Penzion U Zámku Mělník **** ubytování Mělník

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion **** > Penzion U Zámku Mělník ****

Fotografie uživatelů (32)

Penzion U Zámku Mělník **** Penzion U Zámku Mělník **** Penzion U Zámku Mělník **** zobrazit všechny fotografie

Penzion U Zámku Mělník ****

Svatováclavská 24, 27601 Mělník

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion U Zámku Mělník **** ****

Apartmány v Mělníku v centru města u zámku

Komfortní, nově vybudované apartmány o rozloze 32 - 125 m2 se nachází přímo v historickém centru města Mělníka, cca 30 m od mělnického zámku, v pěší zóně ve Svatováclavské ulici, která nedávno prošla kompletní rekonstrukcí, v památkově chráněném domě. Jedná se o tiché, útulně a zajímavě kompletně vybavené prostory, ve kterých můžete strávit klidnou noc a odpočinout si při služební cestě, o víkendu nebo při rodinné dovolené. Naši hosté nás na internetu hodnotí vždy známkou průměrně se blížící 10 z 10.

Děti do 15 let jsou u nás ubytovány zcela zdarma. Můžeme zdarma poskytnout dětskou postýlku pro dítě do 3 let.

Nabízíme slevy na delší pobyty dle dohody.

Parkování je zdarma, a to přímo uvnitř v domě nebo na blízkém náměstí, které střeží kamera (parkovací karta k dispozici při ubytování).

V uzamykatelném prostoru Vám uschováme motocykly nebo kola.

Rádi Vám poskytneme snídani, kterou servírujeme přímo do apartmánů v hodinu dle Vašeho výběru. V apartmánech je k dispozici zdarma káva a čaj. K dispozici je též minibar s nabídkou nápojů a mělnických vín.

Nepřijímáme kreditní karty.

V přímém sousedství apartmánů se nachází zámek s možností prohlídky a ochutnávek vína, kostel, proslulá kostnice, vyhlídková věž, krásný výhled na soutok Labe a Vltavy, regionální muzeum, muzeum starobylých kočárků, můžete navštívit mělnické podzemí s vodní studnou. Přímo ve Svatováclavské ulici je několik vyhlášených restaurací. Okolí Mělníka a Kokořínsko nabízí mnoho rekreačních příležitostí. Jakékoli podrobnější informace o Mělníku a možnostech výletů do okolí Vám podáme při Vaší návštěvě.Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion U Zámku Mělník ****

Apartmán ROMANTIC LUXURY (125 m2) je luxusně vybavený apartmán v romantickém stylu. Je ve 2. až 3. patře a je určen pro 1 - 7 dospělých osob. Apartmán obsahuje:

velkou obytnou místnost: rozkládací dvojlůžko, pohovka, ratanové posezení, skříň, komody, minikuchyňka, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí, velký jídelní stůl a židle až pro 8 osob, TV+SAT, internetové připojení - WIFI zdarma, 2 ložnice - jedna obsahuje dvojlůžko s nebesy, druhá obsahuje dvoulůžko + další lůžko, sociální zařízení, k dispozici vana, fén.

Apartmán PROVENSÁLSKÝ (32 m2 - 50 m2) vybavený bílým nábytkem je v 1. patře, je určen pro 1 - 5 dospělých osob, nebo až 3 dospělé osoby a 2 děti, a obsahuje:

obytnou místnost: dvojlůžko, pohovka, stolky, posezení, nábytek, TV+SAT, internetové připojení - WIFI zdarma, jídelní část - stůl, židle, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, veškeré nádobí, sociální zařízení, k dispozici fén.

Pokud přijede 3 a více hostů, má tento apartmán k dispozici i další pokoj pro 3 hosty.

Apartmán HISTORICKÝ (32 m2) s klenbami je v přízemí, orientován do zahrady. Je určen pro 1 - 3 dospělé osoby, nebo 2 dospělé osoby a 1 - 2 děti, a obsahuje:

obytnou místnost: dvojlůžko, pohovka, stůl a posezení, nábytek, TV+SAT, internetové připojení - WIFI zdarma, plně vybavenou kuchyni (lednička s mrazničkou, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, veškeré nádobí), sociální zařízení, včetně pračky, k dispozici fén, venkovní posezení s možností grilování (gril i uhlí k dispozici).


Gastronomie - Penzion U Zámku Mělník ****

Snídaně servírovaná přímo do apartmánu v hodinu dle Vašeho výběru: 50 Kč/osoba. V apartmánech je k dispozici zdarma káva a čaj. K dispozici je též minibar s nabídkou nápojů a mělnických vín. Nabízíme Vám též míchané nápoje (Mojito, Piňa Colada apod.) servírované přímo do apartmánu.     

Na oběd a večeři si můžete zajít do několika vyhlášených restaurací, které jsou ve Svatováclavské ulici a okolí.

