OÁZA Říčany ubytování Říčany

Fotografie uživatelů (16)

OÁZA Říčany OÁZA Říčany OÁZA Říčany zobrazit všechny fotografie

OÁZA Říčany

V Chobotě 2112, 25101 Říčany

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: oazaricany@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

OÁZA Říčany ***

Návštěvníkům je k dispozici ubytování v kvalitních dvoulůžkových pokojích vybavených koupelnou se sprchou a WC, TV/SAT, lednička, WIFI, telelefon, kategorie (kategorie ***).

Hotel disponuje celkem 30 dvoulůžkovými pokoji (z toho 14 s přistýlkou), kategorie ***. Celková kapacita je 74 ůžek. K dispozici jsou rovněž pokoje vzájemně propojené dveřmi (vhodné pro pobyty s dětmi).

Součástí hotelu je i nová kongresouvá budova vybavená špičkovou technikou pro školení. Prostory pro školení lze variabilně uspořádat podle přání klientů (kapacita až 150 osob). Prostory jsou vhodné i pro prezentaci větších strojů či zařízení vč. osobních automobilů. Hotel nabízí širokou škálu služeb v oblasti sportu, relaxace a outdoorových aktivit - bazén, sauna, whirlpool, tenis (vč.pevné tenisové haly), plážový volejbal, stolní tenis, petanque, půjčovna kol, animace golfu, tenisu a bowlingu na velkoplošné obrazovce a další.

Zaslat poptávku

Pokoje - OÁZA Říčany

Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Pokoje jsou mimo jiné vybavené ledničkou, TV/SAT,telefonem, WIFI internetem.

Gastronomie - OÁZA Říčany

Útulná restaurace s krbem a velikou terasou nabízí speciality domácí i mezinárodní speciality vč. pizz připravovaných v originální italské peci na dříví. Nabízíme kompletní gastronomický a cateringový servis "na klíč". Oblíbené je např. rožnění selátka nebo vepřové kýty, pro hosty můžeme připravit speciality na grilu (steaky, ryby apod.).

Okolí - OÁZA Říčany

Areál Oázy Říčany se nachází na okraji Říčan v těsné blízkosti malebné přírody s hlubokým lesy a rybníky. Našim návštěvníkům můžeme mj.nabídńout širokou škálu outdoorových aktivit jako jizda na koních, výlet balónem nad okolní přírodou, lukostřelba, projižďka na čtyřkolkách, projížďka na kolech z naší půjčovny kol po atraktivních cyklostezkách.

Dostupnost - OÁZA Říčany

Výhodou areálu Oáza Říčany je skutečnost, že je snadno přístupný z dálnice D1 (3km), přičemž vzdálenost z centra Prahy je jen 20km.

Další informace

Více informaci o Oáze Říčany najdete na www.oazaricany.cz.

Máte-li zájem o další ubytování Říčany, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

OÁZA Říčany

V Chobotě 2112,Říčany 25101

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: oazaricany@hotel.cz

OÁZA Říčany - galerie

OÁZA Říčany - Hodnocení

2x
0x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 83%

  • Miroslav Křivánek

    Jediný problém, který jem zde měl, bylo špatné nebo vůbec nemožné připojení k WIFI v bungalovu. I po zadání síťového klíče a hesla nebylo možné se připjit k síti.

  • Štefan Peško

    Mravce na izbe