Hotel Zámek Štiřín ubytování Kamenice

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Hotel Zámek Štiřín

Fotografie uživatelů (18)

Hotel Zámek Štiřín Hotel Zámek Štiřín Hotel Zámek Štiřín zobrazit všechny fotografie

Hotel Zámek Štiřín

Ringhofferova 711, 25168 Kamenice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Zámek Štiřín ****

Zámek Štiřín byl postaven již v roce 1562 a svou bohatou historickou minulostí je právem považován za kulturní dědictví. Naše hosty jistě potěší nabídka ubytování v 64 pokojích různých velikostí s celkovou kapacitou 125 lůžek v pěti budovách.

V celém objektu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Zpříjemněte si Váš pobyt a využijte některé z široké nabídky hotelových služeb. Najdete zde fitness, saunu, whirlpooly, bio-solárium, masáže a kosmetiku. Dále v areálu můžete využít antukový tenisový kurt, pétanque, nebo si můžete zapůjčit horská kola a vydat se po okolních cyklistických trasách.

Nedílnou součástí života ve Štiříně je i celoročně bohatý kulturní program. Nejvýznamnější událostí je každoroční cyklus exkluzivních koncertů - "Sukův hudební Štiřín"

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Zámek Štiřín

Většina pokojů je vybavena koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, telefonem a minibarem.

Gastronomie - Hotel Zámek Štiřín

Snídaně je podávána v Zahradním salónku s letní terasou v zámecké budově.

Hotelová restaurace se nachází v Domě Atis, nabízíme široký výběr pokrmů české i mezinárodní kuchyně.

Dostupnost - Hotel Zámek Štiřín

Autobusové nádraží: 20000 m Centrum: 25000 m Vlakové nádraží: 20000 m Letiště: 40000 m Metro: 15000 m

Ubytování Kamenice – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Zámek Štiřín

Ringhofferova 711,Kamenice 25168

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: stirin@hotel.cz

Hotel Zámek Štiřín - galerie

Hotel Zámek Štiřín - Hodnocení

4x
2x
1x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 78%

  • Zdeněk Kratochvíl

    Hotel bez výtahu , nefunkční ventilace na WC,nefunkční stolní lampa, závady nahlášeny při příjezdu v 16 hod - nybyly odstraněny,chování personálu dobré-příkladné,gastro-snídaně neodpovídá****, raut odpo- vídal ****,parkování dobré - španý přístup do recepce,čistota dobrá, přístupové komunikace do hotelu jsou vysypány drtí ?,neoznačené přístupové komunikace dle čísel pokojů na chodbách.

  • Jaroslav Vítek

    výborné

  • Eduard-Johannes Wallner

    Die Lage des Hotels ist gut, wunderschöner Park etc. Die Betten sind eine echte Zumutung, durchgelegen, zu schmal, zu Kurz (zumindest im 1-Bett Zimmer). Bei Spätankunft wird das Zimmer nicht gezeigt, keinerlei Grundbeleuchtung in den Gängen, sehr schlechte Beschilderung, nicht zu sehen bei Dunkelheit, Lichtschalter unbeleuchtet etc. Personal weitestgehend sehr bemüht auch außerhalb offizieller Zeiten (z.B. 7:00) ein Frühstück zu gewährleisten. Der Preis ist angesichts der oben erwähnten Mängel definitiv zu hoch.