HOTEL FLORA ubytování Olomouc

Fotografie uživatelů (28)

HOTEL FLORA HOTEL FLORA HOTEL FLORA zobrazit všechny fotografie

HOTEL FLORA

Krapkova 439/34, 77900 Olomouc

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL FLORA ***+

Hotel Flora je moderní desítipatrový hotel s mezinárodní klientelou umístěný v klidové části města Olomouce, v těsném sousedství městských parků, ve kterých se konají květinové výstavy Flora Olomouc. Je vzdálen jen deset minut pěší chůze od historického centra města, napojen na tramvajovou a železniční dopravu, je využíván také jako tranzitní hotel. Svým klientům nabízí služby na vysoké profesionální úrovni. Pro svou příjemnou atmosféru a vstřícný personál bývá často navštěvován mnoha českými celebritami z oblasti kultury, sportu i politiky. Hotel je členem Asociace hotelů a restaurací ČR s uděleným Klasifikačním znakem a Certifikátem se zařazením do kategorie Hotel, třída *** a třída ****. Nejbližší letiště je v 80 km vzdáleném Brně (Tuřany), 130 km vzdálené Vídni (Schwechat) a 304 km vzdálené Praze (Ruzyně). Vlakové a autobusové nádraží (vzdáleno cca 3 km) je snadno dostupné MHD. Nástupní stanice „Výstaviště Flora“, tramvaje č. 1, 4, 6 – vlakové nádraží, tramvaj č. 4 – autobusové nádraží. Zastávka MHD je vzdálena 200 metrů od hotelu. Hotel nabízí příjemné a pohodlné ubytování ve 165 pokojích, z toho 2 pokoje s bezbariérovým přístupem pro hendikepované hosty s celkovou kapacitou 328 lůžek rozdělených do 4 typů. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem/vanou, toaletou, telefonem, TV/SAT, minibarem, bezpečnostním zámkovým kartovým systémem, připojením na internet (WiFi). Vyšší kategorie mají trezor a vysoušeč vlasů. Hosté si mohou vybrat pokoje s nádherným výhledem na historické centrum Olomouce, pokoje jsou nekuřácké. Hotel se vyznačuje výbornou mezinárodní kuchyní a zajišťováním kvalitních gastronomických a cateringových služeb.

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL FLORA

Kategorie COMFORT*** pokoje se sprchovým koutem Kategorie SUPERIOR**** pokoje se sprchovým koutem, osm pokojů s koupelnou s vanou

Gastronomie - HOTEL FLORA

Restaurace, lobby bar, kavárna, bar Astra, venkovní restaurační posezení

Okolí - HOTEL FLORA

Klidná zóna městských parků a blízkost historického centra města. Snadná dostupnost nákupních center a MHD.

Dostupnost - HOTEL FLORA

Zastávka: 200 m
Autobusové nádraží: 3500 m
Centrum: 700 m
Vlakové nádraží: 3000 m

Od historického centra města je vzdálen 10 minut chůze.

Máte-li zájem o další ubytování Olomouc, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

HOTEL FLORA

Krapkova 439/34,Olomouc 77900

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: flora-olomouc@hotel.cz

HOTEL FLORA - galerie

HOTEL FLORA - Hodnocení

56x
17x
6x
1x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 88%

  • Monika Krtková

    Dobrý den, hotel Flora hodnotím v jeho kategorii jako velmi příjemný: milé jednání personálu, čistota, kvalitní kuchyně,ubytování psů, teplo na pokojích. Ráda jej doporučím.

  • Ing. Arpád Vrábel

    Doporučuji zaměřit pozornost také na perfektní fungování TV příjmače, na spolupráci TV příjmače s přiloženým dálkovým ovládáním a kvalitu TV signálu. Kvalitní TV signál, dostatek předvolených vysílacích stanic, stejně jako bezproblémová spolupráce TV přístroje s dálkovým ovládáním mohou přispět k navození lepší nálady a pocitu spokojensoti ubytovaného po náročném pracovním dnu. Stejně tak by bylo vhodné pravidelně kontrolovat fungování odsávacího zařízení v koupelně.

Celkem záznamů: 12
1 2velikonoce-wellness-pobyt