HOTEL VĚNEC ubytování Mladá Boleslav

Fotografie uživatelů (10)

HOTEL VĚNEC HOTEL VĚNEC HOTEL VĚNEC zobrazit všechny fotografie

HOTEL VĚNEC

Staroměstské náměstí 89, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL VĚNEC ***

Hotel Věnec nabízí ubytování v prostorných a pohodlně zařízených pokojích. Ve vybavení nechybí vlastní sociální příslušenství, TV a telefon. V celém objektu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu.

Zaslat poptávku

Okolí - HOTEL VĚNEC

V okolí Hotelu Věnec najdeme plno zajímavých míst zvoucích k návštěvě. Pár metrů od Hotelu Věnec se tyčí středověký boleslavský hrad, jeho současnou podobu mu vtiskla v pol. 18.stol. císařovna Marie Terezie. Kousek od hradu najdeme nejstarší dům v Mladé Boleslavi a jím je palác Templ, je to gotická budova z konce 15.stol. Ve sklepích domu najde návštěvník archeologické nálezy včetně věrně nainstalovaných objevených hrobů. Na druhé straně náměstí najdeme renesanční starou radnici s figurálními sgrafity s motivy bible, kde od jara do podzimu můžeme vystoupat na vyhlídkovou věž. Nedaleko MB (asi 3km) se nachází ještě jedna (mírně šikmá) vyhlídková věž a tou je MICHALOVICKÁ PUTNA, která pochází z 2.pol. 13.stol., kde se zdržoval i nejslavnější český básník K.H.Mácha. A samozřejmě k Mladé Boleslavi patří i expozice automobilů, kterou najdete v muzeu ŠKODA AUTO.

Dostupnost - HOTEL VĚNEC

Hotel Věnec se nachází v historickém centru Mladé Boleslavi. Hotel byl vystavěn ve 20.letech 20. stol. významným architektem Jiřím Krohou (*1893-+1974). V hotelu se nachází restaurace s letní terasou a s nádherným výhledem na Mladou Boleslav a okolí.

Ubytování Mladá Boleslav – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

HOTEL VĚNEC

Staroměstské náměstí 89,Mladá Boleslav 29301

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: venec@hotel.cz

HOTEL VĚNEC - galerie

HOTEL VĚNEC - Hodnocení

48x
20x
19x
3x
5x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 77%

 • Anonym

  Spokojenost a doporučuji

 • Alena Norbartová

  Personal v recepci byl velmi slušný a přijemný. Televize na pokoji funkční, ale bez programů, nelze ovladat ovládači. Jen to zrnilo. Nezasílejte poukaz Wellnes, nemám využití.

 • Hana Kaňovská

  Vše bylo OK.

 • Iva Králová

  V hotelu se nám i našim pejskům líbilo ,čisto ,prostorný útulný pokoj,jediné co kazilo dojem byla oprava náměstí před hotelem ,což znesnadňovalo přístup k hotelu.

 • Václav Novotný

  Hotel byl přes ztížené podmínky při rekonstrukci náměstí vzorně uklizen, pokoje pohodlné, přiměřené vybavení, snídaně dobře nachystaná v rozsahu této kategorie, chutná, pečivo čerstvé. Doporučuji.

 • Petr Bechyně

  Personál byl vstřícný obzvlášť pán ,který měl na starost recepci.Díky za hezký víkend.Bechyně Petr

 • Herbert Murlasits

  Die Rezeption ist rührend und versucht alle Wünsche zu erfüllen. Der Standard is leider sehr niedrig

 • Václav Červený

  K hotelu nejsou žádné volné parkovací plochy