Hotel Ruby Blue ubytování Ostrava

Fotografie uživatelů (10)

Hotel Ruby Blue Hotel Ruby Blue Hotel Ruby Blue zobrazit všechny fotografie

Hotel Ruby Blue

Stodolní 11, 70200 Ostrava

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Ruby Blue ****

Hotel se nachází v centru města, dobře přístupný a bezpečný, s atmosféru COOL DESIGNED HOTEL. RUBY BLUE nabízí komfortní ubytování v přijemném čtyřhvězdičkovém standardu ke krátko-i dlohodobému pobytu. Pokoje jsou vybavené s vanou, včetně SAT TV-LCD, připojení WiFi/LAN Interent, minibar, trezor, klimatizace-chlazení s ind. ovládáním teplot, kartové bezpečnostní zámky. Hotelový bar a night restaurant nabízí steakové speciality a druhy oblíbených nápojů a drinků.

Provoz hotelu: non-stop recepce

Provoz restaurace: 07:00-02:00

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Ruby Blue

Hotelové pokoje i apartmány mají zabudovanou vzduchotechniku, díky které mají hosté, i přes zavřená okna, na pokojích stále čerstvý vzduch. Na jižní stranu orientované pokoje i apartmány mají okna Hotelové pokoje i apartmány mají zabudovanou vzduchotechniku, díky které mají hosté, i přes s venkovními žaluziemi a jsou kompletně klimatizovány. Ve 4. patře je pokoj s bezbariérovým přístupem a vybavením pro invalidní hosty.

Pokoje:

Standard Single: komfortní ubytování ve 2 jednolůžkových pokojích v přijemném standardu pro relax a odpočinek. Pokoj je vybavený s koupelnami se sprchou, SAT TV-LCD, připojení WiFi/LAN Interent, minibar, trezor, klimatizace-chlazení s ind. ovládáním teplot, kartové bezpečnostní zámky.

Classic Double: komfortní ubytování v 4 dvoulůžkových pokojích v přijemném standardu ke krátko-i dlohodobému pobytu. Pokoj je vybavený sprchou, SAT TV-LCD, připojení WiFi/LAN Interent, minibar, trezor, kartové bezpečnostní zámky.

Standard Double: komfortní ubytování v 8 dvoulůžkových pokojích v přijemném standardu ke krátko-i dlohodobému pobytu. Pokoje jsou vybavené všechny s vanou, včetně SAT TV-LCD, připojení WiFi/LAN Interent, minibar, trezor, klimatizace-chlazení s ind. ovládáním teplot, kartové bezpečnostní zámky.

Comfort Business Double: pokoje vhodné ke kombinovanému pobytu pracovnímu a odpočinkovému ve 2 dvoulůžkových pokojích s pracovním stolem. Pokoj je vybavený vanou, SAT TV-LCD, připojení WiFi/LAN Interent, minibar, trezor, klimatizace-chlazení s ind. ovládáním teplot, kartové bezpečnostní zámky.

Gastronomie - Hotel Ruby Blue

A la carte Restaurant / Steak & Pasta Menu
Podáváme bufetovou snídani, konferenční menu a výběr steakových, těstovinových i tradičních pokrmů, výběr čerstvých zeleninových salátů i kondiční menu zdravé výživy.

Flair Cocktail & Music Bar
Víkendový program v novém cocktail & music clubu - přináší našim hostům odpočinek u příjemné DJ´s Music s nabídkou flairových FANCY koktejlů tradičních i fantazijních podle moderních receptur našich show barmanů.

Okolí - Hotel Ruby Blue

Hotel je snadno dostupný autem s možností parkování na velkém oploceném parkovišti přímo naproti hotelu. Na blízké Nádražní ulici je umožněno pohodlné spojení městskou hromadnou dopravou (zastávka vzdálena 100m od hotelu) s vlakovým nádražím Ostrava hlavní nádraží a Ostrava – Svinov. Přímo na Stodolní ulici je nově vytvořena vlaková zastávka.

Dostupnost - Hotel Ruby Blue

Příjezd od Prahy, Olomouce, Vídně a z letiště Leoše Janáčka Ostrava – Mošnov. Vzdálenost z letiště je 21 km.
- E 462 do Příboru, dále č. 58, směr Ostrava – centrum
- E 462 do Frýdku – Místku, dále č. 56, Ostrava – centrum
GPS: 49°50’15” N, 18°17’08” E
Příjezd ze Slovenska
- E 75 do Českého Těšína, dále č. 11, směr Ostrava – centrum
- E 442 do Rožnova pod Radhoštěm, dále č. 56, směr Ostrava - centrum

Další informace

Provoz hotelu: non-stop recepce

Provoz restaurace: 07:00-02:00

Ubytování Ostrava – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Ruby Blue

Stodolní 11,Ostrava 70200

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: rubyblue@hotel.cz

Hotel Ruby Blue - galerie

Hotel Ruby Blue - Hodnocení

5x
3x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 86%

  • Anonym

    Příjemný hotel, ochotný personál, dobrá restaurace, snídaně více než dostačující, pokoje orientované do Stodolní jsou rušnější, čistota a služby v pořádku, ale v koupelně by mohl být fén.

  • Jaroslav Kadlec

    Pěkný hotel na hlučném místě, kde se nnelze ubránit průniku hluku z ulice