Hotel Veronika*** ubytování Ostrava

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Hotel Veronika***

Fotografie uživatelů (9)

Hotel Veronika*** Hotel Veronika*** Hotel Veronika*** zobrazit všechny fotografie

Hotel Veronika***

Mírové náměstí 3d/519, 70030 Ostrava

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: veronika@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Veronika*** ***

Hotel Veronika*** nabízí příjemné a cenově dostupné ubytování v blízkosti centra Ostravy. Individuální požadavky našich hostů nám umožňuje splnit nabídka 55 pokojů v různých typech s celkovou kapacitou 119 lůžek. Hotelové pokoje jsou typu STANDARD*** a typu LUX***. Samozřejmostí je bezdrátové připojení k internetu. Snídani můžete zakoupit na recepci hotelu za 100 Kč. Dobrým servisem a chutnou domácí kuchyní se pyšní naše restaurace. Může se stát i místem pro klidné a příjemné setkaní s přáteli či obchodními partnery. Recepce hotelu je otevřena nepřetržitě. K dispozici máme i externí školící prostory s kapacitou 14-56 osob.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Veronika***

Pokoje typu LUX *** - pokoje vybavené novým hotelovým nábytkem, stolečkem s křesílky, LCD televizí, součástí pokoje je koupelna s vanou, WC;   Pokoje typu STANDARD *** - jsou vybaveny koupelnou s vanou, WC a LCD TV, v pokojích je  hotelový nábytek barvy třešeň, koberec či plovoucí podlaha a příjemnou atmosféru dotváří záclona;  Na všech pokojích bezdrátové připojení k internetu WiFi zdarma.

Okolí - Hotel Veronika***

Externí školící prostory, vzdálenost 3 minuty chůze od budovy hotelu. Kapacita 14-56 osob. http://www.vitkovice.cz/pronajem-uceben

Dostupnost - Hotel Veronika***

Zastávka: 10 m Centrum: 2 km Vlakové nádraží: 5 km Letiště: 10 km

Vyberte si nabídky ubytování Ostrava. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Veronika***

Mírové náměstí 3d/519,Ostrava 70030

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: veronika@hotel.cz

Hotel Veronika*** - galerie

Hotel Veronika*** - Hodnocení

173x
96x
29x
12x
2x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 84%

 • Jiří Kryšpín

  Vadilo mi, že člověk vstoupil do pokoje a byl výrazně cítit dým. Sice jsme ve Vítkovicích, ale tohle byly cigarety. Také není parkování u hotelu

 • Petr Mojžíš

  Recepční by mohla být příjemnější... Parkování - je možné pouze v okolních ulicích, cca 100 metrů od hotelu. Měl jsem mírné obavy, zda svůj vůz najdu druhý den v pořádku. Internetové připojení - wifi, ale poněkud pomalé.

 • Svetlana Scherfelová

  Milý a ochotný personál, dobrá posteľ za dobrú cenu.

 • Adam Skowronski

  I don't need luxury hotels, I just need to spend night in clean, decent room. +relativelly cheap +clean + free wireless internet - to close to tram stop, lot of noise in my room, can't sleep with open window. - no safe parking place. I had to leave my car next to some kind public office building (in hope that there is CCTV :) ) - staff could smile some times and speak bit better english.

 • Anonym

  čistota hotelu byla podle mých zkušeností s jinými hotely na velmi nízké úrovni. celkově jsem se na pokoji necítila dobře, měla jsem pocit špíny, příště bych si tento hotel nevybrala.

 • Velecký

  Hotel sice nedisponuje vlastním parkovištěm, je však v docházkové vzdálenosti od veřejného (neplaceného) parkoviště. Příjemně překvapila kvalita lůžek a matrací!!!

 • Dagmar Donaťáková

  Oceňuji pružnou a velmi rychlou informovanost klienta o rezervaci - e-mail, ale především i telefonicky. Vysokou míru čistoty pokoje LUX, který jsem užívala a příjemně komunikativní personál recepce a především restaurace.

 • Stanislav Čaloud

  Služby hotelu jsou ve standartní kvalitě, ochotný a milý personál. Dobrý poměr kvality služeb a ceny. Nejsem sám, kdo hotel opakovaně volí při služebních cestách do Ostravy. Překážkou není ani jeho poloha, blízká tramvajová zastávka je od centra vzdálena 8 nebo 12 min. jízdy.

 • Petr Nový

  Recepční první dvě noci výborná,poslední noc otrávená a nechala si předložit průkaz a po 14 hodinách práce,mě to trochu naštvalo :-(

 • Anonym

  Parkování je dostupné v blízkosti hotelu, ale parkoviště je nehlídané a prostředí nebudí při ponechání auta důvěru v bezpečnost. Kostelní hodiny skutečně odbíjí hodně hlasitě, neboť jsou v bezprostřední blízkosti hotelu. Pokud hosté požadují klid, z hlediska umístění hotelu bude jejich požadavek nesplněn (krom hodin tramvajové pásy, osoby bez domova ihned pod okny, lidi čekající na MHD apod.). Pokoj byl čistý, ale byl znát předchozí pobyt kuřáků. V prospektu je uváděno, že je pokoj prostorný - nemám ale stejný názor...

Celkem záznamů: 72
1 2 3 4 5