Zoologická zahrada Ostrava - Hodnocení

Všechny kategorie > Volný čas > Zoologické zahrady

Zoologická zahrada Ostrava - Hodnocení

Zpět na Zoologická zahrada Ostrava
9x
9x
3x
4x
4x
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

Celkové hodnocení 62%

 • Anonym

  Přijeli jsme na parkoviště č, 1,zaplatili 55 kč za auto,ale na parkovišti plno.Nezbylo než z parkoviště ihned odjet,ale peníze nám odmítli vrátit! Pěkný začátek výletu.Na toto parkoviště pozor!Jsou to zloději!

 • Anonym

  Není to špatná ZOO, ale osobně se mi líbí o něco víc v Olomouci - nicméně to je spíš otázka prostředí než přístupu chovatelů a personálu.

 • Anonym

  Pekne Zoo v Ostrave, kde mist kde zajit s detmi neni. Pokud clovek nebyl nikde v Zoo v zahranici tak se mu vse bude libit. Vadilo mi male vybehy pro divokou zver a celkove zaostalost cele Zoo i kdyz se snazi modernizovat ale trosku vice zaostavaji.

 • Spousta lidí docela draho a některé výběhy opravdu prázdné. pro mě mírné zklamání.

 • Na tyhle pardálí mláďata bych se zajel podívat :) http://www.ostravatv.cz/mladata-pardalu-oblackovych-v-zoo-ostrava-v4910.html

 • Anonym

  Velice mi vadili nevycválaní turisté hlavně z Polska, ale samozřejmě i Češi, kteří přes všechna upozornění krmili zvířata. V Zoo je sice dost zvěře,ale na malém prostoru. Výlet mi zkazil hlavně fakt, že mě a mému příteli bylo těch zvířat líto.Nechápu tedy ty vysoká hodnocení, asi to psali ti, kteří nebyli v žádné jiné ZOO.

 • Anonym

  Navštívila jsem tuto Zoo minulý týden (15.7.2012) a byla jsem poměrně dost zklamaná. Ostravské Zoo se rozhodně nemůže srovnávat ani s Olomouckým kopečkem a se Zoo Lešnou už vůbec ne. Sice se snaží modernizovat pavilony a výběhy pro zvířata, ale Zoo zaspala dobu a teď to těžce dohání. Bohužel je to na úkor zvířat. V dnešní době by podle mě velké šelmy neměly co dělat v malých okachličkovaných klecích.

 • Anonym

  Docela dobrý, tak průměr. Celodenní výlet se dá spojit s Dinoparkem, který je jenom asi 10 km daleko. Jeli jsme autem chvilku. Doporučuju.

 • Anonym

  myslím si že naše zoo je velice zaostalá o proti druhým chybí docela dost zvířat a máte prázdné klece uplně zbytečně hezký den.

 • Anonym

  Dobrý tip na celodenní výlet, hlavně atrakce pro děti byly nepřekonatelné a volně promenádující pávi, tomu dodaly teu správnou atmosféru :-)

Celkem záznamů: 16
1 2