HOTEL ZLATÁ ŠTIKA ubytování Pardubice

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > HOTEL ZLATÁ ŠTIKA

Fotografie uživatelů (10)

HOTEL ZLATÁ ŠTIKA HOTEL ZLATÁ ŠTIKA HOTEL ZLATÁ ŠTIKA zobrazit všechny fotografie

HOTEL ZLATÁ ŠTIKA

Štrossova 127, 53003 Pardubice

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-zlata-stika@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL ZLATÁ ŠTIKA ***

V samém centru Pardubic se nachází tadiční konfereční hotel Zlatá Štika se 100 lůžky, který v roce 2010 prošel náročnou rekonstrukcí pokojů, konferenčních prostor, restaurace a pivnice. Díky tomu nabízí veškerý komfort za velmi příznivé ceny při vašich akcích, ať už pracovních nebo soukromých. Nabízíme kompletní servis, při kterém se opíráme o dlouhodobé zkušenosti. Profesionálně zajistíme akce od privátních v počtu několika osob až po mnohosetčlenné firemní a společenské akce, nabízíme také catering dle vašich požadavků. V hotelu Zlatá Štika je k dispozici 100 lůžek v kompletně vybavených pokojích (vlastní sociální zařízení, TV + SAT, wifi).

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL ZLATÁ ŠTIKA

Celková kapacita hotelu Zlatá Štika je 100 lůžek. K dispozici jee Wi-Fi přístup na internet na všech pokojích, hotelové parkoviště, trezor, salonek pro obchodní jednání, čistírna oděvů a vždy otevřená recepce. Pokoje jsou kompletně vybavené (v každém pokoji např. LCD televizor se satelitním vysíláním, fén), v areálu hotelu je vám k dispozici hlídané parkoviště. Apartmán poskytuje příjemnou atmosféru, veškeré pohodlí pro pobyt, případná rodinná, obchodní, politická či diplomatická setkání a jednání.

Gastronomie - HOTEL ZLATÁ ŠTIKA

Pobyt v našem hotelu vám zpříjemní restaurace s výtečnou kuchyní,velmi dobře zásobeným vinný sklep nebo pivnice formanka se skvěle ošetřeným Budwarem a nabídkou tradičních jídel.
Restaurace - stylový restaurant čerpající ze zásad moderní gastronomie
Pivnice - stylové a pohodlné posezení s tradiční kuchyní a se zaměřením na exkluzivní kvalitu točeného piva

Okolí - HOTEL ZLATÁ ŠTIKA

Hotel Zlatá Štika se nachází blízko historického centra města, kde najdete mnoho turistických zajímavostí, kulturních příležitostí i míst k zábavě a odpočinku.

Dostupnost - HOTEL ZLATÁ ŠTIKA

Město Pardubice nabízí svým návštěvníkům širokou škálu požitků kulturních, sportovních a historických.
V centru města se nachází Východočeské divadlo, Dům hudby, Východočeské muzeum, Zimní stadion Duhová aréna, kde se hraje hokejová extraliga.
Z centra je snadné spojení na plochodrážní stadion ve Svítkově - dějiště slavné Zlaté přilby, i na dostihové závodiště - místo konání světoznámé Velké pardubické.

Máte-li zájem o další ubytování Pardubice, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

HOTEL ZLATÁ ŠTIKA

Štrossova 127,Pardubice 53003

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-zlata-stika@hotel.cz

HOTEL ZLATÁ ŠTIKA - galerie

HOTEL ZLATÁ ŠTIKA - Hodnocení

19x
12x
1x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 87%

 • Dr. Z.

  Všechno bylo velmi čisté. Snídaně bohaté a velmi univerzální! Parkoviště přímo u hotelu.

 • Milan VRŠKA

  Služby hotela som vyuzil uz druhy krat a pri najbližšej ceste tak urobim opäť. Vyhodná poloha blizko centra a dobra uroveň sluzieb.

 • Jindřiška Rajnišová MUDr.

  velice ochotný a milý personál, oceňuji např. k dispozici Dobrou vodu na pokoji-je to maličkost,ale potěší

 • Josef Maleček

  Celkově velmi spokojen. Kvituji i relativně uzavřené parkoviště. Snídaně perfektní, zejména velmi dobrý štrůdl.

 • Jaroslav Hlaváč

  Nízké hodnocení Komfortu a Poměru cena kvalita vyplývá z několika poznatků. V pokoji (113)se nedá vyvětrat,protože je velmi obtížné se dostat k oknu a také okno otevřít. V polovině října,kdy byly ráno venku 4 stupně se v pokoji netopilo,topení nefungovalo ani po otevření ventilu.Na televizi nebylo možné se dívat,protože kvalita obrazu byla na úrovni kvality v zapomenuté vísce v dobách kdy televize začínala. V pokoji není jediný obrázek. Stěny jsou tmavošedé,nábytek černý,takže si připadáte jako v krematoriu. Do Zlaté štiky v Pardubicích již nikdy. A to jsem tam byl dříve mnohokrát. Dokonce jsme tam měli i večírek po státnicích a několik abiturientských srazů.

 • Kateřina Turková

  personál byl velmi milý a diskrétní...vadila mi ale ,,hlučnost" hotelu...naprosto vše tam bylo slyšet..např v půl deváté ráno mne vzbudilo to,jak strašlivě hučí voda někde v sousedním pokoji,hádka páru bydlejícího pode mnou atd...jinak bylo vše perfektní.

 • otokar kubík

  Parkování OK, ale chybí směrová šipka na příjezdu k hotelovému parkovišti, nevím jak je to s připojením na internet- ( mám vlastní) ale hotelové WIFI mi nebylo nabídnuto- nevím jestli existuje, připojení přes kabel neexistuje.

 • Zdeňka Všetulová

  Velmi příjemné ubytování s ochotnou obsluhou. Tichý a prostorný pokoj.

 • Ing. Pavel Bergman

  Prostředí, přístup, ochota, čistota - bez připomínek. Snížené hodnocení za služby je za to, že v době našeho pobytu jsem postrádal informační materiály v německém jazyce