Hotel Mc Limon ubytování Šenov u Nového Jičína

Fotografie uživatelů (12)

Hotel Mc Limon Hotel Mc Limon Hotel Mc Limon zobrazit všechny fotografie

Hotel Mc Limon

Malostranská 583, 74242 Šenov u Nového Jičína

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Mc Limon ***

Hotel prošel celkovou rekonstrukcí a v současné době poskytuje ubytování v 6 pokojích a 7 apartmánech. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové s možností až dvou přistýlek. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, LCD televizí, telefonem, minibarem a pracovním stolem, klimatizací. Vysokorychlostní připojení na internet je pro hosty na každém pokoji zdarma. Na apartmánech je možné si vybrat rovněž mezi vanou, sprchovým koutem či kuchyní. Nově postavené wellness, dětské hřiště.

Zaslat poptávku

Gastronomie - Hotel Mc Limon

K příjemnému posezení Vás zveme do naší hotelové restaurace, která se může pochlubit svou pestrou nabídkou jídel tradiční české i mezinárodní kuchyně k dispozici jsou rovněž dva salónky vhodné pro oslavy a obchodní semináře.

Okolí - Hotel Mc Limon

Zastřešená letní zahrada včetně venkovního krbu a udírny přímo vybízí ke strávení příjemných letních večerů pod hvězdami. Pro odpočinek hostů slouží malé relaxační centrum se saunou a minifitness. Poblíž penzionu je sportovní areál, kde se nachází tenisové a volejbalové kurty včetně fotbalového hřiště. Okolí Nového Jičína patří k nejnavštěvovanějším regionům Severní Moravy. Město Vás překvapí historickým náměstím, zámkem a rozmanitostí historických památek. Nedaleko pod Štramberskou hradní věží Trůba se nachází jedinečný urbanistický komplex dřevěnic.

Máte-li zájem o další ubytování Šenov u Nového Jičína, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Mc Limon

Malostranská 583,Šenov u Nového Jičína 74242

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: mc-limon@hotel.cz

Hotel Mc Limon - galerie

Hotel Mc Limon - Hodnocení

6x
1x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 96%

  • Tesař František

    Výborná kvalita ubytování. Dostupné internetové připojení formou VIFI Chování personálu korektní.

  • Miroslava Nováková

    Tento hotel mohu jen všem doporučit.Užasný a příjemný personál,krásné ,luxusní ubytování,klimatizované pokoje i dostupné parkování před hotelem.