Hotel Styl ubytování Hlinsko

Fotografie uživatelů (14)

Hotel Styl Hotel Styl Hotel Styl zobrazit všechny fotografie

Hotel Styl

Na Stráni 155, 53901 Hlinsko

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Styl ***

Hotel Styl je tvořen dvěmi budovami, společnou recepci naleznete v hlavní budově v prostorách restaurace. V prvním patře této budovy je část hotelových pokojů. Druhá, větší část pokojů, je v oddělené druhé budově, která je vzdálena asi 100 metrů. Hotel Styl nabízí 5 jednolůžkových, 12 dvoulůžkových a 1 třílůžkový pokoj. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, pokoje jsou vybaveny TV + SAT. Restaurace, kavárna, bar, parkoviště. Lyžarský vlek hned vedle hotelu.

Zaslat poptávku

Gastronomie - Hotel Styl

Naše restaurace není určena pouze pro hotelové hosty, ale i pro ostatní návštěvníky, má kapacitu 90 míst (je tvořena dvěmi samostatnými místnostmi, které jsou spolu propojeny a které mají společný bar).
V restauraci se konají: svatby, slavnostní setkání, taneční večery, školení.
V létě je též součástí restaurace venkovní terasa, která nabízí velice příjemné a klidné posezení v přírodě.

Od 11:00 do 14:00 Polední menu, nebo minutkové speciality po celý den

Okolí - Hotel Styl

Lyžařský areál Hlinsko: okolí Hlinska nabízí zimním návštěvníkům nejen množství běžeckých tras pro lyžování, ale i tři lyžařské vleky a dvě sjezdové dráhy. V širokém okolí jsou neustále obnovovány trasy pro běžkaře, které návštěvníky vyvedou z Hlinska na všechny světové strany. Nejpoutavějšími trasami jsou bezesporu trasy Obecním lesem v blízkosti Ratajských rybníků směrem na Jeníkov, Dědovou a dál až na Filipov nebo Kameničky. Vytrvalejší lyžaři mohou vyrazit kolem Hamerské nádrže a vrátit se do Hlinska přes Svatojánské Lázně. Na opačné straně města vedou trasy kolem železniční tratě do Holetína, na Babáky nebo do Srného. Jedna ze dvou sjezdovek v těsné blízkosti hotelu. Lyžařské vleky a dvě sjezdovky leží přímo před hotelem. Sjezdové dráhy společně s vleky byly zrekonstruovány a upraveny. V širokém okolí je hlinecká sjezdovka jedna z nejnavštěvovanějších zimních atrakcí. V neposlední řadě je třeba zmínit i nově rekonstruovanou krytou zimní halu s bruslařským hřištěm, která leží ve městě nedaleko hotelu. Pokud máte zájem, můžete si jít zaplavat do krytého plaveckého bazénu.

Další informace

Hotel Styl je uzpůsoben k pořádání různých školících akcí, slavnostních setkání, svateb, večírků a diskoték.

Ubytování Hlinsko – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Styl

Na Stráni 155,Hlinsko 53901

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-styl@hotel.cz

Hotel Styl - galerie

Hotel Styl - Hodnocení

1x
1x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 87%

  • Jaromír Čanecký

    Ubytování,stravování,čistota bez připomínek.Chybí tady místnost pro PC a přístup k internetu.