Okolí - Penzion U Zámku Mělník ****

V přímém sousedství apartmánů se nachází zámek s možností prohlídky a ochutnávek vína, kostel, proslulá kostnice, vyhlídková věž, krásný výhled na soutok Labe a Vltavy, regionální muzeum, muzeum starobylých kočárků, můžete navštívit mělnické podzemí s vodní studnou. Přímo ve Svatováclavské ulici je několik vyhlášených restaurací. Okolí Mělníka a Kokořínsko nabízí mnoho rekreačních příležitostí. Jakékoli podrobnější informace o Mělníku a možnostech výletů do okolí Vám podáme při Vaší návštěvě.

Okolí je vhodné pro pěší i cyklistické výlety (Říp, Kokořínsko, Polabí...).

Dostupnost - Penzion U Zámku Mělník ****

Apartmány U Zámku Mělník se nacházejí v centru města, 30 m od mělnického zámku.

Jak se k nám dostanete?

Souřadnice:

50.3512883°N, 14.4740125°E 
50°21.07730'N, 14°28.44075'E 
50°21'4.638"N, 14°28'26.445"E 

Autem:

Pokud jedete autem, směřujte na hlavní náměstí - Náměstí Míru, kde se za Komerční bankou dáte doprava a projedete pěší zónou (jako naši hosté do ní vjet můžete) až k domu se zelenou fasádou po pravé straně, který je označen cedulí Apartmány U Zámku Mělník.

Pokud přijíždíte z Prahy po „staré cestě“ (ne po dálnici) a máte navigaci,nezadávejte prosím do navigace ulici Svatováclavská, protože navigace Vás zavede na blízké náměstí Palackého, odkud se k nám nelze dostat, protože vjezdu brání zábrany vjezdu do pěší zóny. Přijedete k nám následovně: po vjezdu do Mělníka dojedete hlavní Pražskou ulicí do centra až k České spořitelně, kde nezajíždějte doleva do ulice Jiráskova, ale dejte se doprava do ulice Fibichova. Na konci ulice se dejte doprava nahoru do ulice Nová, a na jejím konci kolem budovy pošty opět doprava do ulice Tyršova.  Dojedete až k vysoké budově označené KON, a cca 50 m za touto budovou se dáte do prudké zatáčky doleva do ulice Legionářů, kterou již dojedete až na Náměstí Míru a následně k nám.

Parkování je zdarma, a to přímo uvnitř v domě nebo na blízkém náměstí, které střeží kamera (parkovací karta k dispozici při ubytování). 

Vlakem, autobusem:

Pokud přijedete na autobusové či vlakové nádraží, dojdete k nám pěšky - 10 - 15 min, nejrychleji přes ulici Kpt. Jaroše. Můžete nám zavolat, a pokud to bude jen trochu možné, pro Vás na nádraží přijedeme, nebo Vás tam po Vašem pobytu odvezeme.

Na kole nebo na motorce:

Pokud přijedete na kole nebo na motorce, kola nebo motorky Vám bezpečně uschováme v uzamykatelném prostoru.

Vzdálenosti:

Historické centrum: v centru
Nákupy: v místě
Autobusové nádraží: 10 min pěšky.
Vlakové nádraží: 15 min pěšky.
Plavecký bazén: 15 min pěšky.
Zimní stadión: 15 min pěšky.
Praha - centrum: 35 km.
Kokořín: 12 km.
Říp: 15 km.

Další informace

Služby Děti

Děti do 15 let na přistýlkách jsou u nás ubytovány zdarma.

Zdarma Vám též zapůjčíme dětskou postýlku pro miminka a dětskou jídelní židličku.

Masáže, kosmetika

Rádi Vám zajistíme masáže (mnoho druhů) a kosmetické služby (odlíčení, pealing, čištění, úprava obočí, masáž, maska).

Praní, žehlení

Za symbolický poplatek Vám vypereme a/nebo vyžehlíme Vaše prádlo. Taktéž Vám můžeme zapůjčit žehličku.

Nápoje, míchané nápoje

V apartmánech je k dispozici zdarma káva a čaj. K dispozici je též minibar s nabídkou nápojů a mělnických vín. 
Nabízíme Vám též míchané nápoje (Mojito, Piňa Colada apod.) servírované přímo do apartmánu.     

Odvoz do Prahy

Zajistíme Vám odvoz do Prahy - do centra, na letiště, případně i jinam, vše po dohodě.


Vyberte si nabídky ubytování Mělník. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion U Zámku Mělník ****

Svatováclavská 24,Mělník 27601

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: apartman-u-zamku@hotel.cz

Penzion U Zámku Mělník **** - galerie

Penzion U Zámku Mělník **** - Hodnocení

15x
0x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 100%

  • Lenka Křupková

    Byli jsme velmi spokojeni s poskytnutými službami, ochotou, přístupem a chováním majitelů.

  • Vladimír Zahrádka

    Vstřícné jednání, velmi příjemné prostředí, bezpečné a dostupné parkování auta.