Hotel Zimní stadion ubytování Mladá Boleslav

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Hotel Zimní stadion

Fotografie uživatelů (12)

Hotel Zimní stadion Hotel Zimní stadion Hotel Zimní stadion zobrazit všechny fotografie

Hotel Zimní stadion

Viničná 31, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Zimní stadion ***

Hotel Zimní stadion nabízí vybavené prostory pro pořádání nejrůznějších firemních aktivit spojených se vzděláváním, sportem i odpočinkem. K dispozici jsou prostory pro různé typy firemních akcí, např. obchodní jednání, firemní školení, prezentace firem a jejich výrobků, semináře a odborné přednášky, team buildingové programy workshopy, a další. Všech 30 pokojů hotelu Zimní Stadion je vkusně zařízeno, pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, součástí každého pokoje je koupelna se sprchou a WC. Na každém pokoji je TV, telefon a wifi připojení k internetu.V hotelu Zimní stadion vám můžeme nabídnout i případné slevy pro dlouhodbý pobyt, případně množstevní slevy.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Zimní stadion

Hotel Zimní Stadion nabízí ubytování ve 30 pokojích s celkovou kapacitou 80 lůžek. V současnosti nabízíme jednolůžkové, dvojlůžkové, trojlůžkové a čtyřlůžkové pokoje, které jsou mezonetového typu. Pokoje hotelu jsou vkusně zařízeny, vybaveny stylovým nábytkem, součástí každého pokoje je koupelna se sprchou a WC. Na každém pokoji je TV, telefon a wifi připojení k internetu. Cennosti si mohou klienti uschovat v trezoru na recepci. Hotel je bezbariérový.

Gastronomie - Hotel Zimní stadion

Celková kapacita restaurace je 60 míst. Rádi zde pro Vás zajistí různé společenské akce, rauty, recepce, firemní večířky, sportovní akce apod. Nabízíme také celodenní stravování jakoukoliv formou - snídaně, polopenze, plná penze nebo dle Vašeho přání. Restaurace je situována přímo nad hlavní ledovou plochou a z jejích oken je přehledný výhled na dění na ledové ploše. Dále pak nabídku hotových jídel, předkrmů, minutek a salátů. Restaurace na zimním stadionu prošla také několika úpravami. Do jejího zázemí byly instalovány tři velkoplošné obrazovky s rozvody, které budou hostům umožňovat sledovat hokejová utkání na ČT, satelitu, ale i na internetu. Každý zápas BK Mladá Boleslav bude tedy možno sledovat u nás v restauraci u dobrého piva. Restaurace byla dále vymalována v klubových barvách týmu BK Mladá Boleslav a poskytuje tak příjemné zázemí fanouškům mladoboleslavského hokeje. Pro milovníky piva rozšířila restaurace výběr o Svijanský máz 11%. Přijďte se podívat, těšíme se na Vaši návštěvu.

