Hotel U Kata ubytování Kutná Hora

Fotografie uživatelů (26)

Hotel U Kata Hotel U Kata Hotel U Kata zobrazit všechny fotografie

Hotel U Kata

Štefánikova 92, 28401 Kutná Hora

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-u-kata@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel U Kata ***+

Hotel U Kata se nachází v místech, kde ve středověku vedly městské hradby, jejichž část se dodnes zachovala i s tzv. Katovou brankou. Bylo to jediné místo, kudy mohl mistr kat vcházet do města a konat svou práci. Odtud také pramení název našeho zařízení – U Kata.

Velkou předností hotelu, je jeho umístění a snadná dopravní dostupnost. Jen pár minut chůze Vás dělí od míst, které byly pro svoji architektonickou krásu zapsány na seznam kulturního dědictví UNESCO (Vlašský dvůr, chrám sv.Barbory, Jezuitská kolej, Hrádek,…), pouhých 5 minut od sportovního areálu Klimeška (plavecký bazén, venkovní aquapark, tenisové kurty, beach volejbal, bobová dráha, fitness , sauna, masáže, zimní stadion). Taktéž dopravní dostupnost je vynikající-3.minuty chůze od vlakové stanice Kutná Hora-město, 7minut chůze z hlavního autobusového nádraží.

Hotel prošel v roce 2010 celkovou rekonstrukcí a stal se nejkomplexnějším zařízením s nejširší nabídkou služeb v regionu. Na naše hosty čeká 44 stylově zařízených pokojů, poskytujících maximální komfort a pohodlí. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, TV/SAT, vysokorychlostním připojením k internetu. Pro odpočinek je hostům k dispozici nové wellness centrum s širokou nabídkou služeb – pivní lázně, finská sauna, parní lázeň, whirlpool, masáže a další. Součástí hotelu je i stylová středověká krčma s vyhlášenou kuchyní, kavárna s venkovní terasou, nekuřácký salonek, konferenční prostory s kapacitou až 150 osob a prostorné parkoviště. Hotel dále nabízí svým klientů doplňkové služby pro zpříjemnění či oživení pobytu- vlastní hotelový minibus s nabídkou transferů či výletů po městě a okolí, cyklopůjčovnu, audioprůvodce po Kutné Hoře, širokou nabídku pobytových balíčků a programů pro individuální i firemní klientelu.

Centrální umístění hotelu, jeho zázemí, dopravní dostupnost, možnost bezpečného parkování a příznivé ceny předurčují hotel pro široké využití, od rodinných pobytů až po větší firemní akce.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel U Kata

Na naše hosty čeká 44 stylově zařízených pokojů, poskytujících maximální komfort a pohodlí. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, TV/SAT, vysokorychlostním připojením k internetu. Ubytovat se můžete v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a rodinných pokojích. Cena ubytování je včetně snídaně.

Gastronomie - Hotel U Kata

Restaurační část nabízí nevšední gastronomický zážitek česko-francouzsko-italské kuchyně, spojený s příjemným posezením ve středověké krčmě s kapacitou 50 míst, přímo vybízející k romantické večeři při svíčkách. Po dobré večeři je možno popít lahodného moku z pivovaru Staropramen, vybrat z nabídky českých a zahraničních vín.

Na přání můžeme uspořádat privátní nebo firemní oslavy od menšího počtu účastníků až po rezervování celé krčmy. Naše prostory jsou vhodné pro pořádání oslav narozenin, třídní sešlosti, svatby, firemní prezentace, ochutnávky vín, promoce, večírky pro zákazníky a firemní rauty. Na požádání Vám můžeme zajistit  vystoupení kata Mydláře, šermíře, břišní tanečnice, plivače ohně nebo kejklíře doprovázené živou středověkou muzikou a Váš večer se promění v nezapomenutelný zážitek.

Součástí restaurace je nekuřácký salonek s kapacitou 40 míst s možností bezplatného připojení na internet pomocí Wi-Fi technologie, vhodný pro větší skupiny i jednotlivce.

