PENZION u Chodského Hradu ubytování Domažlice

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion **** > PENZION u Chodského Hradu

Fotografie uživatelů (11)

PENZION u Chodského Hradu PENZION u Chodského Hradu PENZION u Chodského Hradu zobrazit všechny fotografie

PENZION u Chodského Hradu

Náměstí Míru 66, 67, 34401 Domažlice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

PENZION u Chodského Hradu ****

Penzion u Chodského Hradu nabízí klidné a příjemné ubytování v historickém centru města Domažlice. K dispozici jsou plně vybavené 1- 4 lůžkové pokoje i rodinné apartmány, vlastní kuchyňka i WiFi internet. Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování. Vstřícnost a otevřenost k osobním přáním.

Zaslat poptávku

Pokoje - PENZION u Chodského Hradu

1- 4 lůžkové pokoje i apartmány se satelitní televizí, wifi internetem a s vlastní kuchyňkou včetně itineráře, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a lednicí. Služby na přání - přistýlka nebo dětská postýlka, snídaně a květiny na pokoj, ...

Gastronomie - PENZION u Chodského Hradu

Snídaně servírované formou švédských stolů - z nabídky čerstvého pečiva a cereálií, ovoce, zeleniny, uzenin i mléčných výrobků a oblíbených nápojů. Obědy a večeře na přání v příjemné dobové restauraci Chodský hrad s věrnostní slevou 10% na plnou penzi, tradiční česká kuchyně i vyhlášené chodské speciality. V přízemí objektu penzionu jsou vstřícně k dispozici potraviny PLUS.

Okolí - PENZION u Chodského Hradu

Domažlice a kraj Chodska nabízí bohaté kulturní zázemí a velkorysé možnosti výletů za dobrodružstvím. MUZEA: Chodský Hrad, J. Jindřicha, J. S. Koziny v Újezdě. GALERIE: Bratří Špilarů. HRADY: Rýzemberg, Nový a Starý Herštejn, Netřeb. ZÁMKY: v Horšovském Týně, Ronšperk v Poběžovicích. ROZHLEDNY: Čerchov, Koráb, Bolfánek, Domažlická věž. BOTANICKÁ ZAHRADA: Americká zahrada u Chudenic. FESTIVAL: Chodské slavnosti a Vavřinecká pouť.

Máte-li zájem o další ubytování Domažlice, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

PENZION u Chodského Hradu

Náměstí Míru 66, 67,Domažlice 34401

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

PENZION u Chodského Hradu - galerie

PENZION u Chodského Hradu - Hodnocení

67x
8x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 97%

 • Anonym

  moc příjemné ubytování, velmi bohatá snídaně v ceně

 • - Žáček

  dobrá cena, služby a vybavení však rozhodne neodpovídají standardu deklarovaných 4*

 • Dana Lanková

  Služby penzionu jsme využili opakovaně a byli jsme velmi spokojeni. Pokoje jsou prostorné, dobře a účelně zařízené. Umístění v historickém centru a přesto klid. Vzhledem k vybavení kuchyňkou je možné využít i k delšímu pobytu.

 • Přemysl Žižka

  Mohu jen doporučit

 • Vít Maršálek

  Penzion je OK - příjmný interiér, personál, ... Jediné co by jsme vytkli je, že nám byla trošku zima.

 • Anonym

  Milý personál, wifi připojení, čisté a útulné prostředí, prostorné pokoje. Chutná snídaně. Parkování před penzionem na náměstí, v některých částech dne ale placené (možno přeparkovat do vedlejších ulic).

 • Marta Tůmová

  Po všech stránkách můžeme vřele doporučit; i pro kuřáky důstojné místo na terase s výhledem na hlavní věž (večer by mohla být nasvícena i vyšší patra věže, ale to se již netýká hotelu). Budeme se rádi vracet. P.S. 1 Tip pro místní infocentrum - udělejte přehled o historii některých zajímavých domů (vč. legend), ať se mohou návštěvníci kochat i mimo srpnové slavnosti. P.S. 2 Tip pro místní radnici - snižte zábranu při vjezdu na náměstí, s utrženým výfukem, resp. odřeným podvozkem se zbytečně naruší první dojem z příjezdu do města.

 • Miloš Petr

  Mohu doporučit i ostatním.

 • Anonym

  Velmi pékné ubytování přímo v centru Domažlic

 • Anonym

  S ubytováním i službami personálu jsem byl velmi spokojen. Ubytovávám se velmi často na hotelích, ale s tak profesionálním přístupem se setkávám velmi málo.

Celkem záznamů: 20
1 2