LEGNER HOTEL ZVÁNOVICE ubytování Ondřejov

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > LEGNER HOTEL ZVÁNOVICE

Fotografie uživatelů (38)

LEGNER HOTEL ZVÁNOVICE LEGNER HOTEL ZVÁNOVICE LEGNER HOTEL ZVÁNOVICE zobrazit všechny fotografie

LEGNER HOTEL ZVÁNOVICE

Zvánovice 154, 25165 Ondřejov

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: zvanovice@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

LEGNER HOTEL ZVÁNOVICE ****

Legner Hotel Zvánovice je lázeňský a konferenční resort v Ladově Kraji a Voděradských Bučinách. Nachází se pouhých 25 km od Prahy, v nádherné krajině uprostřed lesů s tak svěžím vzduchem, že se Vám nebude chtít odjíždět.

HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ & LESNÍ APARTMÁNY - přímo v hotelu je pro vás připraveno 36 dvoulůžkových pokojů a 4 apartmá. Lesní aprtmány, kterých je 16, poskytují jedinečný zážitek pro každého hosta. Jsou zasazeny přímo do lesa (100m od hotelu), a každý má svou vlastní terasu. Apartmán tvoří obývací část, kuchyňka, koupelna a terasa s posezení a lehátky. Jsou vybaveny telefonem, LCD televizí se satelitním vysíláním, samozřejmostí je trezor, lednice, vybavení pro přípravu kávy a drobné úpravy jídel.

RESTAURACE, KAMENNÉ TERASY S GRILEM A UDÍRNOU - interiéry restaurace jsou motivovány lokalitou hotelu, který se nachází v Ladově kraji. Letní kamenné terasy jsou velmi vyhledávány nejen pro příjemné posezení, ale zejména pro úžasný výhled do okolní přírody.

LESNÍ LÁZNĚ - resort Legner Hotel Zvánovice se specializuje také na realizaci relaxačně ozdravných pobytů, jejichž součástí jsou relaxační procedury, koupele a zábaly.

KONGRESY a KONFERENCE - hotel disponuje také profesionální konferenčním zázemím - konferenčním sálem až pro 160 osob, 4 salonky a dalšími 6ti možnými konferenčními sekcemi.

SPORTOVNÍ a RELAXAČNÍ VYŽITÍ - tenisový kurt, kurt na volejbal, petanque, kroket, půjčovna kol, stolní tenis, šipky. Dále na objednávku: lanový park, zorbing, čtyřkolky, paintball, lukostřelba, westernové hry, teambuildingové hry, tvořivé porgramy, jízdu na koních a mnohé další.

Zaslat poptávku

Pokoje - LEGNER HOTEL ZVÁNOVICE

HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ & LESNÍ APARTMÁNY - přímo v hotelu je pro vás připraveno 36 dvoulůžkových pokojů a 4 apartmá.
Lesní aprtmány, kterých je 16, poskytují jedinečný zážitek pro každého hosta. Jsou zasazeny přímo do lesa (100m od hotelu), a každý má svou vlastní terasu. Apartmán tvoří obývací část, kuchyňka, koupelna a terasa s posezení a lehátky. Jsou vybaveny telefonem, LCD televizí se satelitním vysíláním, samozřejmostí je trezor, lednice, vybavení pro přípravu kávy a drobné úpravy jídel.

Gastronomie - LEGNER HOTEL ZVÁNOVICE

RESTAURACE, KAMENNÉ TERASY S GRILEM A UDÍRNOU - interiéry restaurace "U Mlýnského kamene" jsou motivovány lokalitou hotelu, který se nachází v Ladově kraji. Letní kamenné terasy jsou velmi vyhledávány nejen pro příjemné posezení, ale zejména pro úžasný výhled do okolní přírody. Pravidelně pro vás připravujeme sezónní speciality a gastronomické akce - to vše ze surovin od místních dodavatelů!

Okolí - LEGNER HOTEL ZVÁNOVICE

OKOLÍ - nedaleko hotelu leží zámek Konopiště, hrad Český Šternberk a Sázavský klášter. K nejoblíbenějším výletům v okolí patří Hrusice s památníkem Josefa Lady a dále známá trasa "Po stopách kocoura Mikeše". Pozoruhodný může být i výlet na Ondřejovskou hvězdárnu, která pro skupiny umožňuje noční pozorování oblohy nebo prohlídka Velkopopovického pivovaru.

Dostupnost - LEGNER HOTEL ZVÁNOVICE

Zastávka: 2000 m
Centrum: 2000 m
Vlakové nádraží: 10 km

Další informace


Ubytování Ondřejov – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

LEGNER HOTEL ZVÁNOVICE

Zvánovice 154,Ondřejov 25165

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: zvanovice@hotel.cz

LEGNER HOTEL ZVÁNOVICE - galerie

LEGNER HOTEL ZVÁNOVICE - Hodnocení

0x
2x
2x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 62%

  • JM

    Moderní pokoje. Bohužel ale značeny jako apartmány. Navíc zatím staveniště.

  • Blanka Pöslová

    Ubytování v lesním apartmánu bylo velmi dobré. Naprosto nespokojena jsem byla s restaurací - servírované snídaně místo bufetu, malý výběr jídel, neúměrně vysoké ceny jídel, neochota cokoliv pozměnit,dlouhé čekání na jídlo. Příště se kvůli restauraci ubytujeme jinde.
velikonoce-wellness-pobyt