Hotel NA OSTROVĚ ubytování Beroun

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Hotel NA OSTROVĚ

Fotografie uživatelů (17)

Hotel NA OSTROVĚ Hotel NA OSTROVĚ Hotel NA OSTROVĚ zobrazit všechny fotografie

Hotel NA OSTROVĚ

Na Ostrově 816, 26601 Beroun

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: naostrove@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel NA OSTROVĚ ***

Hotel Na Ostrově nabízí ubytování různě velkých pokojích a apartmánech, některé pokoje mají balkon. K objektu patří i hlídané a monitoravné parkoviště pro 25 osobních aut, podzemní garáže pro 12 aut a parkoviště pro 3 autobusy.

Recepce poskytuje tyto služby: směnárna, prodej drobného zboží, trezor, fax. Dále je ve vestibulu recepce internetový koutek.

K dispozici je 6 konferenčních sálů s kapacitou od 6 do 130 osob. Po celém hotelu vč. pokojů je bezplatné bezdrátové připojení „WiFi“ na internet.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel NA OSTROVĚ

Hosté mohou využít jedno, dvou a vícelůžkové pokoje, 4 apartmány.

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem, satelitní televizí. Některé pokoje mají balkon. Celý hotel je přístupný bezbariérově, vč. 2 speciálních bezbariérových pokojů.

Gastronomie - Hotel NA OSTROVĚ

Stravování je možné v hotelové restauraci (90 míst), sále H.Matisse (92 míst) a SNACK BARU (32 míst).

Okolí - Hotel NA OSTROVĚ

Poloha hotelu je ideální k uskutečnění řady výletů po okolí a návštěvě mnoha kulturních památek např. hrady a zámky (Karlštejn, Křivoklát, Točník a Žebrák, Hořovice), sklárna Nižbor, apod. Sportovní vyžití je možné na zimním stadionu (součástí hotelu), fotbalovém stadionu, volejbalové hřiště (venkovní i kryté), tenis (venkovní i hala).

V těsném sousedství je aquapark Tipsport Laguna vč. bazénu, atrakcí a relaxační zóny. Své tělo je možné potrápit v blízkém fitnes centru Tyran.

Dostupnost - Hotel NA OSTROVĚ

Královské město Beroun je 20 km od hlavní města Prahy západně po dálnci D5.

Ubytování Beroun – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel NA OSTROVĚ

Na Ostrově 816,Beroun 26601

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: naostrove@hotel.cz

Hotel NA OSTROVĚ - galerie

Hotel NA OSTROVĚ - Hodnocení

24x
12x
7x
2x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 82%

 • Anonym

  Dobrá snídaně,obecně služby restaurace,příjemná recepční

 • paní Vacková

  Hodnocení: páková baterie na toaletě byla uvolněná a tekla. Recepční byly příjemné.U 1. snídaně byla na vetšině stolů reservace. Museli jsme počkat na obsluhu a zeptat se, kde je volno. Nakonec nás posadili na reservaci. 2.snídaně byla v menším modrém salonku. Zájezd německých důchodců obsadil stoly a pohyb mezi nimi byl obtížný. Volný prostor kolem tanečního parketu k projití využila vetšina z ostatních a také nekolikrát zakopli( stejně jako my.... ) Pobyt dobrý, ale příště zvolím jiný hotel. Snad bude více klidu a prostoru u snídaně. Lenka Vacková

 • Jiří Mrena

  Příjemné vystopování recepčních,pohotová obsluha.Úklid vázne,co se prachu týče.V noci na mě spadl chuchvalec prachu s okrasné umělé rostliny nad postelí,pokoj č.202,osobně jsem ji osprchoval.

 • Ivana Dvořáková

  Byli jsme maximálně spokojeni.Personál je velice příjemný.Mužu doporučit.

 • Anonym

  Vše ok!

 • Naďa Krejzová

  Služby dobré,čistota nikoliv..

 • Michal Mraček

  supr

 • společnost Lesaffre Česko, a.s.

  Cena absolutně neodpovídá kvalitě! Potrhaná křesla, umělé květiny, dřevěné obklady, chlupy na umyvadle, min. den staré rohlíky ke snídani,...S tímhle by se člověk mohl setkat někde na ubytovně, ale ve tříhvězdičkovém hotelu...? Rozhodně je co zlepšovat.