Hotel Soudek ubytování Poděbrady

Fotografie uživatelů (13)

Hotel Soudek Hotel Soudek Hotel Soudek zobrazit všechny fotografie

Hotel Soudek

Palackého 174, 29001 Poděbrady

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-soudek@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Soudek ***

Moderní hotel Soudek se nachází v centru lázeňského města Poděbrady. Hotel Soudek nabízí ubytování ve 14 jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a apartmá. Pokoje jsou standartně komfortně vybaveny lednicí, satelitní TV, koupelnou se sprchou a WC. V přízemí hotelu Soudek se nachází restaurace, která nabízí výbornou jihočeskou kuchyni ale i další speciality. K dispozici je také stylový salonek. Zákazníkům je umožněno parkovat na uzamykatelném za poplatek 30 Kč na den. Dále je k dispozici půjčovna kol.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Soudek

Hotel Soudek nabízí ubytování ve 14 jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Dále také v apartmánu. Pokoje jsou standartně vybaveny lednicí, satelitní TV, koupelnou se sprchou a WC. V ceně je také snídaně, která se podává od 7:00 do 11:00 hodin.

Gastronomie - Hotel Soudek

Hotel Soudek se může pochlubit výbornou jihočeskou restaurací, která se nachází v přízemí hotelu. Restaurace nabízí krajová jídla, ale i speciality kuchařů a minutky. Otevírací doba restaurace je 11:00 - 23:00 hodin. Pro uzavřenou společnost je možné využít stylový salonek. Každoročně v listopadu se pořádají pravé zvěřinové hody, vyhlášené v širokém okolí.

Okolí - Hotel Soudek

Poděbrady jako město nabízí široké jak sportovní, tak i kulturní vyžití. Golfové hřiště, squashové či tenisové kurty. V blízkosti se nachází také koupaliště. Mezi hlavní přednosti Poděbrad patří určitě lázně. Lázně Poděbrady nabízí široké lázeňské produkty a relaxační programy.

Dostupnost - Hotel Soudek

Hotel Soudek se nachází v centru města Poděbrady

Další informace

Zákazníkům je umožněno parkovat na uzamykatelném parkovišti za poplatek 30 Kč/den, dále úschovna kol v hotelu.

Ubytování Poděbrady – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Soudek

Palackého 174,Poděbrady 29001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-soudek@hotel.cz

Hotel Soudek - galerie

Hotel Soudek - Hodnocení

31x
11x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 92%

 • Anonym

  Personál přívětivý a velmi dobře kvalifikovaný. Zvláště pan číšník byl velmi pozorný a milý.

 • Anonym

  Kvalita služeb i úroveň hotelu odpovídala ceně ubytování. Nemohu se bohužel vyjádřit k možnostem parkování ani využití wi-fi připojení, jelikož jsem je nevyužil.

 • Emil Dvorský

  slušné, ohleduplné a korektní jednání

 • Jana Kočová

  Velmi me překvapil ochotny personál,všem moc dekuji za příjemne chvíle.Hotel budu dále doporučovat svym známím.

 • Milan Perčina

  Personál byl celkem příjemný, parkoviště na auta je trochu dál, ale to je zanedbatelné příjemná procházka. Byli jsme s návštěvou spokojeni

 • Jan

  Milý personál v recepci. Vynikající kuchyně - fakt špičkové, ale nutno rezorvovat místo, neboť mají zvláště o víkendu obsazeno. Hotel je sice na rušné ulici, ale pokud dostanete pokoj "do dvora", je to klidné ubytování ve středu města hned u lázeňské zóny. Doporučujeme a s partnerkou moc děkujeme za krásný prodloužený víkend!

 • Josef Vaic

  Pokoj byl hezký, ale směrem do rušné ulice, takže se spaním to bylo horší, neboť při zavřených oknech zde zase nebylo dýchatelno. Hotýlek by potřeboval trochu "rozjasnit", neboť jeho výbava na chodbách je pravděpodobně z let 80`.

 • Anonym

  Velmi milý veškerý personál,kvalitní snídaně,pěkné pokoje.Jen je problematické parkování,parkoviště je dost daleko.Jinak hodnotím kladně.

 • Jaroslav Bičiště

  Byli jsme velmi spokojeni s kvalitou ubytování a recepční služby, jídlo v restauraci výborné obsluha restaurace má určité rezervy, celkově vzato pohodový výkend. Děkujeme

 • Romana Kilianová

  velmi dobrá kuchyně za přijatelné ceny klidné ptostředí,ochotný personál, dobrá poloha hotelu, čistota, a rodinné prostředí

Celkem záznamů: 11
1 2