Hotel Pratol ubytování Říčany

Fotografie uživatelů (8)

Hotel Pratol Hotel Pratol Hotel Pratol zobrazit všechny fotografie

Hotel Pratol

Černokostelecká 422, 25101 Říčany

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-pratol@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Pratol ***

Svým vybavením vyhovuje Hotel Pratol širokému spektru návštěvníků. Ti, kteří zde chtějí strávit rodinnou dovolenou, ocení kromě již zmiňované výhodné polohy účelně vybavené pokoje s vlastním příslušenstvím, příjemnou restauraci a rovněž bazén a saunu, které dokáží zpříjemnit pobyt i při nepříznivém počasí.

V hotelu je k dispozici WiFi připojení k internetu, na recepci je možné zapůjčení vysoušeče vlasů, rovněž je zde prodej suvenýrů, nápojů, cigaret a základních hygienických potřeb.

V době provozu restaurace je zajištěn room servis, recepce je k dispozici hostům nonstop.

Nejen pro hotelové hosty slouží hotelové lázeňské centrum s bazénem, vířivkou a saunou. Kvalita vody v bazénu o rozměrech 15 x 5 m a hloubkou 1,5 m dovoluje i koupání předškolních dětí.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Pratol

Hotel Pratol nabízí ubytování v 50 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprcha a WC), telefonem s přímou provolbou a TV + SAT.

Gastronomie - Hotel Pratol

Hotel PRATOL zve nejen hotelové hosty k posezení v útulné restauraci, která nabízí široký výběr jídel tradiční české a mezinárodní kuchyně. Kromě toho jsou zde formou bufetu servírovány snídaně.

Máte-li zájem o další ubytování Říčany, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Pratol

Černokostelecká 422,Říčany 25101

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-pratol@hotel.cz

Hotel Pratol - galerie

Hotel Pratol - Hodnocení

19x
12x
4x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 84%

 • Anonym

  Vybavení hotelu odpovídá cenové kategorii, jen rozbytá komoda by na pokoji být nemusela. Personál se choval korektně, pouze při snídani by paní nemusela běhat za hosty s podšálky a velmi vehementně se domáhat jejich používání. V TV pouze 2 české programy.

 • Miroslav Hurajt

  Jsem maximalně spokojen

 • Anonym

  Příjemné je, že hotel nabízí v ceně ubytování také vstup do bazénu na hodinu zdrama.

 • Alice Nadymackova

  Velmi příjemný a ochotný personál,zvláště chválím paní recepční, která je mile komunikativní a přátelská, navíc se snaží ve všem vyhovět.