Penzion Sedlec ubytování Kutná Hora

Fotografie uživatelů (6)

Penzion Sedlec Penzion Sedlec Penzion Sedlec zobrazit všechny fotografie

Penzion Sedlec

K Nádraží 284, 28403 Kutná Hora

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: sedlec@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Sedlec **

Ubytování v penzionu Sedlec Kutná Hora nabízí ubytovací kapacitu až 60 míst.

Hostům je k dispozici kuchyňka, společenská místnost s televizí, wifi signál s připojením na internet, výtah, venkovní parkoviště a ohniště. Penzion je částečně bezbariérový.

Ubytování je zařazeno do kategorie hotel garni, ale zůstáváme u původního pojmenování penzion.

Kapacita penzionu

V penzionu je 27 jedno, dvou a třílůžkových pokojů, s celkovou kapacitou 60 míst s možností přistýlky.

Vybavení penzionu

Většina pokojů má vlastní sociální zařízení, pro ostatní je sociální zařízení společné. Hostům je k dispozici kuchyňka, společenská místnost s televizí, wifi signál s připojením na internet, výtah, venkovní parkoviště a ohniště. Penzion je částečně bezbariérový.

Hosté si mohou zahrát "drážní basketbal" na zahradě penzionu.

Od jara do léta zpívají v okolí penzionu slavíci.

Koho zajímají sluneční hodiny, může si prohlédnout čtvery podle návrhu Ing. Noska.

U penzionu máme zahradní železnici.

Ceny ubytování Ubytování se společným sociálním zařízením od 200 Kč do 330 Kč Ubytování v pokoji s vlastním sociálním zařízením od 280 Kč do 330 Kč Cena se řídí počtem osob a délkou ubytování.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Sedlec

Většina pokojů má vlastní sociální zařízení, pro ostatní je sociální zařízení společné.

Gastronomie - Penzion Sedlec

Stravování v některé z blízkých restaurací.

Možnost přípravy jídla v kuchyňce penzionu.

Dostupnost - Penzion Sedlec

Zastávka: 50 m Autobusové nádraží: 2500 m Centrum: 3000 m Vlakové nádraží: 50 m

Máte-li zájem o další ubytování Kutná Hora, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion Sedlec

K Nádraží 284,Kutná Hora 28403

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: sedlec@hotel.cz

Penzion Sedlec - galerie

Penzion Sedlec - Hodnocení

34x
19x
4x
1x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 85%

 • Olga Žídková

  Velmi kladně hodnotím ochotu a vstřícnost personálu. Výhodná je poloha hotelu -blízko vlakového nádraží, což má ale za následek hlučnost - vlaky. Jinak jsme byli velmi spokojeni.

 • Anonym

  Od ubytování je asi 50 m spojení na vlak i autobus do Kutné Hory,staví zde i rychlíky,je blíko i do Prahy.

 • pavel navrátil

  jsem velmi spokojen

 • Irina Mečířová

  Hotel is situated straight near railway station. It is a relatively small and modest hotel, but it has a new lift and standard facilities. Family- type hotel: the owner was able to help me in the night of arriving in very non-standard way, when I had a bad accident on the stairs of railway station, had to call the ambulance because of the broken bones, and I did not have anybody in the town to take me to somewhere after. The owner of the hotel took me to the hotel in the night, helped me with other things, and next morning took me to the place of work. It is allowed me to solve the situation with the most appropriate for me result. My case is not the first time when he help people in troubles: his family is also took care of one young man from England, who was seriously injured after meeting with Roma thieves. The owner of the hotel is very interested in everything what is connected woth the history of trains, railways, so he could be a good expert for the people with the similar hobby. He also has a small excibition of some artefacts from the area of old railways, old railway station etc. PS: Ask for the room to inside street (not straight to the railway)

 • Stanislava Vomáčková

  Penzion Sedlec-výhodná poloha u nádraží pro ty, kteří nezapomněli doma nohy a nebojí se jít kousek pěšky. Vlaky jsme skoro nevnímali.Poměr cena/kvalita velmi dobrý,personál vstřícný,objednané služby kvalitní,čistota 100%. Jen v horkém počasí chybí možnost air condition, což ovšem v této cenové relaci ani není možné očekávat :-)

 • Anonym

  bydlení bylo parádní, až na jednu věc a to kouření v hotelu - to bylo často cítit i na pokojích přes zavřené dveře i okna..

 • Michaela Hegerová

  Pobyt v Penzionu Sedlec byl příjemný po všech stránkách, mile mě překvapil personál - ochota, vstřícná domluva nechyběla.

 • Anonym

  Very nice staff! However, they spoke very little English so it was hard to communicate. We checked out in the morning and we were traveling around Kutna Hora during the day and they let us keep our bags there for the day, so that was very nice. The hostel is literally right next to the train station so it is a good location, but about a 45 min walk to town. There is a bus stop right next to the station which you could take into town as well. Overall i was pretty satisfied with the stay, nothing fancy.

 • Liba

  v penzionu se smí kouřit, což mě jako nekuřákovi bohužel velmi vadilo, kdybych to věděla, tak si vyberu jiné ubytování, jinak přestože vybavení bylo již značně obnošené, v penzionu bylo čisto a paní recepční velmi milá