Zámecký hotel Liblice ubytování Byšice

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Zámecký hotel Liblice

Fotografie uživatelů (21)

Zámecký hotel Liblice Zámecký hotel Liblice Zámecký hotel Liblice zobrazit všechny fotografie

Zámecký hotel Liblice

Liblice 61, 27732 Byšice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Zámecký hotel Liblice ****

Liblice leží v regionu Mělnicka a Kokořínska, který je rájem pro milovníky historických památek a příjemných procházek přírodou. GPS: 50°18'42.32"N, 14°35'11.409"E Dopravní dostupnost silniční: celková vzdálenost z Prahy je 44 km, dálnice D8 exit N. Ves > po silnici I. třídy č. 16 směr Mělník > před Mělníkem po silnici I. třídy č. 16 směr Mladá Boleslav do Liblic Dopravní dostupnost železniční: Hlavní nádraží Praha > stanice Byšice Dopravní dostupnost autobusová: Praha Holešovice > Mělník > (přestup) Liblice Konferenční centrum akademie věd ČR – Zámek Liblice disponuje 53 pokoji se 114 lůžky v budově zámku, východním a západním křídle.

Zaslat poptávku

Pokoje - Zámecký hotel Liblice

Pokoje jsou vybaveny milibary, koupelnou s WC, sprchou nebo vanou, fénem, LCD-TV, trezorem a telefonem. Luxusní pokoje ve vlastní budově zámku jsou navíc vybaveny historickým nábytkem.

Gastronomie - Zámecký hotel Liblice

Zámecká restaurace: Snídaně 7:00 - 10:00 hod. Běžná otevírací doba: 11:00 - 22:00 hod. Zahradní pikniky Česká a mezinárodní kuchyně, CzechSpecials

Okolí - Zámecký hotel Liblice

Jízdy na koních v zámecké oboře, procházky francouzskou zahradou, Naučná stezka, Slatinná louka, Rodinná hrobka Valdštejnů, Mělnicko - Kokořínsko, výlety na kolech, rozhledny Kadlín a Vrátno.

Vyberte si nabídky ubytování Byšice. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Zámecký hotel Liblice

Liblice 61,Byšice 27732

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: zamecky-hotel-liblice@hotel.cz

Zámecký hotel Liblice - galerie

Zámecký hotel Liblice - Hodnocení

5x
1x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 95%

  • Jakub Lavrenčík

    Komunikace s personálem hotelu ohledně objednávky proběhla naprosto korektně a odezva na e-maily byla prakticky okamžitá. Chování personálu bylo přátelské (recepce, restaurace, wellness), v tomto směru jsme byli spokojeni. Ubytování jsme si vzhledem k dosavadním zkušenostem užili a rozhodně je lze považovat za komfortní, krásné a čisté. Kromě jiného může návštěvník využít služeb wellness centra, které obsahuje vše potřebné – sauna, vířivka a masáže (obzvláště masáže doporučujeme). Pro krátké procházky je možné využít zámeckou zahradu. Pokud nechcete cestovat po místních památkách a zajímavostech, kterých je opravdu mnoho, můžete se soustředit na relaxaci. Závěrem nezbývá než Vám pobyt na zámku Liblice doporučit.

  • Ondřej Raška

    Parádní spaní na zámku. Restaurace na zámku s výborným mělnickým vínem. Krásně zrekonstruovaný celý zámek včetně přilehlého parku. Přilehlá vinárna, spa s saunou v západním křídle. Příště bych spal přímo v hlavní budově, která má obrovské kouzlo.