Hotel Grand ubytování Řevnice

Fotografie uživatelů (44)

Hotel Grand Hotel Grand Hotel Grand zobrazit všechny fotografie

Hotel Grand

Pod Lipami 265, 25230 Řevnice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Grand ***

Hotel Grand se nachází 200 metrů od vlakového nádraží Řevnice, odkud se můžete dostat do centra Prahy do 25 minut. Nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Všechny pokoje v hotelu Grand mají vlastní příslušenství a v restauraci se zahradní terasou se podává výborná česká kuchyně za rozumné ceny.

Hotel Grand Řevnice nabízí ubytování v Českém Krasu, který je jednou z nejkrásnějších chráněných krajinných oblastí České republiky. Výhodou je poloha hotelu, nabízející snadnou dostupnost nejen na množství dobře známých památek, ale také do hlavního města Prahy, vzdáleného pouhých 20 minut.
Hotel též nabízí prostory, vhodné pro pořádání firemních školení a konferencí. Hotel je velmi vhodný pro pořádání oslav, večírků, rautů a svatebních hostin.

Klientům je k dispozici půjčovna kol, úschovna kol, uzamykatelné hotelové parkoviště s 30 místy i pro autobus ZDARMA, ohniště na zahradě hotelu.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Grand

Hotel nabízí ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích o celkové kapacitě 45 míst. Pokoje jsou ve dvou kategoriích Klasik a Komfort. Pokoje Komfort jsou nově zrekonstruované a na většině z nich jsou ledničky. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC a některé pokoje jsou vybaveny televizorem.

 

Gastronomie - Hotel Grand

Hotel Grand svým hostům nabízí restauraci a nekuřácký salonek a v době pěkného počasí zahradní terasu, kde je možné se občerstvit z nabídky našeho stálého jídelního lístku, kde si můžete vybrat z různých steaků, speciality z ryb až po širokou nabídku salátů a kdo nemá chuť na minutkové pokrmy, má možnost si vybrat z denní nabídky hotových jídel české kuchyně za příznivé ceny. V letních měsících pro Vás bude otevřena zahradní restaurace, kde se můžete těšit z kapel různých žánrů. Na zahradní restauraci zajišťujeme grilování selat, kýt, steaků, kuřat, klobás atd. Zahradní restaurace je zastřešená. V zahradní restauraci je možno uskutečnit soukromé akce s živou hudbou, kapacita až pro 80 osob - taneční parket.

Okolí - Hotel Grand

Z Hotelu GRAND lze pořádat také pěší túry či vlakové nebo automobilové výlety do okolí: hrad Karlštejn, Křivoklát, Žebrák, Točník, zámek Hořovice, Mníšek pod Brdy, poutní místo Skalka, Svatý Ján pod Skalou, Koněpruské jeskyně, známé obce Liteň, Tetín… Atraktivita Řevnic: Mezi zdejší speciality patří také možnost návštěvy rockových i bluesových koncertů a klasických her v Lesním divadle či tradiční jarní Festival folklórních souborů. V blízkosti našeho hotelu se nachází sportovní centrum Olympia Wellness.

Řevnicemi prochází cyklostezky s různými stupni náročnosti terénu a délkou tras. Cyklistické trasy: http://www.dolniberounka.cz/sport-1/cyklostezky/ Úschova kol zdarma.  

PĚŠÍ TURISTIKA:
Naučná stezka NPR Karlštejn
Naučná stezka Svatojánský okruh
Naučná stezka Zlatý kůň
Naučná geologická stezka západní části Českého krasu
Naučná stezka Koukolova hora – Kotýz

TYPY NA VÝLETY
Specialita Řevnic – Lesní divadlo v Řevnicích je ve středních Čechách ojedinělé. Pro svou nenapodobitelnou atmosféru je každé léto vyhledáváno mnoha diváky, aby si v klidném prostředí lesa mohli vychutnat divadelní představení či festival různého žánru. Program divadla: http://www.revnice.cz/mestsky-urad/mestske-kulturni-stredisko/lesni-divadlo/ Medvědárium v Berouně medvědi z populárního večerníčku (Vojta, Kuba a Matěj) Salvayovy lomy – Svatý Ján pod skalou Státní zámek Hořovice Hrad Karlštejn Dům hodin  - Karlštejn Muzeum Betlémů – Karlštejn Muzeum voskových figurín – Karlštejn Muzeum Žebrák Hvězdárna Žebrák Hrad Žebrák Muzeum vojenské techniky – Zdice Zámek, Informační centrum keltské kultury – Nižbor Muzeum Tetín, Tetínské skály Letiště Bubovice Hrad Točník Hornické muzeum Příbram Aeroklub Příbram Svatá Hora – Příbram Kostel nejsvětější trojice, zámek Dobříš Zámek Mníšek pod Brdy Koněpruské jeskyně Amerika – přírodní lom několik desítek metrů hluboký a přes kilometr dlouhý Barrandovy jámy Bubovické vodopády – Srbsko Karlické údolí – přírodní rezervace    