Okolí - Hotel Zimní stadion

Zajímavosti v okolí Vydejte se na výlet či dovolenou v Středočeském kraji, a poznejte při svých výletech jejich krásná místa. Dovolená v okolí spojená s relaxací a sportovním vyžitím v našem hotelu je dobrou kombinací. Mladá Boleslav, město proslavené více než stoletou tradicí výroby automobilů, připomíná nejen svým hradem ale i budovou Sboru českých bratří své místo v historii Českých zemí. Museum Škoda Auto a.s. s mnoha historickými exponáty umožňuje návštěvníkům nahlédnout nejen do historie ale i současné produkce automobilů v Mladé Boleslavi. Severně od Mladé Boleslavi leží Mnichovo Hradiště. Zdejší zámek Mnichovo Hradiště skrývá vzácnou knihovnu a ojedinělou sbírku keramiky. V areálu zámku se též nachází hrobka jednoho z významných hybatelů středověkých dějin, Albrechta z Valdštejna. Dále na sever, v blízkosti města Turnov leží zámek Sychrov s nádhernou zahradou, jenž je spojený s rodem Rohanů. Severovýchodně od Mladé Boleslavi se rozkládá ojedinělý přírodní skvost, oblast právem zvaná Český ráj. Zdejší bizarně tvarované pískovcové útvary, rozsáhlé lesy a soustava rybníků, tvoří přehlídku přírodních krás. Z kulturních krás doporučujeme shlédnout hrad Kost, hrad Trosky, zámek Humprecht, Hrubá Skála a Valdštejn. Objevování skrytých zákoutí i návštěvy známých míst skýtají pastvu všem smyslům. Směrem na Českou Lípu, tedy na severozápad od města Mladá Boleslav leží královský hrad Bezděz, založený Přemyslem Otakarem II. Panorama Bezdězu patří neodmyslitelně ke kraji, který dal inspiraci K. H. Máchovi k jeho dílu Máj. Nedaleké Máchovo jezero, nesoucí básníkovo jméno, slouží nejen jako místo k vodním sportům a rekreaci, ale i jako upomínka na básníkovou památku. Jihovýchodně od města Mladá Boleslav se rozkládá přírodní park Jabkenicko se soustavou rybníků. Ve zdejší myslivně našel u své dcery útočiště již hluchý velikán světové hudby Bedřich Smetana. Navzdory nemoci pokračoval v tvorbě a právě zde vznikaly skvosty jako Má vlast a další. Jihozápadně od Mladé Boleslavi, vévodí kraji zámek v Benátkách nad Jizerou, v rudolfínských dobách působiště slavného astronoma Tychona Brahe. Ve městě se též nalézá muzeum hraček a hvězdárna.

Další informace

Nabízíme pronájem následujících prostorů: hotelový salonek s kapacitou 10 osob oddělený prostor restaurace s kapacitou 30 osob celý prostor restaurace s kapacitou 60 osob VIP salonek s kapacitou 30 osob Prostory určené pro firemní akce jsou vybaveny WiFi připojením a moderním technickým vybavením . Podle charakteru akce a podle Vašich požadavků zajistíme různé varianty stolového uspořádání. Samozřejmostí je široká nabídka obědů, večeří, coffee breaků a společenských večírků, které jsou šité na míru pro každého klienta. Na přání zajistíme i profesionální doprovodné služby (hudba, sportovní aktivity, relaxační program , cvičení...).

Ubytování Mladá Boleslav – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Zimní stadion

Viničná 31,Mladá Boleslav 29301

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-zimni-stadion@hotel.cz

Hotel Zimní stadion - galerie

Hotel Zimní stadion - Hodnocení

93x
30x
17x
2x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 87%

 • Pavla Procházková

  personál velmi příjemný, pokoj útulný a pohodlný

 • Anonym

  velmi příjemné ubytování, čistota, klid, parkování přímo v areálu

 • Ladislav Pozorský

  vše bylo v pořádku

 • Pavel Cváček

  Jsem s tímto ubytováním velmi spokojený.

 • Jiří Kroupa

  Dobrý hotel

 • - Ondrák

  vše v pořádku až na hrozný hluk do půlnoci. Pokoje v patrech jsou stavěny s otevřený prostorem uprostřed, proto je vše slyšet od recepce až po třetí patro.

 • - Navrátil

  Objednání po telefonu proběhlo v pořádku. Přijel jsem na místo vše bylo připravené. Snídaně byly dobré. Nicméně když jsem opouštěl hotel na konci pobytu nikdo na recepci nebyl. Co už.

 • Anonym

  Velmi vstřícná a příjemná paní recepční. Vůbec nebyl problém s tím, že mám vlkodava, ani nechtěli příplatek.

 • Milan Hutkai

  Dobrý pomer ceny a ubytovania; v centre a parkovaním v cene; treba si ale dať POZOR na check in, keďže po 22:00 už na recepcii nikto nie je ...

 • Antonín Janoušek

  Dobrý den".. S Vašim Hotelem jsme byli opravdu spokojeni,velice milá a ochotná paní na recepci",jen malá připomínka,bylo by skvělé mít na pokojích mini-ledničku aspon pro nejnutnější ".... Jinak budeme Váš Hotel vřele doporučovat soukromým i pracovním klientům" S pozdravem hezkého dne A.Janoušek

Celkem záznamů: 19
1 2