Hotel Kréta ubytování Kutná Hora

Fotografie uživatelů (16)

Hotel Kréta Hotel Kréta Hotel Kréta zobrazit všechny fotografie

Hotel Kréta

Prachňanská 88, 28401 Kutná Hora

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Kréta ***

Rodinný Hotel Kréta se nachází v těsné blízkosti historického centra Kutné Hory v klidné části s výhledem do parku a na dominanty města, které je na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Pouhých 7 minut pěšky od hlavního náměstí. Součástí Hotelu Kréta je útulná restaurace s českou a mezinárodní kuchyní. Všechny prostory jsou nekuřácké. Restaurace je vybavena velkou konferenční místností, která je vhodná pro různé druhy oslav a podnikových večírků i sledování sportovních zápasů na velkoplošné obrazovce se satelitním příjmem. 

V Hotelu Kréta je pro Vás připraveno celkem 19 pokojů vybavených vlastním sociálním zařízením, TV s plochou obrazovkou se satelitními stanicemi, minibarem, psacím stolem a trezorem. Bezplatné Wi-Fi připojení. Hotel Kréta má k dispozici vlastní parkoviště. Spolupracujeme s místním vinařem - Vinné sklepy Kutná Hora.

Pro hosty jsme schopni zprostředkovat různé služby. např. plavání, saunu, solnou jeskyni, masáže, bowling, petanque, tenis, squash, golf, rybaření, půjčení kol, možnost návštěvy vinného sklepa apod.

Zaslat poptávku

Gastronomie - Hotel Kréta

Součástí hotelu je stylová restaurace s tradiční českou a mezinárodní kuchyní.

Okolí - Hotel Kréta

V pěší vzdálenosti je historické centrum Kutné Hory, které je na seznamu památek UNESCO. Za vidění stojí chrám sv. Barbory, Vlašský dvůr, kostel sv. Jakuba, kostel sv. Jana Nepomuckého, Kamenná kašna, Kamenný dům a mnoho dalších památek a ulic. Kolem našeho hotelu vede turistický okruh kolem Kutnohorských vinic.

Ideální procházka pro rodiny, třeba i s Vaším zvířecím miláčkem.

Dostupnost - Hotel Kréta

100 m od hotelu se nachází autobusové nádraží, 800 m od hotelu je vlakové nádraží

Vyberte si nabídky ubytování Kutná Hora. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Kréta

Prachňanská 88,Kutná Hora 28401

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-kreta@hotel.cz

Hotel Kréta - galerie

Hotel Kréta - Hodnocení

55x
17x
3x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 92%

  • Kateřina Machová

    Odpovídá nižší cenové relaci. Čistota pokoje velmi dobrá. Obstojný výběr snídaně, personál spíše průměrný. Bez recepce.Pro výběr je lepší zvolit pokoj s oknem do dvora. Hodnocení snižuje nepříjemný neutichající štěkot velkého psa ze sousedství.

  • Anonym

    Byli jsme spokojeni, nenapadá mě nic, s čím bychom měli problém. Přijeli jsme vlakem, chvíli nám trvalo, než jsme hotel našli, nezjistili jsme si cestu předem a trvalo nám než jsme získali plánek města.

  • Daniela Mašatová

    - spokojenost se všemi službami, bez výhrad - personál ochotný, vstřícný - vynikající kuchyně - velmi dobré jídlo a velké porce

Celkem záznamů: 13
1 2