Maxmilian Lifestyle Resort ubytování Loučeň

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Maxmilian Lifestyle Resort

Fotografie uživatelů (10)

Maxmilian Lifestyle Resort Maxmilian Lifestyle Resort Maxmilian Lifestyle Resort zobrazit všechny fotografie

Maxmilian Lifestyle Resort

Loučeň 1, 28937 Loučeň

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Maxmilian Lifestyle Resort ***

Stávající budova hotelu nabízí 40 dvoulůžkových pokojů a 4 stylové apartmány. Pro milovníky romantiky poskytujeme ubytování v oblíbeném Domečku knížete Alexandra a zbrusu novém Zámeckém apartmánu.

Náš hotel Vás jistě překvapí příjemným prostředím, nerušeným nočním klidem a pokoji, které jsou komfortně vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, telefonem a minibarem.

V celém objektu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu.

Hotelová recepce je otevřena nepřetržitě a zajišťuje veškerý sekretářský a pokojový servis. Přímo v areálu hotelu naleznete vnitřní bazén a saunu, masáže po dohodě zajistíme.

Zaslat poptávku

Pokoje - Maxmilian Lifestyle Resort

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou + WC, TV, telefon. V dvoulůžkových pokojích je sprcha, v Superiorech vířivá vana. Na recepci je k dispozici trezor.

Gastronomie - Maxmilian Lifestyle Resort

V naší vyhlášené restauraci jsou podávána typická jídla české i mezinárodní kuchyně.

Okolí - Maxmilian Lifestyle Resort

Aktivity v okolí Loučeně
Loučeň je zasazena do krajiny hlubokých lesů – dominantní lesní celek nese romantický název Svatojiřský les. V okolí najdete stopy po působení významných osobností (Bedřich Smetana, Bohumil Hrabal a další), několik muzeí, rozhlednu a také malebnou minizoo. Nedaleko je také kvalitní golfový areál.

Dostupnost - Maxmilian Lifestyle Resort

Příjezd
Vlakem z Prahy přes Nymburk do Všejan a pak procházkou přes Svatojiřský les.
Užijte si příjemnou 4,5 kilometrů dlouhou procházku z Všejan Svatojiřským lesem až k zámku. Cesta je dobře značena modrým turistickým značením.

Autem z Prahy:
Po rychlostní silnici R10 směr Mladá Boleslav, exit 27 - Benátky nad Jizerou směr Lipník, Čachovice, Vlkava - vyznačeno dopravním turistickým značením - hnědé cedule.

Další informace

V ceně ubytování je parkování a volný vstup do bazénu a sauny. K dispozici rovněž pokoje single room, double room a double room superior typu business, cena na dotaz.

Parkovací místa jsou k dispozici před recepcí. Parkování pro ubytované hosty je zdarma.

Vyberte si nabídky ubytování Loučeň. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Maxmilian Lifestyle Resort

Loučeň 1,Loučeň 28937

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: maxmilian@hotel.cz

Maxmilian Lifestyle Resort - galerie

Maxmilian Lifestyle Resort - Hodnocení

19x
3x
3x
0x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 87%

 • Marcela Burianová

  V pokojích typu standard velmi jednoduché a poměrně staré zařízení, poměrně chladno, žádné české programy na TV...trošku zklamání :-(

 • P

  Vzhledem k tomu, že se na hotelu často pohybuji rodiny s malými dětmi chybí dětský koutek přímo v hotelu, v případě bazénu nebylo též na děti pamatováno,v celém bazénu je velká hloubka. Na druhou stranu 100%čistota, ochotný personál, výborná kuchyně.

 • Ctirad Mikeš

  Kvalita odpovídající ceně. Nádherné a klidné prostředí spojené s velmi pěknou procházkou po zámeckém parku. Příjemná možnost využití parku v jakoukoli denní hodinu.

 • Jaroslav Frejlach

  Vše co nám hotele poskytl bylo na úrovni a účastníci pobytu hodnotili služby,prostředí a komfort velice kladně. Já sám vyzdvihuji přístup personálu již při přípravě akce jako velice aktivní. Přes velice horké počasí, také díky bazénu, byl pobyt velice příjemný. Děkujeme

 • Jan Dědek

  obsluha v restauraci,chybí lednice na pokoji

 • Petr Poláček

  Velice doporučuji!!!

 • Hana Kollmanová

  Problém při vjezdu i při odjezdu z areálu. Zvonek nefungoval a dovnitř jsme se dostali náhodou s někým kdo nám otevřel vrata - v 9 večer docela nepohoda. Ráno ta samá story. Nikde návod co dělat. Stojíte před branou, následně couvání zpátky na parkoviště. BLBÉ

 • Pospíchalová

  Musím pochválit personál za to, že ve ztížených podmínkách, kdy se přehnala přes ČR ničivá bouře, která zanechala spustošenou zámeckou zahradu, poničenou střechu a způsobila výpadek elektřiny, se všichni snažili poskytnout perfektní služby a navíc řešit kalamitní stav. Kuchyně naštěstí vaří na plynu, takže romantický večer při svíčkách byl vyplněn na 100% i s kulinářským zážitkem.

 • 1246471907

  Moc hezký výlet hlavně ty bludiště.