Penzion Heřmanice ubytování Králíky

Fotografie uživatelů (12)

Penzion Heřmanice Penzion Heřmanice Penzion Heřmanice zobrazit všechny fotografie

Penzion Heřmanice

Heřmanice 101, 56169 Králíky

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: penzionhermanice@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Heřmanice **+

Penzion se nachází v podhůří masivu Kralického sněžníku na okraji Kladské kotliny, nedaleko hraničního přechodu do Polska, Dolní Lipka. Pro letní sezonu nabízíme zájemcům o camping i postavení stanů v areálu penzionu, nebo využití našeho parkoviště k zaparkování karavanů, respektive obytných přívěsů, s možností využití sociálních zařízení penzionu. Ráj na zemi v panenské přírodě.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Heřmanice

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i skupinové zájezdy, či pobyty, s celkovou kapacitou ubytování 41 míst v 8 komfortních pokojích s vlastním sociálním zařízením a ve 3 pokojích vícelůžkových v turistické třídě. Bezdrátové připojení k internetu přes WiFi v budově zdarma.

Gastronomie - Penzion Heřmanice

Pro ubytované zajišťujeme stravování celodenní, nebo dle přání a objednávky našich hostů. Zařízení je vhodné i pro skupiny k pořádání školení, kurzů, banketů atd. K dispozici je společenská místnost (salonek 30 osob) s barem. V naší restauraci s kapacitou 60 míst zajistíme stravování i pro tranzity jednotlivců, nebo skupinových zájezdů. Pro zpestření Vašeho pobytu je restaurace vybavena kulečníkem, šipkami, fotbálkem a nechybí satelitní TV a bar…. Venkovní terasa a grilování je samozřejmostí.

Okolí - Penzion Heřmanice

V areálu penzionu se nachází antukový tenisový kurt a venkovní nádrž s možností koupání.Na přilehlých plochách lze zahrát nohejbal, fotbálek, nebo jiné míčové hry. Penzion je ideálním východiskem k provozování pěší turistiky i cykloturistiky. V blízkosti se nacházejí čtyři lyžařská střediska,Šanov 6km, Petrovičky 6km, Dolní Morava - Větrný vrch-snowpark, freestylepark a Dolní Morava Ski Sněžník - jedny z nejatraktivnějších sjezdovek v ČR, TENTO PROVOZOVATEL JE NAŠÍM SMLUVNÍM PARTNEREM A POSKYTUJE NAŠIM HOSTŮM VÝZNAMNÉ SLEVY NA JÍZDNÉM. Od penzionu je udržovaná běžecká stopa napojená na stopy v Dolní Moravě. Upravované běžecké okruhy na Suchém Vrchu jsou vzdáleny 8km.

Dostupnost - Penzion Heřmanice

Zastávka: 300 m Autobusové nádraží: 5000 m Centrum: 5000 m Vlakové nádraží Dolní Lipka: 5000 m, Králíky: 5000m  

Máte-li zájem o další ubytování Králíky, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion Heřmanice

Heřmanice 101,Králíky 56169

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzionhermanice@hotel.cz

Penzion Heřmanice - galerie

Penzion Heřmanice - Hodnocení

8x
1x
0x
0x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 87%

 • - Ondroušek

  Výborné a vstřícné jednání personálu,čistý a příjemný pokoj,výborná kuchyně,celkově krásné prastředí,parkování před budovou,rádi tento podnik kdykoliv znovu navštívíme a doporučujeme.

 • Jan Mikulášek

  Ubytování v penzionu hodnotíme pozitivně a oceňujeme především velmi ochotný a vstřícný přístup personálu.

 • Anonym

  Velice dobré ubytování v téměř zapomenutém konci světa.

 • Anonym

  Počítala jsem že tam budou manželské postele a byly tam postele nad sebou.Takže žádná romantika.Na každém stole drobky od jídla.Snídaně bez džusu jen čaj a kafe.A šumka a sýr na snídani ta nejlevnější.Co na trhu je.Rohlíky gumové pro malé děti nevhodné.

 • Hana Stickova

  Byli jsme velmi spokojeni, můžeme vřele doporučit.