Zámecký hotel Zlatý Orel ubytování Hranice

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Zámecký hotel Zlatý Orel

Fotografie uživatelů (11)

Zámecký hotel Zlatý Orel Zámecký hotel Zlatý Orel Zámecký hotel Zlatý Orel zobrazit všechny fotografie

Zámecký hotel Zlatý Orel

Jiráskova 140, 75301 Hranice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Zámecký hotel Zlatý Orel ***

Zámecký hotel v Hranicích nabízí ubytovací služby svým klientům od listopadu roku 2002, kdy byla dokončena jeho celková rekonstrukce. Celková kapacita hotelu je 41 osob z 19 pokojů. Pro klienty je vyhrazeno parkoviště před hotelem. Doplňkové služby - praní prádla, pokojová služba a prodejna v recepci hotelu. V areálu hotelu zdarma připojení k internetu přes WiFi.

Zaslat poptávku

Gastronomie - Zámecký hotel Zlatý Orel

K hotelu náleží hotelová restaurace, kde se podávají od 7.00 do 10.00 snídaně pro hotelové hosty. Pro veřejnost otevřena od 11.00 do 22.00 každý den, vyjma neděle, kdy je otevřeno pouze do 21.00 Hosté mohou vybírat ze široké nabídky vín a specialit šéfkuchaře.

Okolí - Zámecký hotel Zlatý Orel

Hranice jsou významné kulturní a průmyslové město regionu s výjimečnými přírodními zajímavostmi v okolí. K nejatraktivnějším turistickým zajímavostem patří Hranická propast v Národní přírodní rezervaci Hůrka, Zbrašovské Aragonitové jeskyně a nedaleký hrad Helfštýn. V Hranicích můžete zavítat do letního kina, městského muzea nebo galerii, zahrát si tenis, squash, bowling, golf či minigolf, ... Po okolí vedou četné cyklotrasy a turistické stezky.

Dostupnost - Zámecký hotel Zlatý Orel

Taxi v místě. Zastávka: 100 m Autobusové nádraží: 1500 m Centrum: 150 m Vlakové nádraží: 2000 m

Další informace

Sleva na nedělní pobyty. Nabízíme také prostory k pořádání firemních školení, předváděcích akcí, oslav, atd. Pro tyto účely využíváme salonek o celkové kapacitě 35 osob. Cena za 1 hod. – 200,- Kč. Celková kapacita pivnice je cca 70 míst.

Vyberte si nabídky ubytování Hranice. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Zámecký hotel Zlatý Orel

Jiráskova 140,Hranice 75301

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: zamecky-hotel@hotel.cz

Zámecký hotel Zlatý Orel - galerie

Zámecký hotel Zlatý Orel - Hodnocení

21x
5x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 95%

 • Anonym

  S pobytem v hotelu jsme byli spokojeni i s personálem.Na televizy chyběly bez omluvy programy / ČT 1 a Nova/, v koupelně tekla odněkud na zem voda. Zato restaurace nebyla v pořádku, Neměli základní suroviny - brambory, cibuli a vůbec vepřové maso při večeři Cibuli nahrazovali houbami. Palačinky byly připálené. Další dny už jsme se do restaurace neopovážili.

 • - Kanovský

  Výborný

 • Paul Wooldridge

  You have a very nice hotel with very good service. We would definitely stay with you again.

 • Thomas Hammer

  We were very satisfied with the hotel and its services. Especially the very new wellness area is really great. We enjoied our stay a lot. Many thanks! CU next year end of August - we will come again for Hefaiston :-) Best regards Thomas & Joana Hammer

 • pan Kulatý

  Velmi profesionální, vstřícný a příjemný přístup personálu dotváří celkový dojem z krásného a komfortního prostředí hotelu. Oceňuji i perfektní čistotu a dokonale ustlané pohodlné postele. Opravdu místo, kam se člověk rád vrací. Můžu jen doporučit.

 • Jiří Heger

  Do Hranic se vracíme téměř každý rok, v hotelu Zlatý orel jsme bydleli poprvé, ale určitě ne naposled.Ve srovnání s dalšími hotely nebo penziony ve městě a okolí byl jednoznačně nejlepší. Zejména chceme ocenit přístup personálu a to jak v recepci, tak v restauraci. Tam můžeme porovnat s létem 2009, kdy jsme se v hotelové restauraci jenom zastavili na oběd. Tehdy bylo nejenom jídlo nic moc, ale hlavně naprosto neprofesionální obsluha. Nyní bylo jídlo velmi dobré a v přístupu personálu bylo vidět, že je práce baví a že jí rozumí. Hotel sám o sobě má hezky vybavené pokoje, oceňujeme také dostatek úložného prostoru, na který se v řadě hotelů bohužel zapomíná.

 • Anonym

  Sehr freundliches Personal, Sauberkeit, Preis-Leistung sehr gut.

 • Anonym

  Nice hotel, good service and good location in the centre of town. Receptionist spoke English and was very helpful in assisting us with finding things in the town. Would recommend this hotel for people wanting a nice, comfortable place when visiting Hranice.

 • Dietmar Stocker

  Das Hotel Zàmecky Hotel Zlaty Orel Personal war absolut hervorragend. In jeder Hinsicht, sehr freundlich und hilfsbereit, Und die Wünsche mit einem Lächeln und sofortzu erledigen. Einfach alles Perfekt.

 • Hedvika Zámorská

  Můsím napsat jenom chválu.