Parkhotel Kašperské Hory ubytování Kašperské Hory

Fotografie uživatelů (14)

Parkhotel Kašperské Hory Parkhotel Kašperské Hory Parkhotel Kašperské Hory zobrazit všechny fotografie

Parkhotel Kašperské Hory

Náměstí 4, 34192 Kašperské Hory

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: parkhotel-tosch@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Parkhotel Kašperské Hory

Tento stylový hotel naleznete v Kašperských Horách, městečku, usazeném v malebné krajině panenské Šumavy. Díky pestré zlatokopecké a sklářské historii a jeho atraktivní poloze je dnes město žádaným turistickým cílem. Hotel s výhledem na hrad Kašperk a do šumavského údolí tak dnes láká turisty především krásným okolím a četnými možnostmi sportovně turistického vyžití, které skýtá Národní park Šumava.

Vnitřní řešení lázeňského hotelu je v anglickém stylu: dřevo, mosaz, bílý mramor, těžké závěsy na oknech – to vše přispívá ke zklidňující atmosféře. Dále je Vám v hotelu k dispozici hala s krbem, stylová hotelová a snídaňová restaurace, vinárna s kamennou klenbou ze 15. století, konferenční salonky, Šumavské bylinné lázně s přírodní jeskyní a dvě letní terasy. K absolutní pohodě pak přispívá hotelový park s tenisovým kurtem, deštníky, lehátky. Hotel je nekuřácký, určený pro klidnou dovolenou a relaxaci. Vstup dětem do hotelu je možné od 15 let. (ADULTS ONLY). Vstup domácím zvířatům není do hotelu povolen. Hotel a veškeré hotelové prostory jsou pokryty WiFi, která je zdarma.

V hotelu si můžete vybrat ze 43 stylově zařízených pokojů a apartmá. Pokoje jsou zařízeny tisovým nábytkem a nadstandardní mramorovou koupelnou v anglickém stylu. Kvalitu ubytování umocňuje na každém pokoji SAT TV (Full HD LED se vstupy pro připojení USB, HDMI nebo DVD), telefon. Převážná část koupelen je vybavena vanami, samozřejmostí je vysoušeč vlasů, kosmetika, koupací plášť a pantofle. Jelikož se jedná o historickou budovu, v hotelu nenajdete dva zcela identické pokoje. Jsou různě stavebně řešené a každý má své kouzlo. I přes to, že je hotel pouze dvoupatrový, je Vám k dispozici výtah, pro pohodlný přístup k pokojům. Hotel nemá označení kategorie v podobě hvězdiček.

Gastronomie: Snídaně podáváme ve snídaňové restauraci formou bohatých švédských stolů. Nekuřácká hotelová restaurace je zařízena v loveckém stylu a nabízí komfortní posezení s příjemnou atmosférou. Lovecká restaurace je celoročně zaměřena na moderní kuchyňskou úpravu zvěřiny. Zvěřina je dnes žádaná zejména proto, že patří ke zvláště libovým a zdravým druhům masa s nízkým podílem tuků a cholesterolu. Na jídelním lístku najdete také čerstvé ryby, drůbež a méně známé předkrmy a deserty. Vše je připravováno vždy z kvalitních a čerstvých surovin. Můžete si vybrat z nabídky á la carte nebo si předem objednat hotelovou polopenzi. K vychutnání kulinářského zážitku přispěje také nabídka kvalitních moravských vín. Hotelová vinárna je důmyslně umístěna ve sklepních prostorách původního pivovaru ze 15. století a okouzlí Vás svými překrásnými klenbami a dobovou atmosférou. Vinárna, která nabízí široký výběr moravských vín a k tomu vhodnou gastronomii, je otevřena pro uzavřené společnosti na základě objednávky.

