Hotel Astory ubytování Plzeň

Fotografie uživatelů (26)

Hotel Astory Hotel Astory Hotel Astory zobrazit všechny fotografie

Hotel Astory

Nádražní 26, 30100 Plzeň

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Astory ****+

A-Story hotel nabízí ubytování v 31 prostorných a stylových pokojích, které Vás překvapí příjemnou atmosférou a originálním design nábytkem navrženým speciálně pro hotel A-story. Pro Vaše pohodlí jsou pokoje vybaveny LCD televizorem, telefonem s přímou volbou, internetovým připojením, minibarem, sejfem a individuálně ovládanou klimatizací.

Zaslat poptávku

Gastronomie - Hotel Astory

V přízemí A-Story Hotelu mohou hosté využívat služeb restaurace CABINET - RESTAURANT a kavárny BOUTIQUE - CAFÉ. Součástí komplexu je také DOLCE VITA club.

Okolí - Hotel Astory

Metropole Plzeňského kraje nabízí vše, co potřebuje návštěvník ke spokojenému pobytu: velké množství památek, muzeí, divadel, galerií, velkou zoologickou a botanickou zahradu, atraktivní rekreační místa v přírodě, možnosti pro sportovní aktivity a v neposlední řadě spoustu příležitostí k ochutnání slavného plzeňského piva.

Dostupnost - Hotel Astory

Hotel A-Story se nachází téměř v centru města Plzně a svou polohou navazuje na hlavní tahy městem i na vlakovou a hromadnou dopravu.

Ubytování Plzeň – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Astory

Nádražní 26,Plzeň 30100

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: astory@hotel.cz

Hotel Astory - galerie

Hotel Astory - Hodnocení

38x
7x
0x
0x
2x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 92%

 • Vladimír Týfa Ing.

  Reakce na objednávka proběhla rychle, překvapilo mě, že nebyla požadována záloha, vše, co jsme potřebovali, bylo k naší spokojenosti. I cena za všechny služby byla přijatelná. Konfort nám plně vyhovoval.

 • Lenka K

  pěkný nově vybavený hotel, přestože je v bezprostřední blízkosti vlakového nádraží a křižovatky dvou čtyřproudých ulic, není v pokojích dopravní hluk slyšet (my jsme měli okna do vnitrobloku a neotvírali jsme je)

 • Barbora Vacková

  Ochotný a sympatický personál. Krásný veliký pokoj a klid. Co víc si člověk může přát? :-)

 • Jan Vieweg

  Krásné moderní ubytování za bezkonkurenční cenu s ideální polohou. Doporučuji.

 • Magda Bošotová

  Moderní,velkoryse pojatý interiér hotelu, čisté pokoje,výborná poloha,velmi příznový poměr cena-služby. Byli jsme moc spokojení.

 • Radek Srnský

  Hotel mohu jen doporucit. Vsechny sluzby na vynikajici urovni.

Celkem záznamů: 16
1 2