Hotel Jitřenka ubytování Konstantinovy Lázně

Fotografie uživatelů (25)

Hotel Jitřenka Hotel Jitřenka Hotel Jitřenka zobrazit všechny fotografie

Hotel Jitřenka

Lázeňská 20, 34952 Konstantinovy Lázně

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Jitřenka ***

Hotel Jitřenka Vám nabízí vše pro Vaše pohodlí během pobytu. Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem, koupelnou, satelitní TV a WiFi připojením zdarma. Přímo u hotelu se nachází parkoviště, za poplatek je také možné parkování v garáži. V naší restauraci Vás čeká nejen milá a příjemná obsluha, ale také vynikající kuchyně, zaměřena na lokální potraviny, menu je pravidelně obměňováno dle aktuálních sezónních surovin. V případě uspořádání firemní či společenské akce Vám je k dispozici zcela nový salónek pro 30 osob s projekčním plátnem, dataprojektorem, plazmovou TV, moderním ozvučením a samozřejmě s WiFi připojením. 

Nedaleko od hotelu se nachází nové moderní wellness centrum Konstantin a také hlavní lázeňská budouva Prusíkův ústav s velkým výběrem procedur.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Jitřenka

Hotel Jitřenka nabízí ubytování ve 26-ti komfortních pokojích zařízených novým nábytkem. Každý pokoj má vlastní koupelnu a sociální příslušenství, satelitní TV, telefon a WiFi připojení zdarma.

Gastronomie - Hotel Jitřenka

Nově zrekonstruovaná restaurace Hotelu Jitřenka nabízí příjemné posezení a kapacitu až 65 osob. Náš tým pro Vás připravuje nejen speciality české kuchyně. Naše menu je vždy aktuální dle sezónních surovin a používáme šetrnou úpravu delšího nízkoteplotního pečení pro zachování nejlepší chuti jídla.  

Pro firemní a společenské akce či Vaše rodinné oslavy je k dispozici oddělený salónek s kapacitou až 30 osob. Pro Vaše akce rádi zajistíme coffee breaky i veškeré občerstvení dle Vašich představ.

Okolí - Hotel Jitřenka

Konstantinovy Lázně jsou zeleným městem a jedna z nejekologičtějších oblastí v republice. Ve zdejších lázních čerpají novou energii pacienti s onemocněním kardiovaskulárního systému a pohybového ústrojí i běžní lidé hledající harmonii a uvolnění od každodenního stresu. Ve městě se také nachází sportoviště, například tenisové kurty či volejbalové hřiště. V okolí je také několik rybníků a koupališť. Krásné prostředí láká také k turistickým výletům a procházkám. Za návštěvu určitě stojí i barokní zámek a kostel v Bezdružicích, Ovčí Vrch s pomníkem selského povstání nebo zříceniny hradů Krasíkov a Gutštejn. 

Překrásné  koupání v zatopeném kamenolomu  cca  1 km, velice vhodné okolí pro turistiku a cykolturistiku, ráj pro houbaře. Možnost zakoupení procedůr v léčebných lázních.

Dostupnost - Hotel Jitřenka

Autobusové nádraží: 500 m
Centrum: 5 m
Vlakové nádraží: 500 m

Další informace

Děti do 3 let bez nároku na lůžko a služby ZDARMA

Dětská postýlka: 200 Kč/ noc

Přistýlka: 350 Kč/ noc

Zvířata za poplatek: 100 Kč /noc

Parkování u hotelu: 30 Kč/ den, parkování v garáži: 200 Kč/ den

Pobyt na 4 a více nocí: sleva 10% z ceny ubytování

Pobyt na 6 a více nocí: sleva 15% z ceny ubytování

Ubytování Konstantinovy Lázně – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Jitřenka

Lázeňská 20,Konstantinovy Lázně 34952

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: jitrenka@hotel.cz

Hotel Jitřenka - galerie

Hotel Jitřenka - Hodnocení

34x
6x
0x
2x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 92%

 • Anonym

  Hotel nyní je nově opravaný, zařízený, čistý a příjemný.Srovnání je s dobou,kdy byla provozovatelem Jednota.

 • Jaroslav Voříšek

  Hotel v klidném místě,poměrná blízkost k vlakovému nádraží i autobusovému stanovišti

 • Ladislav Klinkáček

  Hotel je na vysoké úrovni.

 • Josef Ešpandr

  Byl jsem plně spokojený ve všech bodech.

 • Anonym

  Milý a usměvavý majitel i personál. Zařízení by ale mělo být označeno penzion (prakticky žádné služby recepce, restaurace vaří jen do 20:00). Výborné parkování hned u hotelu. Prostorný pokoj, ale za celý pobyt se asi neluxovalo, jen stlaly postele, ručník nevyměněný ani po mezinárodně srozumitelném položení ručníku na podlahu koupelny. Na pokojích není minibar a v hotelu ani žádný automat na nápoje. Snídaně servírované stylem "trochu slaného a trochu sladkého", káva a čaj v termosce na stole a nejprve bylo nutné čichem posoudit co je co a k tomu byl jen jeden hrnek na oba nápoje. Nikdo se nepřišel zeptat, zda bychom si nechtěli přikoupit třeba džus či vodu. Ze dna termosek občas odkapávala špinavá tekutina a my jsme pak 2 dny snídali u stolu s velkým černým flekem na ubrusu. Díky nešťastnému dispozičnímu řešení a díky tomu, že dveře do restaurace a kuchyně jsou často otevřené do chodby je pach z restaurace cítit po celém hotelu. Plusem je samostatná nekuřácká část restaurace, ta je ale umístěna až za kuřáckou, což ještě zvětšuje problém s pachem v patrech. Konstantinovy lázně jsou ale nádherné a personál hotelu snaživý, možná naše výtky již za pár dní nebudou relevantní.

 • Anonym

  Byli jsme spokojeni,personál byl vstřícný. Kuchyně byla také bez závad. Možná mohl být pobyt levnější,ale to není stížnost. Chápu,že ceny se musejí nějakým způsobem držet. Když vše shrnu,byli jsme velmi spokojeni jak s okolím tak s hotelem a s ochotou personálu. Díky

 • Daniela Pernetová

  Ubytování na hotelu Jitřenka bylo velmi příjemné. Personál se choval velmi hezky. Tento hotel můžu všem doporučit.

 • Jitka Pernetová

  Maximální spokojenost,klidne prostřédí ochota vždy vyjít vstříc.

 • Anonym

  V celku jsme byli spokojeni.

 • Helena Zigáčková

  Moc ráda bych poznamenala že hotel je pružný,dojely jsme z dálky a docela v nočních hodinách a bez problému jsme se ubytovaly bez jakoliv problému a perzonál nám ještě vyhověl s nočním jídlem. Moc všem děkujeme.

Celkem záznamů: 15
1 2