Liščí mlýn ubytování Frenštát pod Radhoštěm

Fotografie uživatelů (24)

Liščí mlýn Liščí mlýn Liščí mlýn zobrazit všechny fotografie

Liščí mlýn

Bystré 664, 74401 Frenštát pod Radhoštěm

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Liščí mlýn ***+

Možnost ubytování v penzionu nebo v chatkách. Penzion: - 1x 2lůžkový pokoj, 3x 4lůžkový pokoj - 1x 6lůžkový pokoj - všechny s vlastním WC, sprchou a umývadlem, televize a WIFI na každém pokoji, V každém pokoji je skříň, v některých stolek a židle. Každý pokoj má jedno manželské lůžko a jednu (popř.2) patrové postele normální velikosti pro dospělé (90x200cm) Chaty: 10 půlchat, z toho 5 půlchat má 5 lůžek a 5 půlchat má 6 lůžek, každá půlchata má vlastní WC a umyvadlo se studenou vodou, WIFI. Každá půlchata má jedno manželské lůžko a jednu (popř.2) patrové postele normální velikosti pro dospělé (90x200cm) Společné sociální zařízení - sprchy a WC se nachází u chat ve zděné budově - k dispozici není kuchyňka. Možnost stanování bez elektrické přípojky.

Zaslat poptávku

Pokoje - Liščí mlýn

Možnost ubytování v penzionu nebo v chatkách. Penzion: - 1x 2lůžkový pokoj, 3x 4lůžkový pokoj - 1x 6lůžkový pokoj - všechny s vlastním WC, sprchou a umývadlem, televize a WIFI na každém pokoji,  Chaty: 10 půlchat, z toho 5 půlchat má 5 lůžek a 5 půlchat má 6 lůžek, každá půlchata má vlastní WC a umyvadlo se studenou vodou, WIFI. - společné sociální zařízení u chat ve zděné budově - k dispozici není kuchyňka. Možnost stanování.

Gastronomie - Liščí mlýn

V období sezóny (červenec - srpen) snídaně (formou rautu) nebo polopenze (vždy musí být objednaná dopředu) Mimo sezónu: podmínka min. 20 osob, objednané dopředu. Klasický provoz restaurace není.

Okolí - Liščí mlýn

Chatová osada a penzion Liščí mlýn se nachází na okraji města Frenštát p. R., ležícího na úbočí známého Radhoště (1129 m.n.m.) Vrchol Radhoště a Pustevny patří mezi nejoblíbenější výletní místa Beskyd. Sedačková lanová dráha je v provozu celoročně a dopravuje turisty z Ráztoky až na Pustevny. Rekreační areál Liščí mlýn, kterým protéká potok „Bystré“, je vzdálen od náměstí 1,5, od Ráztoky 4km. Z Frenštátu p.R. (aquapark) je necelých 10km do Rožnova p.R. (skanzen lidové architektury), 12km do Kopřivnice (Muzeum automobilů), 15km do malebného Štramberka, na hrad Hukvaldy atd.

 

Dostupnost - Liščí mlýn

Autobusové nádraží: 800 m Centrum: 2000 m Vlakové nádraží: 800 m Letiště: 25000 m

Ubytování Frenštát pod Radhoštěm – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Liščí mlýn

Bystré 664,Frenštát pod Radhoštěm 74401

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: liscimlyn@hotel.cz

Liščí mlýn - galerie

Liščí mlýn - Hodnocení

4x
2x
2x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 81%

  • Jana Jindrová

    Služby - nečerpali jsme žádné služby kromě noclehu. Uvedená cena je za jednotlivce, byli jsme tři.

  • jfk

    pekny hotel

  • Anonym

    Spokojenost.