Lázeňský provoz, který nabízí Parkhotel od ledna 2013, je zcela ojedinělý a unikátní v rámci České republiky. Technologicky moderní balneo provoz je výhradně orientován na bylinné procedury včetně koupelí, bylinné páry, zábalů a masáží. Hluboké sklepení, přes 5 m vysoká kladená klenba Vás podvědomě vrátí do 16. století. Doslova ohromeni zůstanete při vstupu do jeskyně, která je neodmyslitelnou součástí lázeňského provozu a využívá se pro speleoterapii, posílení organismu a celkovou relaxaci. Veškeré lázeňské produkty jsou z čistého prostředí Šumavy. Z čerstvých bylin sbíraných na soukromých horských pastvinách jsou připravovány speciální směsi pro lázeňský provoz. Rovněž rašelina a jíly nesou značku s logem Šumava. Lázně jsou otevřeny denně od 8:00 - 20:00 včetně svátků.

Hotel nabízí výhradně hotelovým hostům relaxační bazon s vřídlem, podvodním osvětlením a hvězdnou oblohou. Dále pak finskou saunu a relaxační místnost s uklidňující hudbou. Příjemný interiér je doplněn nástěnnými malbami s nádechem řecké mytologie.

Velmi vyhledávaný a oblíbený je Energetický a meditační hotelový park, kde můžete relaxovat pod korunami staletých stromů s nádherným výhledem na hrad Kašperk a do šumavského údolí. V jednotlivých částech parku Vás určitě zaujme možnost příjemného posezení pod slunečníky nebo relaxace na lehátkách. V hotelovém parku je hostům k dispozici hotelový kurt s umělým povrchem.

Okolí hotelu: Pěší turistika, cykloturistika, lyžování sjezdové a především běžecké, splouvání toků řek a řada dalších aktivit, možnost ubytování v samém centru přírodních scenérií, to vše ocení aktivní a rekreační sportovci a v klidnějších měsících především senioři. V blízkosti stojí hrady Kašperk, Rabí a Velhartice.

Zaslat poptávku

Pokoje - Parkhotel Kašperské Hory

Vyberte si ze 43 stylově zařízených pokojů a apartmá. Pokoje jsou zařízeny tisovým nábytkem a mramorovou koupelnou v anglickém stylu. Kvalitu ubytování umocňuje na každém pokoji SAT TV a telefon v apartmánech také mini-lednička. Převážná část koupelen je vybavena vanami, samozřejmostí je vysoušeč vlasů, kosmetika, koupací plášť a pantofle. Vaši bezpečnost a bezpečnost Vašeho majetku garantuje kartový zámkový systém. Cennosti Vám uložíme v recepci v hotelovém tresoru. V ceně pobytu máte neomezený vstup do relaxačního bazénu denně od 7.00 do 21.30 hodin. 

Gastronomie - Parkhotel Kašperské Hory

Snídaně podáváme ve snídaňové restauraci formou  švédských stolů. Vyberete si jak ze studeného, tak z teplého bufetu. Za příznivého počasí si můžete snídani vychutnat na letní terase umístěné v hotelovém parku, která pevně navazuje na snídaňovou restauraci. 

Nekuřácká hotelová restaurace je zařízena v loveckém stylu a nabízí komfortní posezení s příjemnou atmosférou. Lovecká restaurace je celoročně zaměřena na moderní kuchyňskou úpravu zvěřiny. Zvěřina je dnes žádaná zejména proto, že patří ke zvláště libovým a zdravým druhům masa s nízkým podílem tuků a cholesterolu. Na jídelním lístku najdete také čerstvé ryby, drůbež a méně známé předkrmy a deserty. Vše je připravováno vždy z kvalitních a čerstvých surovin. Můžete si vybrat z nabídky á la carte nebo si předem objednat hotelovou polopenzi. K vychutnání kulinářského zážitku přispěje také nabídka kvalitních moravských vín. Kapacita restaurace je 50 míst a v letních měsících je spojena se slunnou zastřešenou terasou s kapacitou 30 míst. Otevírací doba 11:00 – 22:00 denně vč. sobot, nedělí a svátků.

Hotelová vinárna je důmyslně umístěna ve sklepních prostorách původního pivovaru ze 15. století a okouzlí Vás svými překrásnými klenbami a dobovou atmosférou. Vinárna, která nabízí široký výběr moravských vín a k tomu vhodnou gastronomii. Vinárna je v provozu pouze pro uzavřené společnosti. 

