HOTEL FIT ubytování Přerov

Fotografie uživatelů (36)

HOTEL FIT HOTEL FIT HOTEL FIT zobrazit všechny fotografie

HOTEL FIT

Dvořákova 21B, 75002 Přerov

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotelfit@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL FIT ***

Hotel FIT Přerov nabízí kvalitní ubytování pro region Přerov a jeho okolí. Nabízíme ubytování v 76 pokojích různých kategorií na vysoké úrovni a za skvělé ceny. Pro naše hosty zajišťujeme konference, firemní akce, společenské večery, recepce a svatby. Hotelová restaurace zaujme kvalitní gastronomií a komplexním zajištěním cateringových služeb. V hotelu jsou k dispozici dva velké konferenční sály a tři školící salonky, restaurace Harmonie s letní zahrádkou, stylový Sax bar, Indoor Golf se simulátorem Full Swing a sauna. V těsné blízkosti hotelu se nachází tenisový areál, sportovní hala a cyklostezska Bečva. Pro dámy jsou připraveny kosmetické a kadeřnické služby.

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL FIT

Pro hosty je připraveno 40 pokojů třídy Business, 32 pokojů třídy Comfort a 4 apartmá. Všechny pokoje jsou nekuřácké, mají vlastní balkon a jsou vybaveny samostatnou koupelnou a WC, barevnou televizí, telefonem a bezdrátovým připojením k internetu prostřednictvím technologie Wi-Fi.

Gastronomie - HOTEL FIT

Příjemné posezení až pro 150 hostů a bohatý výběr minutkových i hotových jídel nabízí restaurace Harmonie. V pěkném klimatizovaném interiéru restaurace pořádáme svatební hostiny, narozeninové oslavy, bankety a firemní večírky. Pravidelně pořádáme gastronomické dny světové i domácí kuchyně v režii zkušeného šéfkuchaře s dlouholetou praxí u nás i v zahraničí.

V letních měsících můžete využít posezení na terase. Ta nabízí příjemné posezení pod slunečníky až pro 40 osob. Během dne si zde můžete vychutnat snídani, oběd i večeři, nebo jen posezení u kávy s lahodným dezertem či u sklenice plzeňského piva nebo osvěžující míchaný drink. Děti si na terase mohou pochutnat na zmrzlinových pohárech a pro rodiče máme k dispozici bohatý vinný lístek s nabídkou moravských a zahraničních vín. Za příznivého počasí navíc připravujeme speciality na grilu.

Okolí - HOTEL FIT

K hlavním turistickým atraktivitám města Přerova patří městská památková zóna - Horní náměstí, dále přerovský zámek a Muzeum J.A.Komenského, naučná stezka "Předmostím až do pravěku", národní přirodní rezervace Žebračka. Přímo ve městě je přirozeným místem odpočinku a trávení volného času městský park Michalov. Z hlediska krajinářské a památkové hodnoty jde o nejcennější městskýpark v turistickém regionu Střední Moravy a jeden z nejcennějších v ČR vůbec. Park je od roku 1992 kulturní památkou.

S městem Přerov a ostatními destinacemi turistické lokality Přerovsko je spojeno mnoho významných osobností, ze kterých lze namátkou jmenovat - Jan Amos Komenský, Jan Blahoslav, Lennart Torstensson, Josef Kainar, rodina Žerotínů, Františk Venclovský, skotský šlechtický rod Skene a další.

Těm, kteří přijíždějí za kulturou a turistikou, se nabízí mnoho zajímavostí v blízkém i vzdálenějším okolí města, jako jsou například: Olomouc (UNESCO) - významné církevní a historické památky ve městě. Kroměříž (UNESCO) - Květná zahrada, Podzámecká zahrada, zámek, Arcibiskupské vinné sklepy. Helfštýn - Rozsáhlý hrad ze 14. století, fórum uměleckých kovářů Hefaiston Hostýn - poutní místo, bazilika ... a mnoho dalších zajímavostí. Více informací Vám poskytne recepce hotelu.

Dostupnost - HOTEL FIT

Zastávka MHD: 200 m, Autobusové nádraží: 2000 m, Centrum: 700 m, Vlakové nádraží: 2000 m, Dálnice: 6 km

Další informace

Novinkou v nabídce služeb hotelu je Full Swing Golf Trenažer, na kterém si můžete zahrát nejznámější světová hřiště a to i s hráči přes internet, a projekční laserová střelnice. V blízkosti hotelu se nachází tenisové kurty, které odchovaly řadu osobností tenisového světa. Hotelové sportovní středisko nabízí příjemnou relaxaci v sauně. Samozřejmostí je možnost občerstvení a příjemného posezení přímo v prostorách sportovního centra. V docházkové vzdálenosti 5 - 10 minut se dále nachází - fitness centrum, squash, spinning, bowling, inline stezka, minigolf a další. Bližší informace na recepci hotelu.

Vyberte si nabídky ubytování Přerov. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

HOTEL FIT

Dvořákova 21B,Přerov 75002

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotelfit@hotel.cz

HOTEL FIT - galerie

HOTEL FIT - Hodnocení

5x
9x
3x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 75%

  • Anonym

    Uvítala bych celoroční provoz sauny.

  • Anonym

    Hotel je spíše panelákového typu, avšak pokoje jsou dobře odhlučněny a nocuje se zde velmi dobře. Stravování je na výborné úrovni.

  • Jaroslav Čejka

    bylo to gut