PRIMAVERA Hotel & Congress centre**** ubytování Plzeň

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > PRIMAVERA Hotel & Congress centre****

Fotografie uživatelů (72)

PRIMAVERA Hotel & Congress centre**** PRIMAVERA Hotel & Congress centre**** PRIMAVERA Hotel & Congress centre**** zobrazit všechny fotografie

PRIMAVERA Hotel & Congress centre****

Nepomucká 1058/128, 32600 Plzeň

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

PRIMAVERA Hotel & Congress centre**** ****

4-hvězdičkový rodinný hotel PRIMAVERA má ideální polohu - je blízko centra města (10 minut jízdy autem), v klidné městské čtvrti s výbornou dostupností na dálnici D5 (Praha-Norimberk). Z pokojů a z terasy restaurace je nádherný výhled do údolí řeky. Nákupní centrum a multikino je nedaleko (1 minuta jízdy autem). Zastávka trolejbusu směr centrum města se nachází přímo naproti hotelu, do centra města jízda trvá 10 minut.

Hotel byl postaven v roce 2006, je nový a moderní. Naši hosté ocení rodinnou atmosféru hotelu, příjemný personál. Parkoviště pro 140 osobních automobilů a 3 autobusy je zdarma. Internet je zdarma v celém hotelu (WiFi nebo ISDN).

Hotel PRIMAVERA nabízí ubytování v 87 klimatizovaných dvoulůžkových pokojů (uspořádání twin nebo double bed, postele „queen size“) a 4 apartmánech.

Všechny pokoje jsou vybaveny LCD TV a některé s možností přijímat satelitní programy, koupelna s vanou, sprchou a bidetem.

Víceúčelový sál až pro 280 osob, 2 salónky a 2 zasedací místnosti jsou předností našeho hotelu. Využívají se pro pořádání nejrůznějších akcí – z konference, obchodní a soukromé večírky, setkání, semináře, výstavy, svatby, atd.

 

Všechny veřejné prostory a pokoje jsou klimatizované. Našim hostům a klientům jsou k dispozici Primavera restaurace s letní terasou, vinárna a kavárna, která se nachází hned vedle konferenční místnosti.

Zaslat poptávku

Pokoje - PRIMAVERA Hotel & Congress centre****

Rozměr postele "queen size" (210x100).

Pokoje Standard a Superior
Všechny jsou vybaveny řízenou klimatizacíLCD TV, radiem, telefonem s přímou volbou, internetem (ISDN a WiFi ZDARMA; vysokorychlostní internet zdarma), bezpečnostním safem, koupelnou s WC a bidetem, vanou se sprchou, vysoušeč vlasů. Rozměr postele "queen size"(210x100). Na některých pokojích lze přijímat satelitní programy. Napětí v síti 230V, 50 Hz. Balkón a/nebo přistýlka patří k některým pokojům. 
U pokojů Superior oceníte nádherný výhled do údolí. Tyto pokoje jsou nadstandardně vybavené.


Pokoje Superior pro handicapované hosty-vybavení stejné jako u pokojů Superior s tím, že umožňují bezbariérový pohyb v pokoji.
Sociální zařízení plně přizpůsobeno potřebám těchto hostů.

Apartmány 
Hotel nabízí 4 apartmány s nádherným výhledem do údolí.
Jsou vybaveny 1 ložnicí a 1 obývacím pokojem s rozkládací sedací soupravou, 2 koupelnami s WC, vanou se sprchou, bidetem, vysoušeč vlasů, klimatizací, LCD TV, radiem, telefonem s přímou volbou, přípojkou na internet, bezpečnostním safem. Napětí v síti 230V, 50 Hz.

