HOTEL KAŠPERK ubytování Kašperské Hory

Fotografie uživatelů (12)

HOTEL KAŠPERK HOTEL KAŠPERK HOTEL KAŠPERK zobrazit všechny fotografie

HOTEL KAŠPERK

Náměstí 3, 34192 Kašperské Hory

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL KAŠPERK ****

Hotel Kašperk se nachází v šumavském městě Kašperské Hory. Je to půvabné horské městečko usazené v náruči šumavských kopců. Jeho malebnost umocňuje náměstí orámované historickými domy, jehož dominantou je kromě radnice právě zrekonstruovaný hotel Kašperk. Dalo by se říci, že podtrhuje líbivý vzhled náměstí. Neopakovatelnou atmosféru místa tvoří prolínání historie, umění a panenské přírody. Nechte se unášet podmanivou krásou hlubokých lesů, nespoutaných řek, rozlehlých luk a mohutných kopců kde zátiší dala vzniknout pověstem o skřítcích střežících zlato ve štolách, divoženkách tančících po loukách v blízkosti jezer, černých rytířích u hradu Kašperk a mnoha dalších. Načerpejte sílu z léčivých studánek, míst zázraků a nespoutané přírody. Nechte na sebe působit magii míst spojených s keltskou kulturou. Náš hotel fantazii, přírodě a dobrodružství prostor dává.

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL KAŠPERK

Komfort dvoulůžkový pokoj Komfortní pokoje s výhledem na Šibeniční vrch a údolí pod hradem Kašperk o ploše 20m2. Vlastní koupelna/WC, trezor, TV a zdarma připojení Wifi. Romantické apartmá Romantické apartmá s výhledem do údolí řeky Vydry(Otavy) o ploše 25m2 s manželskou postelí. Vlastní koupelna/WC,trezor, TV a zdarma připojení Wifi. Královské apartmá Královské apartmá s výhledem na horu Zhůří o ploše 35m2 je veliké jednopokojové apartmá s manželskou postelí. Vlastní koupelna/WC, trezor, TV a zdarma připojení Wifi.

Gastronomie - HOTEL KAŠPERK

Restaurace Kašperk, je otevřena celý týden. Šéfkuchařem je Jiří Sedlák přezdívaný Harry, rodák ze Šumavy, který vedl vyhlášenou kuchyni hotelu Modrava a pracoval v několika prestižních restauracích v Praze. Snažíme se především akceptovat veškeré zvyklosti, které vyplývají ze základů šumavské kuchyně. Naše receptury jsou osobité, vyznačující se vysokou nápaditostí. Naše steaky jsou to nejlepší, co můžete v těchto oblastech ochutnat. Připravujeme také čerstvé ryby. Restaurant Kašperk je vhodným jak pro oběd a večeře, tak i pro posezení u kávy, nebo sklence něčeho ostřejšího po celém dni obchodních jednání, v nezapomenutelném prostředí restaurace, která byla designována na míru v přímém vztahu k hradu Kašperk.

Okolí - HOTEL KAŠPERK

V nejbližším okolí je to především strážní hrad Kašperk, stojící na kopci ve výšce 886 m n.m. A právě zde se projevuje výjimečnost Šumavy. Současně s obdivem k majestátnímu hradu si můžeme užít výstupu na tento kopec obklopeni hlubokým, ale přívětivým lesem. Můžeme zvolit strmou cestu, nebo pozvolnou. To samé platí o návštěvě Obřího hradu, místa, svázaného s keltskou kulturou. Nachází se v nadmořské výšce 940 – 980 m nedaleko Kašperských Hor.

Ubytování Kašperské Hory – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

HOTEL KAŠPERK

Náměstí 3,Kašperské Hory 34192

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-kasperk@hotel.cz

HOTEL KAŠPERK - galerie

HOTEL KAŠPERK - Hodnocení

45x
6x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 96%

 • Zdenek Novák

  Výborné!! Vynikající a vstřícný přístup personálu. Naprostá spokojenost. Byl jsem tam již třikrát, pořád stejný vysoký standard.

 • Ivana Růžičková

  Se službami, čistotou i přístupem personálu jsme byli naprosto spokojeni. Budeme se rádi vracet.

 • Vojtech Dukát

  Cestujeme hodně a můžeme proto hodnotit, že celková úroveň hotela převyšuje standard podobných evropských zařízení. Zvlášťe kromě velmi dobrých služeb a příjemného a ochotného personálu oceňujeme moderní a velice vkusné vybavení všech hotelových prostor a čistotu.

 • Miroslav Sečany

  Personál veľmi ochotný a prívetivý. Pobyt bez problémov. Hotel v peknom tichom malebnom mestečku. Pekná turistika na hrad Kašperk.

 • Anonym

  pobyt měl jedinou vadu: propojení hotelu s bazenem vede otevřeným prostorem. V zimě riziko nachlazení dětí. Jinak vše O.K.

 • Anonym

  S pobytem jsme byli maximálně spokojeni. Personál hotelu byl neuvěřitelně vstřícný a ochotný. Hotelový pokoj vkusně a luxusně zařízený, bazén bezvadný. Děkujeme za moc hezkou dovolenou.

 • Karel Mráček

  Vynikající a skutečně milý perzonál, který se aktivně snaží uspokojit. Otevření bazénu dříve nečinilo potíž, internet na pokoji funkční.

 • Vítězslav Janda

  Prvotřídní obsluha a komunikace, výborní kuchaři - špičková úprava jídel.

 • Eva Jelínková

  Tento hotel můžu doporučit.Pěkný pokoj, kde najdete vše co potřebujete, akorát inetrnet nám na pokoji (v prbním patře) nefungoval. Volně dostupný pěkný bazén s masážními prvky.Úschovna na kola a lyže. A velmi dobrá kuchyně, akorát pivo nic moc (Plzeň,Gamrinus).Snídaně velmi bohaté - vše na co si vzpomenete.

 • Iveta Spálovská

  velmi ochotnej personál,dobrá kuchyně,cenová dostupnost

Celkem záznamů: 27
1 2 3