Hotel Koruna ubytování Opava

Fotografie uživatelů (10)

Hotel Koruna Hotel Koruna Hotel Koruna zobrazit všechny fotografie

Hotel Koruna

náměstí Republiky 450/17, 74601 Opava

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Koruna ***

Tříhvězdičkový hotel Koruna poskytuje ubytování v samotném centru historické části města Opava. Hotel Koruna se nachází v centru města Opavy v bezprostřední blízkosti pěší zóny. Hotel je ideálním místem pro konání zejména obchodně propagačních akcí, služebních cest, konferencí, svateb, seminářů, firemních večírků či prezentací. Hostům jsou k dispozici pokoje v kategoriích standard a De luxe. Každý je vybaven sociálním zařízením s vanou, telefonem a televizorem se satelitním příjmem. O maximální spokojenost našich hostů zde pečují špičkoví odborníci, kteří se rádi postarají o Vaše pohodlí. Na své si jistě přijdou milovníci kultury. V blízkosti hotelu se nachází Slezské divadlo a pouze pár minut chůze je vzdáleno Slezské zemské muzeum, nejstarší muzeum v ČR.

Zaslat poptávku

Dostupnost - Hotel Koruna

Centrum: 10 m

Vyberte si nabídky ubytování Opava. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Koruna

náměstí Republiky 450/17,Opava 74601

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Hotel Koruna - galerie

Hotel Koruna - Hodnocení

18x
11x
4x
2x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 79%

 • Ing. Pavel Konopka

  Hotel svým vybavením a jednáním s klienty připomíná můzeum socialismu. Pokpje i ostatní prostory jsou vybaveny nábytkem z doby privatizace. První co po vás recepce žádá jsou občanské průkazy všech ubatovanách, takže nečekejte nějaké soukromí. Co je velmi překvapivé a z mého pohledu nehorázné je požadavek na platbu předem, jako podmínka ubytování. Chcete - li platit až druhý den ráno , musíte při příjezdu sdělit recepci číslo své kreditní karty, jinak Vás neubytují. Neuvěřitelné, ale je to tak.

 • Gruber

  Vše v pořádku.

 • Martin Svoboda

  Dobrá parkování, dobře vybavený pokoj standardní úrovně, nadprůměrně dobrý sortiment snídaně

 • Anonym

  Vybavení hotelu neodpovídá požadované účtované ceně ve srovnání s podobnými hotely, kde lze stejný standard obdržet za poloviční cenu. Snídaně formou švédského stolu je poněkud chudá na výběr. Parkování a přístup personálu je uspokojivý.

 • - Švecová

  S ubytováním jsem byla spokojena.

 • Zdeněk Lhoták

  Služba "Hotel.cz" pro zajištění ubytování je perfektní. Hotel, staršího typu, je čistý dobře udržovaný, restaurační služby dobré. Chybí klimatizace. personál je ochotný a příjemný.

 • Ladislava Palatinová

  S pobytem jsme byli velmi spokojeni a to jak s ubytováním,tak s výtečnou kuchyní,oceňuji rozmanitý výběr snídaně a přístup zaměstnanců hotelu.