Plavecký bazén Kutná Hora - Hodnocení

Plavecký bazén Kutná Hora - Hodnocení

Zpět na Plavecký bazén Kutná Hora
40x
7x
8x
4x
10x
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

Celkové hodnocení 72%

 • Anonym

  Velmi dobré. Líbil se mi beachfotbal :)

 • Anonym

  Mě se líbilo moc

 • Anonym

  Byli jsme spokojení

 • Anonym

  ok

 • Anonym

  Velký plavecký bazén je pěkný, horší už je to s vedlejším dětským - voda stejná nebo občas i studenější než ve velkém, o teplotě vzduchu nemluvě. A když jsme u dětí - platíte za všechny, i za ty nejmenší, přestože servis pro ně je nulový: v šatně žádná podložka, v sušárně žádný přebalovák, ve sprchách nějaké sedátko na "odložení" prcka, aby se nepřizabil na mokrých dlaždičkách, než se umyjete, na bazénku jedna umělohmotná skluzavka umístěná tak, že kromě sviště ještě hlídáte, aby se klouzačka neposunula a vaše dítko se neomlátilo o lavičky, které jsou hned vedle... :-(nJiné "kafe" je venkovní aquapark, za ten bych dala plný počet hvězdiček :-)

 • Anonym

  Kutnohorský plavecký bazén není žádná sláva, soudě podle několika návštěv: už při převlíkání narazíte na uvažování šatnářek, které - přestože je vás přítomno "pět a půl" - neomylně opakovaně narvou většinu účastníků do skříněk poblíž sebe, aby si mohli dobře překážet (i přesto, že v další uličkách je třeba prázdno)... Následují sprchy s časovým intervalem, kdy polovina z nich funguje po zmáčknutí tak 5 vteřin, takže pokud je to z důvodu "šetření" vody, efekt je přesně opačný, protože než se namydlíte a opláchnete, strávíte zde dvojnásobek času... Velký plavecký bazén je pěkný, horší už je to s vedlejším dětským - voda stejná nebo občas i studenější než ve velkém, o teplotě vzduchu nemluvě. A když jsme u dětí - platíte za všechny, i za ty nejmenší, přestože servis pro ně je nulový: v šatně žádná podložka, v sušárně žádný přebalovák, ve sprchách nějaké sedátko na "odložení" prcka, aby se nepřizabil na mokrých dlaždičkách, než se umyjete, na bazénku jedna umělohmotná skluzavka umístěná tak, že kromě sviště ještě hlídáte, aby se klouzačka neposunula a vaše dítko se neomlátilo o lavičky, které jsou hned vedle... :-(nJiné "kafe" je venkovní aquapark, za ten bych dala plný počet hvězdiček :-)

 • Anonym

  Musím přiznat, že je to nejlepší koupání ve středních Čechách, ale bude to tak pokud sem nadále bude jezdit tolik lidí co doposud, tak sem raději nejezděte. :-)

 • Anonym

  Wery good

 • Anonym

  Spokojenost

 • Anonym

  :D hezkýý.. :D

Celkem záznamů: 19
1 2