Gastronomie - PRIMAVERA Hotel & Congress centre****

Ceny pokojů jsou včetně snídaně formou bufetu

Restaurant PRIMAVERA s letní terasou
Stylově zařízená restaurace pro 110 hostů se nachází v přízemí hotelu. Prostory restaurace jsou klimatizované.
Restaurace přiláká svou příjemnou atmosférou k posezení a ochutnání jak českých a místních specialit, tak oblíbených jídel z oblasti mezinárodní kuchyně. Profesionální služby a milý personál vytvářejí z restaurace místo vhodné jak pro obchodní setkání u dobrého oběda, tak pro soukromou večeři. Restaurace je malovaná architektkou, která z ní vytvořila doslova posezení "pod širým nebem".
Předností restaurace je i možnost posezení při dobrém jídle na otevřené hotelové terase v době letních měsíců. Kromě pohody vám poskytne i pěkný výhled do údolí řeky Úhlavy. 
Restaurace dále slouží zejména pro podávání snídaní ve formě švédských stolů, kulinářské akce nebo soukromé akce. Dětské stoličky jsou samozřejmě k dispozici.

Vinárna-Bar 
Nachází se v prvním podzemním podlaží hotelu. Prostory vinárny jsou klimatizované.
Příjemně zařízená vinárna uspokojí všechny milovníky dobrých vín. Zdi jsou ručně dekorované a nabízí nádherné pohledy do různých vinařských oblastí u nás i v zahraničí. Výběr kvalitních českých i zahraničních (též exotických) vín. Nápojový lístek charakterizující jednotlivá vína Vám pomůže vybrat právě to pravé víno pro Vás. Vinárnu je možno využít pro pořádání pracovních nebo soukromých akcí a party, prezentací, školení, svateb a podobně.

Okolí - PRIMAVERA Hotel & Congress centre****

• Pro milovníky piva, doporučujeme návštěvu a prohlídku pivovaru "Pilsner Urquell" a Pivovarské muzeum

• Kolem doby založení města bylo náměstí Republiky největší gotické náměstí v Čechách (139 x 193 m).

• Nejvyšší kostelní věž v Čechách  je věž kostela katedrály svatého Bartoloměje, 102,26 m.

• Kostel svatého Jiří byl postaven v roce 992 - jeden z nejstarších kostelů v Čechách.

• Velká synagoga - druhá největší synagoga v Evropě (třetí největší synagoga na světě.

Muzeum-neo-renesanční budova, interiéry v secesním stylu. Přednáškový, výstavní a Jubilejní sál. Městská zbrojnice evropského významu, knihovna s cennými prvotisky. Zoologická zahrada (s Dinoparkem und japonskou zahradou) a botanická zahrada >> http://www.zooplzen.cz/.

• Plzeňské podzemí- komplexní systém dvou a tří-podlažních sklepů a chodeb, přes 250 studní. Patří k jedním z největších ve střední Evropě. Prohlídka délka cca 750 m, hloubka 9 - 12 m pod povrchem

• Golf Park Plzeň nabízí krásné a technicky náročné 18 - jamkové golfové hřiště, které se nachází na severozápadním okraji města obklopené přírodou. Více na http://www.golfparkpl.cz.

•Jediná volně přístupná lezecká věž v České republice (areál Škoda Sport Park ve čtvrti Slovany v Plzni). Lezecká věž je 12 metrů vysoká, váží 17 tun, a má cca 2000 úchytů. Nabídne přibližně 70 cest, obtížnost 3-10.

• Jediná kolomazná pec, která se dochovala v Čechách, je jednou ze zastávek na Sigmondově stezce u Kamenného rybníka. 

• Bolevecká rybniční systém je starší než  Třeboňský rybniční systém, byl založen v místě Bolevec, dle písemných pramenů už od 1382. Největší a nejstarší je Velký bolevecký rybník (53,3 ha).

• Vyberte si z široké škály pěších a cyklistických tras.

 Zajímavosti:

Město

Historické centrum města s katedrálou svatého Bartoloměje, renesanční radnice, Pmorový sloup, podzemí, "Pilsner Urquell" pivovar a pivovarské muzeum, Západočeské muzeum a galerie , divadlo, židovská synagoga;

(4 km)

ZOO s Dinoparkem a botanickou zahradou (6 km) – jednou z nejkrásnějších v Evropě.

