Hotel Ráztoka ubytování Trojanovice

Fotografie uživatelů (19)

Hotel Ráztoka Hotel Ráztoka Hotel Ráztoka zobrazit všechny fotografie

Hotel Ráztoka

364, 74401 Trojanovice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Ráztoka ***

Hotel Ráztoka je umístěn v krásném údolí pohoří Beskyd pod horou Radhošť, na níž dle pověsti sídlil pohanský Bůh Radegast. Návštěvníky hotelu Ráztoka jistě zaujme bohatá historie objektu, která se datuje do začátku dvacátých let minulého století, kdy se na místě dnešního hotelu nacházel koloniál. Ve třicátých letech byl přebudován na horský hotel, který se ve stejné podobě zachoval prakticky do začátku 90. let minulého století, kdy byl zbourán a na jeho místě byl postaven současný objekt, který byl předchozím majitelem zrekonstruován do dnešní podoby. Tříhvězdičkový hotel pod horou Radhošť, na které určitě sídlil pohanský bůh Radegast nabízí ubytování ve stylově zařízených pokojích s TV, SAT, sociálním zařízením, telefonem a překrásným výhledem do beskydských hvozdů. Potřebujete uspořádat kongres, školení, prezentaci nebo rodinnou oslavu? Nabízíme kongresový sál s kapacitou 100 osob, 2 salonky s kapacitou 25 a 40 osob. V hotelu je také wellness centrum a masáže.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Ráztoka

V hotelu je k dispozici 32 dvoulůžkových a 9 jednolůžkových pokojů s možností přistýlky, 4 apartmány a 3 čtyřlůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s vanou nebo sprchou, vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV+satelit a ve většině pokojů je připojení na WIFI.

Gastronomie - Hotel Ráztoka

K dobrému bytí patří dobré jídlo a pití… Naši kuchaři jsou připraveni zahnat váš hlad valašskými specialitami i cizokrajnými pokrmy. Milá a vstřícná obsluha vám připraví kávu lahodné chuti a vůně, na zahřátí čajíček s rumíkem, grog či svařák.

Okolí - Hotel Ráztoka

Kdo nepřijede, neuvidí tu krásu okolo. Téměř panenská příroda a hluboké lesy se spoustou turistických a cyklistických tras vytáhnou na výlet téměř každého. V nedalekém Frenštátě pod Radhoštěm se můžete vykoupat v krytém bazéně nebo aquaparku. Tělo si můžete zhuntovat ve Frenštátské squashové hale nebo na tenisových kurtech. V zimě vás určitě potěší lyžařský areál na Pustevnách se spoustou sjezdovek a běžeckých tras.

Dostupnost - Hotel Ráztoka

Zastávka: 150 m Autobusové nádraží: 4000 m Centrum: 5500 m

Další informace

V hotelu si můžete zahrát bowling na dvou dráhách, kulečník, elektronické šipky nebo stolní tenis. Relaxovat můžete na masážích nebo v hotelovém wellness centru, které nabízí vířivku, masážní a rekondiční stroj pro mechanickou masáž Rolletic, probíhají zde čokoládové zábaly a masáž a kosmeticko-lymfatické masáže obličeje a dekoltu.

Máte-li zájem o další ubytování Trojanovice, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Ráztoka

364,Trojanovice 74401

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: raztoka@hotel.cz

Hotel Ráztoka - galerie

Hotel Ráztoka - Hodnocení

20x
16x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 88%

 • Aleš Černotík

  všeobecná spokojenost, doporučujeme

 • Josef Medvedík

  veškerý personál, se kterým přijdete do styku je na odpovídající úrovni veěkeré objednané služby byly připraveny bez závad připraveno je monitorované parkoviště

 • Jaroslav Bělohlávek

  Spokojenost.

 • Anonym

  Pobyt o.k. Výlety po okolí. Malé pokoje, ale na přespání stačí - s tím souvisí komfort. Služby call centra nehodnotím, proto "0". Děkuji.

 • ČEZ Distribuce

  Vstřícný personál, chutná a pestrá strava, čisté prostředí, celkově vysoká spokojenost.

 • Radka Krečmerová

  pěkné prostředí hotelu, ubytování v čistých uklizených pokojích, na každém pokoji byla i vana, byli jsme zde v zimě a topí se bezvadně není tady zima, na lyžovačku také doporučuji, ale musí být dost sněhu

 • Jan Grundel

  Krásné okolí, čistý, příjemný hotýlek.

 • Anatolij Šipoš

  Klidné prostředí, hezké, čisté ubytování. Doporučuji.

 • Alena Jasanská

  Velmi klidné místo k odpočinku. Pokoje jsou útulné, personál ochotný a pro rodiny s dětmi přímo ideální.