Hotel Bellevue - Tlapák ubytování Poděbrady

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Hotel Bellevue - Tlapák

Fotografie uživatelů (29)

Hotel Bellevue - Tlapák Hotel Bellevue - Tlapák Hotel Bellevue - Tlapák zobrazit všechny fotografie

Hotel Bellevue - Tlapák

nám T. G. Masaryka 654/III, 29001 Poděbrady

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: tlapak@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Bellevue - Tlapák ****

I když se do Poděbrad nevydáte přímo za lázeňským pobytem, ideálním místem k ubytování je Hotel Bellevue - Tlapák v centru poděbradského lázeňského parku. Přímo do hotelu je přiveden minerální pramen Poděbradka, jehož léčivou sílu můžete během ubytování vychutnávat a užívat si budete i díky bohatým hotelovým wellness službám. Součástí hotelu jsou následující služby: - restaurace s mezinárodní kuchyní v letních měsících rozšířena o předzahrádku přímo v lázeňském parku - konferenční prostory – 4 salonky až pro 130 osob - balneorehabilitační centrum - poskytující odborné lékařské vyšetření, komplex-ní léčbu a rehabilitaci prostřednictvím procedur jako je minerální uhličitá koupel, podvodní masáž, bazén s protiproudem, magnetoterapie, elektroléčba, flo-ating – Mrtvé moře - wellness centrum - nabízí relaxační a regenerační procedury např. wellness vanový box Spa Oceana 2G, přísadové koupele, hydrojet – vodní masážní lůžko - sauna, solno – jodová jeskyně - studio Care & Beauty – součástí je kosmetický salon, kadeřnictví, nehtové studio, pedikúra

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Bellevue - Tlapák

Všechny pokoje jsou vybaveny toaletou, koupelnou se sprchou nebo vanou, TV se satelitním příjmem, telefonem s přímou provolbou, minibarem a připojením na internet.

Gastronomie - Hotel Bellevue - Tlapák

Hotelová restaurace, mezinárodní kuchyně, snídaně - švédské stoly Otevřeno denně 07:00 - 22:00

Okolí - Hotel Bellevue - Tlapák

Lázeňské město Poděbrady leží v malebné Polabské nížině 50 km od Prahy při dálnici D 11. Nadmořská výška 190 m nad mořem řadí Poděbrady mezi nejteplejší místa v České republice s nejstabilnějším počasím. Mezníkem v historii města se stal rok 1905, kdy byl v hloubce 96,7 metrů navrtán pramen minerální uhličité vody. Roku 1908 byla zahájena první lázeňská sezóna. V současné době se v lázních Poděbrady léčí srdeční a cévní onemocnění, pohy-bový aparát a obezita. Lázeňské město Poděbrady má bohaté kulturní vyžití např. divadlo Na Kovárně a Zámecký biograf, které sídlí na prvním zámeckém nádvoří. Především v letním období ožívají Poděbrady spoustou promenádních koncertů a kulturních akcí. No-vě zrekonstruovaný lázeňský park nabízí prostor pro procházky a posezení. Převážně rovinatá krajina láká k příjemným procházkám a cyklistickým výletům. Ke sportu a rekreaci slouží areál přírodního koupaliště Jezero, golfové hřiště, jízdárna, skate park, tenisové kurty, squash a další zařízení. Pro zpříjemnění dne mohou návštěvníci Poděbrad podniknout procházku po naučné stezce vedoucí od slepého ramene Labe zvaného Skupice, přes lužní les až k soutoku Labe s Cidlinou nebo využít možnosti vyhlídkové plavby výletní lodi Král Jiří. Půvabné lázeňské město i jeho romanticky vyhlížející okolí nedaleko hlavního města trvale přitahuje zájem domácích i zahraničních návštěvníků a turistů.

Vyberte si nabídky ubytování Poděbrady. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Bellevue - Tlapák

nám T. G. Masaryka 654/III,Poděbrady 29001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: tlapak@hotel.cz

Hotel Bellevue - Tlapák - galerie

Hotel Bellevue - Tlapák - Hodnocení

390x
76x
11x
2x
2x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 94%

 • Anonym

  pobyt moc příjemný, procedur tak akorát, hotel má dobrou atmosféru, i když není supermoderní

 • Milena Šiftová

  Maximální spokojenost. Příští rok se vrátím do stejného hotelu. Určitě doporučuji.

 • Anonym

  Ochotný, milý a příjemný personál, výborná kuchyně.

 • Helena Křivdová

  Byli jsme velmi spokojeni pobytem ve vašem hotelu, snad jen stravování první večer nezasloužilo dobré hodnocení. Jinak se nám pobyt líbil , chování personálu bylo velmi milé a vstřícné.

 • Anonym

  Ochotný a příjemný personál hotelu i wellness centra, předpokládám, že se sem vrátím.

 • Jarmila Rybáčková

  Byla jsem maximálně spokojená :-)...

 • Eva Forejtková

  byli jsme celkově spokojeni

 • Lenka Drobková

  Hotel je v centru, cisty, personal by mohl byt ochornejsi

 • Josef Málek

  Ochota a vstřícnost veškerého personálu. Hodnotím velice kladně.

 • Marie Vysoká

  Byli jsme pouze 2 noci, pobyt byl zajímavý i co do procedur, prostředí, stravování.

Celkem záznamů: 243
1 2 3 4 5