Penzion Karlštejn ubytování Karlštejn

Fotografie uživatelů (9)

Penzion Karlštejn Penzion Karlštejn Penzion Karlštejn zobrazit všechny fotografie

Penzion Karlštejn

Karlštejn 201, 26718 Karlštejn

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Karlštejn ***+

Penzion byl založen roku 1931 a od té doby prošel několikrát modernizací všech svých prostor. Momentálně penzion nabízí restauraci o kapacitě 70 míst a zahradu s dalšími 80-ti místy. Penzion je široko daleko vyhlášen svou kuchyní, která nabízí široký výběr jídel zejména české kuchyně, včetně pokrmů grilovaných na zahradě. K ubytování si můžete vybrat z dvou, tří, čtyř a pěti lůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením a sprchou. Ubytovací kapacita je 30 lůžek. V restauraci je možné pořádat rodinné oslavy, firemní školení (2 samostatné místností), podnikové večírky nebo jen přátelská posezení. Samozřejmostí je i nekuřácký prostor. K penzionu přilehlé parkoviště je vhodné i pro autobusy.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Karlštejn

K dispozici je 9 pokojů. 3 pokoje jsou dvojlůžkové. 3 pokoje trojlůžkové. 2 pokoje čtyřlůžkové a 1 pokoj pětilůžkový. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovacím koutem a toaletou. Možnost zapůjčení TV zdarma.

Gastronomie - Penzion Karlštejn

Převážně česká kuchyně doplněná specialitami celosvětové kuchyně.

Okolí - Penzion Karlštejn

Prostředí kolem penzionu patří k nejvyhledávanějším turistickým cílům v Čechách. Počínaje samotným hradem Karlštejn, přes Muzeum voskových figurín v podhradí, kostelík sv. Palmácie až po nedaleké hrady Křivoklát a Točník nebo atraktivní Koněpruské jeskyně a Srbské vodopády. Magnetem pro turisty je Mořina se zatopenými lomy Malá a Velká Amerika. Oblíbené jsou též vyhlídkové lety vrtulníkem. Sportovní nadšenci ocení blízké golfové hřiště, tenisové a volejbalové kurty, výborně značené turistické a cyklistické cesty. Milovníci koní si zase přijdou na své při romantických vyjížďkách po okolí. "Penzion - Karlštejn" leží pár kroků od hlavní silnice i železniční stanice a je v provozu po celý rok.

Dostupnost - Penzion Karlštejn

Nacházíme se blízko nádraží a nedaleko hlavní silniční tepny a placeného centrálního parkoviště. Naše parkoviště vhodné i pro autobusy je zcela zdarma. Samozřejmostí jsou stojany na kola pro cyklisty a možnost úschovy jízdních kol.

Vyberte si nabídky ubytování Karlštejn. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion Karlštejn

Karlštejn 201,Karlštejn 26718

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-karlstejn@hotel.cz

Penzion Karlštejn - galerie

Penzion Karlštejn - Hodnocení

22x
4x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 96%

 • Barbora Grušová

  neobvykle ochotný personál, vyšli mi vstříc i v nadstandardních požadavcích, parkování bez problému na dvoře, internetové připojení spolehlivé, kvalitní a cenově dostupná restaurace, dobře vychlazené pivo :) a příjemná zahrádka. na rozdíl od zbytku Karlštejna skvělá dostupnost autem i vlakem.

 • Anonym

  skvělé

 • Vladimír Mach

  Personál velmi ochotný a tolerantní ke všem požadavkům ubytovaných,opravdu super.

 • Michal Halama

  Výborný přístup majitelů - probíhal zde malý fesťáček při našem pobytu a dostaly jsme proto čtyřlůžkový pokoj co nejdále muziky - i když jsme měli zaplacený pouze dvoulůžák a vlastně jsme vydrželi až do konce produkce:-)

 • Petra Tothová

  Veľmi ochotný personál a vynikajúce služby.
Dárkové poukazy Spa.cz