 

Okolí:

Zámek Nebilovy (5 km)

Lovecký zámek Kozel s anglickým parkem (12 km)

Zřícenina hradu Radyně s nádherným výhledem na Plzeň (5 km)

Starý Plzenec mit s románskou rotundou (4km

Klášter Kladruby  (38 m) a Plasy (29 km)

Vodní hrad Švihov (34 km)

Dostupnost - PRIMAVERA Hotel & Congress centre****

1)    Příjezd k hotelu

 

Zastávka trolejbusu směr centrum města se nachází přímo naproti hotelu, do centra města jízda trvá 10 minut.Das TOP CCL Primavera Hotel und Kongress Center ist ein 4**** Sterne Hotel, welches sich in einer ruhigen aber dennoch zentralen Umgebung von Plzen, im Stadtteil Brucna, befindet. Das Hotel bietet durch die perfekte Lage zur Autobahn D5 die beste Verbindung nach Prag und Rozvadov/ Waidhaus. Von Deutschland aus reisen Sie lediglich 15 Minuten. Sowohl den Stadtkern als auch den Shopping Center erreichen Sie mit den oeffentlichen Verkehrsmitteln problemlos in nur 10 bzw. 2 Minuten.

Renaissance City Hall 0.5km; Stary Plzenec 4km; Brewery Pilsner Urquell 4.5km; West Bohemian Museum 4.9km; Brewery Museum Plzen 5km; Grand Theatre 5km; Historical Underground 5km; St. Bartolomews Cathedral 5km; Jewish Synagogue 5km; Franciscan Monastery 5km; Gothic Castle Radyne 5km; Zoo and Botanical Garden 7.8km; Chateau Nebilovy 10km; Hunting Castle Kozel 12km

Partner

 

Příjezd
- Příjezd autem: 1) dálnice D5 směr Norimberk a Vídeň, Exit 76 – informační tabule Plzeň-Černice, dále Plzeň - Centrum/ Plzeň / Plzeň - Centrum přes 3 kruhové objezdy až na Nepomuckou ulici; hotel se nachází za světelnou křižovatkou vlevo

2) dálnice D5 směr Praha, Exit 73 – informační tabule Plzeň-Černice, potom Plzeň - Slovany/ Plzeň - Bručná/ Bručná,přes Barvínkovu ulici až na Nepomuckou ulici; hotel se nachází za světelnou křižovatkou vlevo


- Příjezd vlakem: od hlavního nádraží směr SLOVANY, výstup Náměstí Milady Horákové a dále trolejbusem  č. 13 směr Černice; zastávka je před hotelem
- Městská doprava: trolejbus č. 13 směr Černice; zastávka je před hotelem

- Přílet letadlem: mezinárodní letiště Václava Havla Praha –dálnice D5 (84 km, 45 min jízdy autem)

Praha– stanice metra Zličín – dálnice D5 (79 km, 40 min. jízdy autem)
Nejbližší města: Klatovy - 41 km, Domažlice– 60 km, Mariánské Lázně– 75 km, Karlovy Vary– 83 km

 

 

Vyberte si nabídky ubytování Plzeň. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

PRIMAVERA Hotel & Congress centre****

Nepomucká 1058/128,Plzeň 32600

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

PRIMAVERA Hotel & Congress centre**** - galerie

PRIMAVERA Hotel & Congress centre**** - Hodnocení

9x
0x
0x
0x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 89%

  • Hačiko

    Všechno super !! moc se nám tu líbilo! vřele doporučujeme.

  • Igor Smetka

    Velmi příjemné ubytování. Doporučuji.

  • Anonym

    Velmi kvalitní ubytování. Možné problémy s připojením NB přes WI-FI k internetu. Slabý nebo žádný signál v některých pokojích Standard v hotelu. Jinak spokojenost s ubytováním, parkováním a službami.