Hotel Sádek ubytování Domažlice

Fotografie uživatelů (26)

Hotel Sádek Hotel Sádek Hotel Sádek zobrazit všechny fotografie

Hotel Sádek

Díly124, 34401 Domažlice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Sádek ***

Nově zrekonstruovaný Horský hotel Sádekse nachází uprostřed malebné vesničky Díly v samém srdci horního Chodska. Obec Díly leží na území přírodního parku Český les, nedaleko jeho nejvyššího vrcholu Čerchova.

V současné době poskytuje hotel Sádekubytování o celkové kapacitě 50 lůžek. Recepce je hlavním centrem provozu hotelu. Pracovníci recepce Vám rádi pomohou s objednávkou taxi, odesláním faxu, připojením k Wifi internetu.

Od začátku roku 2009 je pro hosty k dispozici wellness a infra Sauna.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Sádek

Celková kapacita Horského hotelu Sádekje 50 lůžek. Z toho 4 apartamenty po 3 lůžkách a 19 pokojů po 2 lůžkách.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevným televizorem a Wifi internetem. Samozřejmostí je též bezbariérový přístup, bazbariérový vstup na WC a osobní výtah do všech pater.

Gastronomie - Hotel Sádek

K dispozici je restaurace (50 míst), Formanka (18 míst), salonek (18 míst), Bar (18 míst), Terasa (30 míst). Snídaně jsou připravovány ve formě švéských stolů a jsou zahrnuty do ceny ubytování.

Všechny společenské prostory jsou klimatizovány. Při příznivém počasí v letní sezoně můžete využít restaurační terasu, kde Vám bude nabídnut stejně široký sortiment jídel a nápojů jako v hotelové restauraci.

Okolí - Hotel Sádek

Sportovní vyžití v hotelu a okolí: V areálu hotelu je fitness, tenisové kurty, fotbalové hřiště (300 m) - kuželna (150 m). Půjčovna horských kol, jízda na koni, cykloturistika, rybaření, letní koupaliště a krytá tenisová hala v Klenčí pod Čerchovem. Krytý bazén v Domažlicích, krytý bazén s tobogánem ve Waldmünchenu, vyznačené turistické trasy.

Lyžařské a běžecké tratě, lyžařská sjezdovka (přeshraniční lyžařská oblast Čerchov - Gibacht).

Vyberte si nabídky ubytování Domažlice. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Sádek

Díly124,Domažlice 34401

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: horsky-hotel-sadek@hotel.cz

Hotel Sádek - galerie

Hotel Sádek - Hodnocení

65x
4x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 97%

 • Milena Kvasničková

  Ubytování, přístup personálu byl velmi dobrý, příjemné vystupování a ochota ve všech směrech.

 • Jan Mrzena

  Hotel je perfektně situován s pěkným parkováním. Všude je krásně čisto a hotel dýchá domácí atmosférou.Pouze v červnu,kdy jsme zde byli bylo v jídelně nadměrné množství much!!! Pouze od kuchyně bych považoval za přínosné,kdyby tam byla možnost větší inprovizace a ne dodržovat pouze jídelní lístek. Jinak pobyt všem vřele doporučuji,zvláště turisticky založeným lidem.

 • Karel Míka

  Určitě ještě přijedeme.

 • Karel Picek

  Pobyt v hotelu Sádek nás velice mile překvapil, doporučujeme pobyt všem známým

 • Vladimír Olič

  Skvělý přístup veškerého personálu hotelu a úžasný výhled do krajiny.

 • Vlasta Majzlíková

  Kromě číšnice, která měla službu 12.-13.5., byl personál velmi vstřícný a milý, člověk se cítil opečovávaný. Rezervy má kvalita jídla.

 • Jan Hloušek

  Velmi čistý a příjemný rodinný hotel v nádherném prostředí s výhledem do nádherného chodského kraje. Procházky ve zdejších lesích, kde také 2 hodiny nepotkáte človíčka je balzám na tělo i suši. Hotelové wellnes centrum s pohodovou, ochotnou a velmi šikovnou masérkou Ivankou je pak již jen třešničkou na dortu super dne, Bezproblémové parkování před hotelem je samožřejmostí. Můžeme jej vřele doporučit všem náročnějším klientům k odpočinku i relaxaci.

 • Josef Procházka

  Velice dobrá volba klidného i aktivního odpočinku uprostřed přírody. Příjemné, milý personál, kvalitní služby.Vřele doporučujeme.

 • Anonym

  Velmi příjemný a milý personál, vynikající kuchyně a krásné ubytování. Určitě bychom se chtěli vrátit.

 • Ivana Noble

  The breakfast wasn't very good, the room wasn't cleaned while we were there, and we ended up having to pay more than we thought. On the other hand, the staff were really friendly and helpful, and the view from our room was good. The restaurant was good, though some of the descriptions of food and wine didn't match what we actually got. It is a good clean comfortable hotel and we would recommend it, but it's not somewhere we would necessarily return to.

Celkem záznamů: 45
1 2 3 4 5velikonoce-wellness-pobyt