Hotel U Zeleného stromu ubytování Nepomuk

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Hotel U Zeleného stromu

Fotografie uživatelů (14)

Hotel U Zeleného stromu Hotel U Zeleného stromu Hotel U Zeleného stromu zobrazit všechny fotografie

Hotel U Zeleného stromu

náměstí Augustina Němece 69, 33501 Nepomuk

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel U Zeleného stromu ***

Všech 26 pokojů má vlastní sociální zařízení s WC a vanou, TV Sat, telefon s přímou volbou, fén, přípojení k internetu (zdarma), bezbariérový přístup, bezbariérový pokoj, výtah. Ubytování je možné ve 4 jednolůžkových, 18 dvoulůžkových, 2 třílůžkových pokojích, 1 apartmánu a 1 rodinném pokoji. Společenský sál: 150 míst, osvětlení, ozvučení, projekce. Staročeský stylový Švejk restaurant, nekuřácká secesní kavárna, nově zrekonstruovaný nekuřácký Haškův salónek, letní terasa s markýzou a výhledem na malebné nepomucké náměstí. Hotel má krásný secesní sál s kapacitou 150 osob, který je ideální pro firemní školení, teambuildingy, firemní večírky, svatby, rauty, degustace, přednášky, divadla, koncerty či plesy.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel U Zeleného stromu

Všechny pokoje jsou velmi prostorné. Všech 26 pokojů až na bezbariérový pokoj (kde je sprcha) mají vlastní sociální zařízení s vanou, koupelny jsou prostorné, prosvětlené. Hotelový pokoj je vkusně zařízen s TV a širokou nabídkou programů.

Gastronomie - Hotel U Zeleného stromu

Jsme pilotním projektem gastronomického franchisingového konceptu Švejk restaurant, kterých je v České republice a ve světě již 50. Také proto si opravdu zakládáme na kuchyni a sledujeme trendy v gastronomii. Jsme součástí projektu Czech Specials.

Okolí - Hotel U Zeleného stromu

Pro velký zájem o cykloturistiku v této oblasti, jsme pro Vás vytvořili cyklomapy "Se Švejkem na kole", kde jsou dle náročnosti různé cyklotrasy s popisem zajímavých turistických míst, pro velký úspěch máme i druhé vydání. Např. - různé trasy z Nepomuka do Nepomuka. Poloha v centru města Nepomuk je ideálním výchozím bodem pro všechny možné druhy výletů. Do deseti minut jste na hradozámku Zelená hora (kde se natáčeli nezapomenutelní Černí baroni) či na nově zrekonstruovaném zámku Žinkovy. Do patnácti minut jste v jihočeském městě Blatná, kde můžete navštívit i vodní zámek Blatná, na zámku Kozel či Nebílovy, zřícenině hradu Radyně nebo v historickém městě Klatovy či Přeštice. Do půl hodiny dosáhnete města Plzeň, Rožmitál pod Třemšínem, Březnice či zámek Orlík a hrad Zvíkov, kde si můžete užít vodní plavbu. Do hodiny jste v jihočeském Písku, Příbrami, kde navštívíte poutní místo Svatou horu. Do hodiny a půl jste v Praze, Mariánských lázních, v Teplé, v Táboře, v Českých Budejovicích či na nejnavštěvovanějším zámku v Čechách - Hluboká. Okolí Nepomucka nabízí skvělou příležitost ke koupání, pěší turistice a již zmíněné cykloturistice.

Dostupnost - Hotel U Zeleného stromu

Je dostupný na trase Plzeň - České budejovice. Je situován 35 km od Plzně.

Další informace

Parkování je možné před hotelem (hlídáno kamerovým systémem) nebo ve dvoře. Televizor na pokoji Telefon na pokoji Sprchový kout na pokoji Dětská postýlka 3 - třílůžkový pokoj 2 - dvoulůžkový pokoj 1 - jednolůžkový pokoj Toaleta na pokoji Vhodné pro turistiku

Vyberte si nabídky ubytování Nepomuk. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel U Zeleného stromu

náměstí Augustina Němece 69,Nepomuk 33501

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-u-zeleneho-stromu@hotel.cz

Hotel U Zeleného stromu - galerie

Hotel U Zeleného stromu - Hodnocení

9x
1x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 97%

  • Libor Tomáš

    Výborná kuchyně.