Penzion Mona ubytování Bělá pod Pradědem

Fotografie uživatelů (13)

Penzion Mona Penzion Mona Penzion Mona zobrazit všechny fotografie

Penzion Mona

Bělá pod Pradědem-Adolfovice 242, 79001 Bělá pod Pradědem

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: penzion-veronika@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Mona ***

Kapacita penzionu je 11 míst, nabízíme 3 pokoje a 1 apartmán v přízemí. Pokoje  jsou  1x čtyřlůžkový a 2x dvoulůžkové pokoje. Na pokojích je vlastní WC, televize, rádio s CD. Pokoje využívají společnou kuchyňku, která je vybavena standardně. K dispozici je společenská místnost s krbem, satelitem (1 lůžko). Apartmán v přízemí je pro 3 osoby - má manželskou postel a jednu standardní postel. V apartmánu je plně vybavená kuchyňka s lednicí, TV, Wi-fi připojení. V koupelně je sprchový kout a WC.  Hosté penzionu mohou využívat  3x posezení - venkovní krbové posezení, posezení za penzionem, posezení u ohniště. K dispozici je venkovní zapuštěný bazén, pro děti  houpačka, pískoviště, venkovní stůl na stolní tenis.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Mona

Dvoulůžkové pokoje jsou 1x dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a 1x dvoulůžkový manželský pokoj.

Gastronomie - Penzion Mona

Na přání poskytujeme snídaně. Obědy a večeře neposkytujeme, lze si zajistit v nedalekém penzionu.

Okolí - Penzion Mona

Návštěvníci penzionu mohou využít nepřebernou nabídku výletů do krásné jesenické přírody. Namátkou vybíráme: - výlety na Praděd, na Ramzovou, Červenohorské sedlo, do Rychlebských hor - Lázně Jeseník - jeskyně na Pomezí, na Špičáku - krytý bazén v České Vsi V zimě je penzion ideální svoji polohou ve středu turistické oblasti pro sjezdové a běžecké lyžování. 9 km sjezdové lyžování na Červenohorské sedlo, 7 km skipark Filipovice (nová lanovka, více na http://www.skipark-filipovice.cz), 4 km do areálu na Miroslavi v Lipové Lázních, 4 km do Lázní Jeseník, 14 km Ramzovské sedlo, Petříkov, Ostružná. Přímo nad penzionem vedou běžecké tratě.

Dostupnost - Penzion Mona

Autem směr Šumperk a Bruntál. Autobusem zastávka Adolfovice-most (200 m od penzionu) nebo Adolfovice-Mlýnky (300m od penzionu). Adolfovice jsou součástí obce Bělá pod Pradědem.

Máte-li zájem o další ubytování Bělá pod Pradědem, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion Mona

Bělá pod Pradědem-Adolfovice 242,Bělá pod Pradědem 79001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-veronika@hotel.cz

Penzion Mona - galerie

Penzion Mona - Hodnocení

13x
0x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 100%

  • Vladimír Novotný

    byl jsem velice spokojen