Hotel Štamberk ubytování Načeradec

Fotografie uživatelů (13)

Hotel Štamberk Hotel Štamberk Hotel Štamberk zobrazit všechny fotografie

Hotel Štamberk

Pravětice 19, 25708 Načeradec

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Štamberk ****

Náš hotel se zaměřuje především na firemní klientelu, pořádání školení, seminářů, kongresů a teambuilding aktivit na klíč. V letních měsících je ideálním místem pro rodinnou rekreaci. Pro zajištění akcí je využito nejen bezprostředního zázemí hotelového komplexu, ale i vlastní přilehlé pozemky. Nabízí mnoho sportovních, relaxačních a večerních aktivit a programů s veškerým zajištěním.

Hotel ŠTAMBERK nabízí komfortní ubytování v prostorných jedno a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. V horním patře jsou k dispozici 2 prezidentská apartmá pro vedení společností, novomanžely či nejnáročnější klientelu (obývací pokoj – pracovna, 2 ložnice, samostatné WC, koupelna s vířivou vanou).

V samostatné třípodlažní budově jsou k dispozici prostorné apartmány pro 4 až 6 osob, v přízemí s vlastní zahrádkou.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Štamberk

Vybavení ubytování: vlastní koupelny, TV, telefon, k dispozici DVD přehrávač, Playstation, Hi-Fi souprava.

Bezpečnost ubytovaných hostů zajišťuje zabezpečovací a kamerový systém.

Gastronomie - Hotel Štamberk

V hotelovém středisku ŠTAMBERK je k dispozici komfortní restaurace a bar, s prosklenou moderní kuchyní. Z restaurace je vstup na prostornou terasu s výhledem na západ slunce a krásnou přírodu.

Pro firemní klientelu nabízíme výběr z mnoha menu a nabídek coffebreaků.

V restauraci je k dispozici velkoplošná satelitní TV, z večerních programů nabízíme karaoke show, živou kapelu, večer s D.J., ochutnávku vín a další.

Okolí - Hotel Štamberk

Posázaví vám nabídne širokou paletu stezek vhodných jak pro pěší turistiku tak cykloturistiku i podněty pro nezapomenutelné zážitky při pohledu na zachovalé přírodní i historické zajímavosti.

Dostupnost - Hotel Štamberk

1. exit 49 směr Vlašim

2. z Vlašimi směr Louňovice pod Blaníkem přes Kondrac

3. v Louňovicích pod Blaníkem je již náš hotel značen směrovkou ŠTAMBERK (na náměstí do leva), projedete lesem a první do prava, směr na Pravětice.

Vyberte si nabídky ubytování Načeradec. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Štamberk

Pravětice 19,Načeradec 25708

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: stamberk@hotel.cz

Hotel Štamberk - galerie

Hotel Štamberk - Hodnocení

1x
1x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 75%

  • Martina Němcová

    Prostředí hotelu nás mile překvapilo, hotel je umístěn v krásné krajině, je zde klid a dobré podmínky pro odpočinek. Bohužel jsme byli zklamáni z místní kuchyně, kdy kvalita jídla naprosto neodpovídala cenám. V rámci ubytování jsme využili pouze vířívku, ze které jsme však po několika minutách odešli, jelikož se na povrchu tvořila špinavá pěna. Samotné pokoje byly čisté a pěkně zařízené, postele nám ovšem nevyhovovaly, příliš měkké matrace. Celkově jsme byli z ubytování zklamáni. Domníváme se, že za peníze za ubytování a stravu bychom měli obdržet daleko větší kvalitu
velikonoce-wellness-pobyt