Součástí restaurace je nekuřácká zimní zahrádka s kapacitou 25 míst.

V letních měsících je otevřeno zahradní posezení o velikosti 60 míst, vhodné k uspořádaní svatebních hostin pod širým nebem či rožnění selat apod.

Okolí - Hotel U Kata

Velkou předností hotelu, je jeho umístění a snadná dopravní dostupnost. Jen pár minut chůze Vás dělí od míst, které byly pro svoji architektonickou krásu zapsány na seznam kulturního dědictví UNESCO (Vlašský dvůr, chrám sv.Barbory, Jezuitská kolej, Hrádek,…), pouhých 5 minut od sportovního areálu Klimeška (plavecký bazén, venkovní aquapark, tenisové kurty, beach volejbal, bobová dráha, fitness , sauna, masáže, zimní stadion). Taktéž dopravní dostupnost je vynikající-3.minuty chůze od vlakové stanice Kutná Hora-město, 7minut chůze z hlavního autobusového nádraží.

Máte-li zájem o další ubytování Kutná Hora, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel U Kata

Štefánikova 92,Kutná Hora 28401

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-u-kata@hotel.cz

Hotel U Kata - galerie

Hotel U Kata - Hodnocení

251x
68x
11x
2x
3x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 91%

 • Liana Wagnerová

  Naprosto bez chyby. Super pohodový pobyt.

 • Hubert Špalek

  Velmi příjenné strávení třídenní dovolené.Klidné prostředí.Velmi sympatický a vstřícný personál.Vynikající jídlo.Pohodlné a bezpečné parkování.Výborné umístění hotelu.

 • Kateřina Molnárová

  Velice příjemný a milý personál hotelu, výborný kuchař:)

 • ČINOVEC RENÉ

  Výborné jídlo. Naprosto perfekní služby všude, mimo recepce. Postupně tři recepční upozorněny na tekoucí vodu z pod sprchového koutu až do chodby - jejich odpověď. " Víme o tom, máme to hlášeno" neřešilo situaci. Pomohl pravidelný "samoúklid" hotelovými ručníky.

 • Anonym

  Velmi příjemný hotel s milým a ochotným personálem. Místo příjemného odpočinku a relaxace v nádherném městě.

 • Anonym

  Hotel jsme navštívili již podruhé a opět jsme se nezklamali. Vše proběhlo bez problémů. Samotný hotel je velmi blízko k historickému centru a přitom na klidném místě.

 • Alena Krupauerová

  Vstřícný, milý a pozorný personál, vynikající jídlo, služby wellnes dobré kvality, skvělé masáže, celkově příjemný pobyt v čistém, dobře zařízeném hotelu.

 • Miroslav Havel

  Celkově byla s pobytem spokojenost, velmi dobrý dojem pouze kazí divný odér na pokoji a v koupelně, konkrétně pokoj č.44. I přes několik vonítek to bylo cítit. Dle korespondence v návštěvní knize jde o problém s kanalizací ve 3. patře. Tam byl i náš pokoj. Další drobné mínus bylo zrušení středověké večeře v pátek - prý málo přihlášených hostů. Plus vidím v perfektní obsluze v restauraci a velmi příjemné ceny jídla a pití. Služby welness jsou na dobré úrovni, sauna a koupele perfektní, k aroma koupeli jsme dostali láhev sektu, což jsme nečekali, masáž by bylo lepší provádět na tichém místě, kam nechodí ostatní personál, masáž je sice za plentou, ale přítomnost dalších lidí ruší.

 • Anonym

  Velice ráda využívám víkendy přes Spa. Poskytujete zajímavá místa, většinou vždy s wellnesem. Děkuji za tuto nabídku.

 • Hana Rozlivková

  Příjemný penzion, ochotný personál, skvělý welnes - pivní lázeň, masáž, whirlpool, chutná strava.

Celkem záznamů: 106
3 4 5 6 7velikonoce-wellness-pobyt