dvůr Olšiny byl nádherným spestřením všedních dnů. Krásné a stylové ubytování, které mě zcela oslnilo. Restaurace také stylová, neskutečně příjemná obsluha, která se hostům nadmíru věnuje. Všem vřele doporučuji!

  • René Novotný

    mohu jedině doporučit, profesionální obsluha a výtečné interiéry..