 

Okolí - Parkhotel Kašperské Hory

Okolí je vhodné pro pěší turistiku a cykloturistiku. Vyhledávané turistické cíle jsou hrady Kašperk, Rabí a Velhartice. V zimě si přijdou na své i lyžaři a běžkaři. Přibližně 900 m od hotelu se nachází skiareál s půjčovnou lyžařského vybavení, další lyžařský areál je vzdálený od hotelu cca 10 km. V okolí je množství upravených běžeckých tratí.

Další informace

Projekt Šumavské bylinné lázně, který nabízí ParkHotel od ledna 2013 je zcela ojedinělý a unikátní v rámci České republiky. Technologicky moderní balneo provoz je výhradně orientován na bylinné procedury včetně koupelí, bylinné páry, masáží a zábalů. Hluboké sklepení, přes 4,5 m vysoká kladená klenba Vás podvědomě vrátí do 16. století. Doslova ohromeni zůstanete při vstupu do jeskyně, která je neodmyslitelnou součástí lázeňského provozu a využívá se pro speleoterapii, posílení organismu a celkovou relaxaci. Veškeré lázeňské produkty jsou z čistého prostředí Šumavy. Z čerstvých bylin sbíraných na soukromých horských pastvinách jsou připravovány speciální směsi pro lázeňský provoz. Rovněž rašelina a jíly nesou značku s logem Šumava. Součástí Šumavských bylinných lázní je i hotelový Energetický a meditační park.

Ubytování Kašperské Hory – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Parkhotel Kašperské Hory

Náměstí 4,Kašperské Hory 34192

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: parkhotel-tosch@hotel.cz

Parkhotel Kašperské Hory - galerie

Parkhotel Kašperské Hory - Hodnocení

22x
4x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 96%

 • Zdeněk Kocourek

  Pobyt i služby nás uspokojily.

 • Jana Lišková

  S pobytem jsme byli celkově spokojeni.Těšíme se zase někdy na viděnou.

 • David Louženský

  Hotel je umístěn na dobrém místě, pro rodiny s malými dětmi je ideální jeho velká zahrada. V tomto směru doporučujeme.

 • Milan Novák

  až na jednoho staršího vrchního byly služby velmi dobré. Tento pán nebyl schopen akceptovat úhradu na hotelový účet, následně ani platbu kartou. Asi to neumí. Škoda, měl by se to buď naučit, nebo odejít.

 • Lenka Korbelova

  Prožili jsme úžasný víkend, profesionální a milý personál, hotel velice příjemně zrekonstruován.

 • Milena Ilievová

  Hotel je v krásném prostředí s dostatečně velkým parkovištěm, personál je velmi příjemný a vstřícný, jen večeře ač v krásné restauraci a při svíčkách, které vybízejí k vychutnání si nejen chutně připraveného jídla, ale i nevšedního stolování, byla zbytečně uspěchaná. Aperitiv s předkrmem byl příliš rychle následován hlavním chodem, tedy ještě před zkonzumováním prvého. Cena jídla je odpovídající, nápoje jsou zbytečně předražené. Celkově to byly ale velice příjemně prožité 3 dny s procházkami po okolí a relaxací v hotelovém bazénu, lze jen doporučit dalším zájemcům.

 • Věra Boušová

  V hotelu je bazén, mělo by tedy být samozřejmostí, že recepční nabídne hostovi župan. Rovněž tak do sauny patří prostěradlo a nebo osuška, které má být samozřejmostí. V prostoru bazénu chybí šatna, převlékárna (byla jsem svědkem, že ji několik hostů postrádalo). Recepční by měla hosta o všem informovat. Co se týká stravování, ubytování, služeb, parkování - vše v naprostém pořádku, v hotelu jsem byla opakovaně a vždy spokojena. děkuji, Boušovi

 • Markéta Svobodová

  Hotel poskytuje velmi dobre sluzby, kazdy si tu najde neco pro sebe, je zde vyborna restaurace, malou nevyhodou jsou celkem male pokoje (na kvalite pobytu to vsak neubralo :) ) Vrele doporucuji, vyborna lokalita.