HOTEL GÓL ubytování Olomouc

Fotografie uživatelů (6)

HOTEL GÓL HOTEL GÓL HOTEL GÓL zobrazit všechny fotografie

HOTEL GÓL

Legionářská 1165/12, 77900 Olomouc

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: gol@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL GÓL ***

Naše ubytování Olomouc nabízí svým klientům služby na profesionální úrovni s velmi výhodnou polohou v blízkosti centra města, v klidném prostředí, poblíž sportovního areálu SK Sigma. Náš hotel v centru Olomouce nabízí kvalitní ubytování o kapacitě 87 lůžek. Pokoje hotelu disponují koupelnou s vlastním sociálním zařízením, telefonem a televizí se satelitním příjmem.

Velké množství sportovního a společenského vyžití zaručuje ubytovaným hostům zábavu, odpočinek od každodenních starostí a příjemnou relaxaci. V blízkosti našeho hotelu se nachází také několik barů a restaurací, které vás zajisté uspokojí. Pro milovníky sportu jsou k dispozici tenisové kurty, bowling, squash, plavecký bazén, zimní stadion a sportovně-relaxační centrum OMEGA.

Náš hotel je titulován mezi zákazníky jako "TOP HOTEL OLOMOUC" a "TOP PENZION OLOMOUC"

Zároveň se jedná o vhodný hotel pro pořádání firemních školení, seminářů, svatebních hostin a kulturních akcí. Hledáte-li nejlepší ubytování v Olomouci, navštivte Hotel Gól Olomouc

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL GÓL

Hotel nabízí svým hostům kapacitu 87 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny vkusným nábytkem. Každý pokoj je vybaven čidlem a napojen na centrální protipožární systém.

Další informace

KONGRES:

Hotel Gól v Olomouci disponuje dvěma jednacími prostory, které pronajímá za účelem uspořádání kongresů, firemních meetingů, přednášek či rodinných a narozeninových oslav.

Malý salonek s maximální kapacitou 30 osob nabízíme přímo v budově hotelu za cenu 300 Kč/hod. Velký VIP prostor ve vedlejší budově má kapacitu cca 60 osob a je vhodný pro uspořádání komornějších svatebních hostin nebo větších firemních jednání.

Jeho velkou předností je překrásný výhled na historickou Olomouc a Andrův stadion SK Sigma – a to díky umístění v sedmém poschodí budovy tribuny fotbalového stadionu. Na stejném poschodí se rovněž nachází šest nově otevřených luxusních apartmánů, které nabízíme kromě standardního ubytování i na krátkodobý pronájem v průběhu konání fotbalových zápasů. Velkému salonu náleží i terasa a bar, ke kterému na Vaši žádost zajistíme obsluhu. K pronájmu zajišťujeme i nápoje a občerstvení-teplou stravu objednáváme u olomoucké cateringové společnosti. V případě konání oslav či svatebních hostin zařídíme živou hudbu a doprovodné programy dle Vašeho přání /předtančení standardních a latinsko-amerických tanců, ukázky bojových umění atp./. Jsme schopni zařídit vše dle Vašich představ. Cena pronájmu tohoto prostoru je smluvní. Oba jednací prostory jsou nekuřácké.

V případě dlouhodobého pronájmu salonku je po předchozí dohodě možné poskytnout slevu. Za poplatek nabízíme zapůjčení flipchartu, dataprojektoru, TV, DVD a CD přehrávač.

Máte-li zájem o další ubytování Olomouc, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

HOTEL GÓL

Legionářská 1165/12,Olomouc 77900

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: gol@hotel.cz

HOTEL GÓL - galerie

HOTEL GÓL - Hodnocení

51x
22x
2x
0x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 90%

 • Petr Rada

  Parkování pod dohledem kamer a na oploceném parkovišti zdarma, velmi čistý hotel, vstřícný personál, pár kroků od centra města..... za své peníze jsme dostali více, než jsme očekávali. Vřele doporučujeme!

 • Anonym

  spokojená - výborné

 • Ivan Erlebach

  Výborný personál, velice fundovaný, služby hotelu na vysoké urovni. Velice rád se zase vrátím do hotelu Gól což bude za nedlouho.

 • Žaneta Amélie Konigová

  Personál hotelu je velice ilý a vstřícný, dostupný ve kteroukoli denní i noční hodinu. Po celou dobu ubytování jsem se cítila velice příjemně. Všude je čisto a vyzdvihla bych každodenní úklid, včetně výměny ručníku. Také musím pochválit a doporučit bohaté pestré snídaně. Byl jsem velmi spokojena.