Hotel Dělnický Dům Odry ubytování Odry

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel * > Hotel Dělnický Dům Odry

Fotografie uživatelů (9)

Hotel Dělnický Dům Odry Hotel Dělnický Dům Odry Hotel Dělnický Dům Odry zobrazit všechny fotografie

Hotel Dělnický Dům Odry

Dělnická 23, 74235 Odry

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Dělnický Dům Odry *

Hotel Dělnický dům v Odrách je součástí komplexu Dělnického domu a vznikl jako nadstavba původní historické budovy. Jeho provoz byl zahájen na podzim r. 2007, ke 100. výročí založení Dělnického domu v Odrách. Je umístěn nedaleko centra města Oder, v kopcovitém terénu Oderských vrchů. Z jeho pokojů se naskýtá krásný pohled do otevřené krajiny a na město.

Hotel disponuje kapacitou 31 pevných lůžek s možnosti 18 přistýlek v 15 pokojích. Součástí hotelu je hotelová hala, která umožňuje pořádání svatebních obřadů nebo firemních školení, a teresa, která nabízí místo k odpočinku.

Uspořádání komplexu Dělnického domu v Odrách dává možnost propojit společenské, kulturní a firemní akce s ubytováním a plným gastronomikým servisem. Je dobře dostupný a zaparkovat lze přímo u hotelu.

Zaslat poptávku

Dostupnost - Hotel Dělnický Dům Odry

V okolí hotelu se nacházejí objekty pro využítí volného času: kuželna, tenisové kurty, městská sportovní hala, posilovna, koupaliště. V okolí Oder je pestrá síť cyklostezek, areál HEI park v Tošovicích, s celoročním provozem bobové dráhy a atraktivních aktivit. Tipy na výlet do okolí města Oder: Hynčice-rodný dům J.G.Mendela, hrad Starý Jičín, zámek v Kunímě, hrad Helfštýn, lázně Teplice nad Bečvou /propast, argonitové jeskyně/ Vzdálenější okolí: Štramberská trúba, Kopřivnice /museum automobilů/, Frenštát pod Radhoštěm, Pustevny, hrad Hukvaldy, zámek Hradec nad Moravicí, Raduň

Máte-li zájem o další ubytování Odry, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Dělnický Dům Odry

Dělnická 23,Odry 74235

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: delnicky-dum@hotel.cz

Hotel Dělnický Dům Odry - galerie

Hotel Dělnický Dům Odry - Hodnocení

11x
1x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 97%

  • - Lukáš Fengl

    spokojenost

  • Attila Magyar

    Vše na úrovni, personál ok

  • Pavel Grmela

    Se službami služby Hotel.cz jsme byli velmi spokojeni stejně jako s ubytováním,které je na vysoké úrovni. Rádi tento hotel v případě potřeby opět navštívíme snad by jen bylo dobré v budocnosti pro hotelové hosty zajistit připojení na internet.