Kunětická Hora - Hodnocení

Kunětická Hora - Hodnocení

Zpět na Kunětická Hora
27x
7x
2x
0x
1x
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

Celkové hodnocení 89%

 • Anonym

  je tu krásně doporučuji

 • Opět jeden z nezapomenutelných výletů. Mohu jen a jen doporučit s dětmi i bez, bude to zážitek. Kuňka (jak jí místní mile oslovují) je samo o sobě nádherná. Nejen nádherný výhled do dálky, ale i atmosféra, dobrodružství jako by sálalo z každého kamene. A až prozkoumáte každý kout, vydejte se do další pohádky... jen o pár metrů najdete Perníkovou chaloupku. V ní muzeum perníku a spustu dalšího. Kolem chaloupky jsou kouzelné pohádky. Tedy torza z pohádek, můžete si zahádat... kdo uhádne z jaké pohádky co je může si dát za odměnu v nedaleké restauraci pivko... nebo zmrzlinu ;-)

 • Anonym

  Kunětickí hora je vidět již z hodně velké dálky, nelze ji minuot a proto na trefíte na ni vždy:-) Výhled z té výšky je nezapomenutelný:-) Samozřejmně hned pod kopcem je možné ubytování se spostou možností relaxace, od pasivního až po aktivní jako například tenis, nebo třeba jízda na koni...:-) Je to tam super, rozhodně doporučuji...

 • Anonym

  Krásný hrad, příroda i okolí, nezapomněli jsme navštívit i muzeum perníku a pohádek, kde pořádají mnoho akcí hlavně pro děti.

 • Anonym

  "Kuňku" nelze minout - kopec, na kterém hrad stojí, je jediný široko daleko. Od doby, kdy tu byl jen prázdný hrad s archeologicky zkoumanou jámou utekla už spousta vody a hrad vykvetl do krásy. A kromě krásného rozhledu do okolí, stojí za podívání i akce, které se tu pořádají.

 • Anonym

  V období babího léta, když je vyborná viditelnost je z hradu nezapomenutelný výhled do celých východních Čech. Na severu vystupuje na horizontu Sněžka, na opačné straně jsou krásné Železné hory. A to nemusíte ani na věž.

 • Anonym

  Kunětická Hora ležící mezi Hradcem Králové a Pardubicemi je jedním z oblíbených míst všech turistů, kteří si chtějí užít trochu té kultury na hradě, na kterém se nejen pořádají prohlídky, ale také se tu hraje divadlo. Pod horou se nachází velmi dobrá restaurace a ranč s koňmi. Z Pardubic ke Kuňce vede kvalitní a pěkná cyklo stezka.

Celkem záznamů: 17
1 2