Hotel Hůrka ubytování Pardubice

Fotografie uživatelů (42)

Hotel Hůrka Hotel Hůrka Hotel Hůrka zobrazit všechny fotografie

Hotel Hůrka

Bílé Předměstí 1039, 53012 Pardubice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Hůrka

V Hotelu Hůrka jsou k dispozici bytové jednotky se dvěma útulnými dvou až čtyřlůžkovými pokoji s vlastním vstupem. Pokoje jsou větratelné, vytápěné ústředním topením. Vybavení nábytkem odpovídá běžnému standardu, na pokojích jsou TV příjímače. Každá bytová jednotka disponuje vlastním sociálním zařízením(WC,sprchový kout), minikuchyňkou s lednicí, dvouvařičem a skříňkou na potraviny.

Zaslat poptávku

Dostupnost - Hotel Hůrka

Hotel Hůrka je vzdálen 6km od centra, při hlavní silnici směrem na Holice.

Vyberte si nabídky ubytování Pardubice. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Hůrka

Bílé Předměstí 1039,Pardubice 53012

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Hotel Hůrka - galerie

Hotel Hůrka - Hodnocení

27x
27x
9x
5x
3x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 74%

 • Jan Šindýlek

  S ubytováním i vybavením pokoje jsem byl velmi spokojen, lze pouze doporučit.

 • Radovan Kříž

  Po zkušenosti doporučujeme využít služeb tohoto hotelu. Děkuleme

 • Mgr. Miloslava Máchalová

  Po zkušenosti doporučujeme využít služeb tohoto hotelu. Děkujeme

 • Andrea Kučerová

  Nedoporučuji.

 • Vratislav Škorpil

  Chybějící věšáky v koupelně, kymácející se skříň, chybějící ramínka ve skříni, špinavý radiátor a ne právě nejčistší koberec, to vše jsou snadno odstranitelné závady, jejichž vyřešení by výrazně přispělo k většímu pohodlí ubytovaných. Nicméně, na krátkodobý pobyt je za tu cenu ubytování vyhovující a příště bych zde přespal znovu.

 • Aleš Zalabák

  Na pokoji byla zima a spal jsem ve svetru...

 • Ivan Němec

  Ochotná pani v recepci, ale asi vůbec nevěděla, co se tam děje. Dostal jsem pokoj, ve kterém nesvítilo světlo, rozhrabaná postel, plný odpadkový koš atd.. Ochotně mi dala klíč od jiného pokoje, kde měl někdo osobní věci, opět rozvrtaná postel a drobný nepořádek. Pani v recepci se divila, že to není možné, ale podívat se nešla. Pak jsem zapadl s autem na dvoře, na kterém bylo asi 40 cm a po té co jsem to pani sdělil, tak mi odpověděla, že to pozemek neni v jejich vlastnictví a tím pádem ho neuklízej.. Celkem je to slušně zrekonstruovaná ubytovna, ve které se uklízečka moc nepřetrhne. Ideální pro levné nouzové ubytování.

 • Anonym

  neobjednala sem si buzení a tak sem nepochopila, že v půl sedmé ráno si do "mojí" koupelny chodila uklízečka napouštět kýbl na vytírání. Přišla 3x za 48 minut. Měla sem pokoj, kde sem se o koupelnu měla dělit s pokojem vedlejším,ale nikde nebylo psáno,že si tam chodí i uklízečka. Navíc dveře do pokojů sou prosklené,takže rozsvícení v předsíňce a následné napouštění kýble mě nemohlo neprobudit. Nemají úklidovou místnost?? A to si vlastně musela ještě ty dveře odemknout mě tak napadá. A ještě jedna věc. v pokoji byla cítit ztuchlina, moc větrat nešlo,okna byla v přízemí a rovnou na silnici,tak prosím větrejte přes den,když tam nikdo nebydlí a nebo prosím udělejte jiná opatření

Celkem záznamů: 18
1 2