Hotel Romantický Mlýn Karlštejn ubytování Karlštejn

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Hotel Romantický Mlýn Karlštejn

Fotografie uživatelů (30)

Hotel Romantický Mlýn Karlštejn Hotel Romantický Mlýn Karlštejn Hotel Romantický Mlýn Karlštejn zobrazit všechny fotografie

Hotel Romantický Mlýn Karlštejn

Karlštejn 329 , 26718 Karlštejn

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: mlyn-karlstejn@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Romantický Mlýn Karlštejn ****

Romantický hotel Mlýn Karlštejn je umístěn v malebném prostředí chráněné oblasti Český kras na břehu řeky Berounky pod středověkým hradem Karlštejn, 25 km od centra Prahy a 15 km od mezinárodního letiště Václava Havla Praha. Hotel disponuje celkem 21 stylově zařízenými nekuřáckými pokoji s Wi-Fi internetovým připojením zdarma, restaurací s barem a letní terasou, různorodou nabídkou konferenčních prostor, relaxačním centrem a rozlehlými venkovními prostorami pro pořádání nejrůznějších společenských akcí včetně romantického ostrova s grilem. Parkování v areálu ZDARMA, možnost i pro autokary. V blízkosti hotelu se nachází železnice. Za svou popularitu Romantický hotel Mlýn vděčí nejen jedinečnému umístění, ale i těsné blízkosti klenotu české historie - středověkému hradu Karlštejn. Díky své strategické poloze a dobré dopravní dostupnosti je ideálním a velmi vyhledávaným areálem pro pořádání nejrůznějších firemních, společenských a rodinných akcí včetně svateb. Hotel slouží také jako výchozí bod pro turistické výlety do širokého okolí.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Romantický Mlýn Karlštejn

Vybavení pokojů: satelitní TV, telefon s přímou provolbou, trezor, minibar, pracovní stůl, wi-Fi internetové připojení zdarma, koupelna s vanou nebo se sprchovým koutem, vyhřívaný koupelnový žebřík, vysoušeč vlasů, koupelová kosmetika na přírodní bázi. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Gastronomie - Hotel Romantický Mlýn Karlštejn

Restaurace s vlídnou domácí atmosférou má kapacitu 60 míst, příjemný bar, salónek pro 40 osob a novou letní terasu s výhledem na jez řeky Berounky pod hradem Karlštejn, a to pouhých 25 km od Prahy.

Okolí - Hotel Romantický Mlýn Karlštejn

V těsné blízkosti Romantického hotelu Mlýn je 18 jamkové golfové hřiště s výhledem na hrad Karlštejn. Nedaleký sportovní areal nabízí tenisové kurty, fotbalové a volejbalové hřiště. Jedinečné podmínky pro pěší turistiku, cyklistiku, jízdu na koních, vodní sporty a rybaření.

Dostupnost - Hotel Romantický Mlýn Karlštejn

Autem: ze směru Beroun: Tetín - Srbsko - Karlštejn. Po přijetí do Karlštejna odbočit na křižovatce vpravo směr Liteň. Po projetí přes řeku odbočit doleva a poté pokračovat až na konec komunikace (cca 600 m) k hotelu. ze směru Praha: Řevnice - Hlásná Třebaň - Karlštejn. Po přijetí do Karlštejna pokračovat po hlavní komunikaci kolem benzinové pumpy (po levé ruce). Cca 350 m za pumpou odbočit doleva směr Liteň. Po projetí přes řeku odbočit doleva a poté pokračovat až na konec komunikace (cca 600 m) k hotelu. ze směru Letiště Praha Ruzyně: Loděnice - Bubovice - Mořina - Hlásná Třebáň - Karlštejn. Po projetí přes řeku odbočit doleva a poté pokračovat až na konec komunikace (cca 600 m) k hotelu. Vlakem: Po opuštění nádraží se vydat vpravo, u železničních závor odbočit vlevo a hned před mostem vpravo a poté pokračovat až na konec komunikace (cca 600 m) k hotelu.

Další informace

Ceny nezahrnují městský poplatek. Městský poplatek je 10 CZK/0.40 € za osobu a noc.

Rezervace pokoje je držena do 20:00. Pozdější příjezd je třeba uvést do poznámky při rezervaci.

Cena přistýlky: děti do 6 let zdarma, děti do 12 let 600 CZK na noc, ostatní 900 CZK na noc.

Máte-li zájem o další ubytování Karlštejn, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Romantický Mlýn Karlštejn

Karlštejn 329 ,Karlštejn 26718

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: mlyn-karlstejn@hotel.cz

Hotel Romantický Mlýn Karlštejn - galerie

Hotel Romantický Mlýn Karlštejn - Hodnocení

22x
4x
2x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 92%

  • Uživatel 4203

    Výborná romantika ve dvou, vřele doporučuji

Celkem záznamů: 11
1 2velikonoce-wellness-pobyt