Hotel Grand ubytování Šumperk

Fotografie uživatelů (14)

Hotel Grand Hotel Grand Hotel Grand zobrazit všechny fotografie

Hotel Grand

17. listopadu 413/1, 78701 Šumperk

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: grand@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Grand ***

Díky své poloze je náš hotel ideálním výchozím bodem pro nejrůznější aktivity. Je snadno dostupný motorizovaným i pěším návštěvníkům města, nabízí dostatek parkovacích míst a pěší chůzí příjemně dostupnou vzdálenost k železničnímu a autobusovému nádraží. c Rádi Vám budeme nápomocni při zajišťování rezervací a jiných hotelových služeb. Těšíme na Vaši návštěvu ve všech provozovnách hotelového komplexu.

V celém objektu hotelu je možné využívat zdarma wi-fi připojení k internetu.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Grand

Kapacita:
60 lůžek hotelového typu, nově zrekonstruované pokoje

Vybavení pokojů:
K dispozici nabízíme jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje a třílůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou zařízeny v elegantním stylu a jsou rozděleny do více kategorií.

Jednolůžkové pokoje jsou po rekonstrukci a jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem, barevným televizorem a telefonem. Všechny jsou situované s pěkným výhledem na rozsáhlý park a pěší zónu města.

Dvoulůžkové pokoje jsou modernizované, po rozsáhlé rekonstrukci, jsou vybaveny velkou vlastní koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením, barevným televizorem, telefonem a jsou situovány s výhledem na pěší zónu a historickou část města.

Třílůžkové pokoje jsou prostorné, standardně zařízené a jsou vybaveny vlastním sprchovacím koutem.

Gastronomie - Hotel Grand

Snack bar nabízí příjemné posezení ve stylu kavárna – snack bar s možností snídaní a celodenního stravování v příjemné atmosféře a s výběrem z nejlepších jídel české kuchyně. V létě neodmyslitelné posezení na letní zahrádce s výhledem na pěší zónu šumperského centra a rozsáhlou zeleň přilehlého parku.
Jídelna s rychlým občerstvením nabízí snídaně, obědy a večeře ve stylu hotových jídel v nekuřáckém prostředí. Nabízí nepřeberné množství salátů , baget, obložených chlebíčků a výrobků studené kuchyně a široký výběr hotových jídel charakteristických pro výbornou českou kuchyni. Wii kavárna v patře hotelu skýtá příjemné posezení v stylově zařízené kavárně s možností zábavného vyžití.

Další informace

Buzení telefonem, recepce
Parkování před hotelem
Možnost ubytování se psem
Zdarma wi-fi připojení k intenetu v celém objektu hotelu
Mluvíme česky, anglicky a německy

Ubytování Šumperk – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Grand

17. listopadu 413/1,Šumperk 78701

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: grand@hotel.cz

Hotel Grand - galerie

Hotel Grand - Hodnocení

17x
8x
2x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 88%

  • Anonym

    Nevýhoda pouze hotovostní platba. Snídaně za symbolických 70 Kč překvapila,ochotný personál. Oceňuji za cenu 490 Kč čistotu a zařízení pokoje.Kdo nepotřebuje luxus, bude spokojen

  • - Milková

    personál - super - usměvavý a ochotný vybavenost výborná pohodlné a klidné spaní, parkování přímo u hotelu hotel po rekonstrukci - je to opravdu poznat

  • Věra Kameníková

    Spokojenost po všech stránkách.
Dárkové poukazy Spa.cz