TRADIČNÍ AKCE: 
Královský průvod – Král Karel IV. se svou ženou Eliškou Pomořanskou a svojí družinou projíždí na Karlštejn. Průvod se při svém putování zastavuje v Řevnicích, kde je pro všechny připraven bohatý doprovodný program. Průvod se koná první červnový víkend. Svinařské řetězení – Navštivte zámek ve Svinařích, kde se můžete podívat na tradiční i umělecké kovářské umění. Pro děti je připraven bohatý program v zámecké zahradě. Koná se první víkend v červnu. Staročeské máje – Tradiční české slavnosti příchodu jara v okolí dolního toku Berounky patří k největším ve Středočeském kraji. K májím patří tancování besedy stavění májky a jarmarky. Karlštejnské vinobraní – dvoudenní slavnosti vína s historickým průvodem a bohatým kulturním programem. Vinobraní se koná poslední víkend v září. Tachlovický trojúhelník – Veteran car club Tachlovice pořádá od roku 1976 dnes již tradiční závod motocyklových a automobilových veteránů. Koná se první neděli v září. Podzimní hrnčířské trhy – Obdivovat umění hrnčířů můžete druhý víkend v září v Berouně. Jarní řemeslné trhy – Konají se v Berouně první neděli v květnu.

Dostupnost - Hotel Grand

Zastávka: 200 m Centrum: 250 m Vlakové nádraží: 150 m Letiště: 30000 m Metro: 25000 m

JAK SE K NÁM DOSTANETE   Automobilem z Prahy: Směr Strakonice, exit Barrandovský most pokračujte rovně po Strakonická, MÚK Lahovický most pokračujte exit směr Radotín (vjíždíte na silnici II třídy 101), Radotín, Černošice, Dobřichovice, Lety, Řevnice. V Řevnicích pokračujte vpravo po 28. října (za vlakovým přejezdem), Cesta z Prahy-Smíchov do Řevnic (hotel Grand) trvá 30 minut.

Vlakem z Prahy:
Ze stanice Hlavní nádraží nebo Smíchovské nádraží směr Beroun, Plzeň
Budete projíždět stanicemi: Radotín – Černošice – Mokropsy – Všenory – Dobřichovice – Řevnice. Hotel se nachází 150m od stanice. Cesta vlakem z Prahy-Smíchov do Řevnic (hotel Grand) trvá 25 minut

  GPS: 49°54'56.964''N, 14°14'15.684''E

Další informace

PRO SKUPINY A FIREMNÍ AKCE:

Zajistíme Vám i zábavu a sportovní vyžití mimo Váš školící program.
Povězte nám jak by jste si to představovali a my Vám akci "ušijeme na míru".

 

 

Nabízíme Vám programy, které jsme ve velké většině již s úspěchem vyzkoušeli. Podmínkou většiny z nich je denní světlo. Všechna sportoviště se nacházejí v blízkosti hotelu.

 

Paintball (brdské lesy) Čtyřkolky Lukostřelba Kušestřelba Laserová střelnice Autodráha 2,5x5m Rodeo bizon Surf simulátor Snowboard simulátor Moucha Facepaiting Shoď ho! Trampolína Sumo ring Horolezecká stěna Aerotrim velký Bungee running 2 dráhy Skákací hrad Pétanque Projížďky na koních Půjčovna kol Tenisové kurty Bowling (1 stanice vlakem, 5 minut) Squash (1 stanice vlakem, 5 minut)

 

Zábavné programy pro skupiny:

 

·         Staročeské vánoce

 

(s přehlídkou pravé zabíječky včetně tradičních vánočních zvyků, večeře, hudba)

 

·         Vystoupení skupiny šermířů s grilováním na zahradní restauraci ·         Folklórní večer (NOTIČKY–dětská lidová muzika, TŘEHUSK-staropražské a lidové písničky)

 

(folklórní program špičkové kvality, vyhlášená kuchyně s českými specialitami, vybraná moravská vína, krušovický Mušketýr 11°)
 

 

Zajišťujeme - zábava:

 

Vystoupení kouzelníka Travesti show Vystoupení folklorních souborů i dětských(tanec, zpěv) Vystoupení historického šermu Líčení Karikatury Konferenciér Živá hudba, taneční Country hudba Cimbálová hudba DJ a reprodukovaná hudba

 

 

 

 

Krásná a sexy

 

Splňte si svůj sen a naučte se líčit jako maskéři filmových hvězd! Odhalte tajné triky vizážistek. Objevte novinky ze světa kosmetiky a péče o vaše tělo a pleť. Nechte se rozmazlovat v hřejivém zábalu nebo božsky příjemné masáži.

Nechte působit okolní energii na vaše tělo i mysl. Odpočinete si a vaše vnitřní krása se odrazí ve vaší tváři.

 

výuka líčení konzultace s kosmetičkou a kadeřnicí

 

Lekce golfu pro muže

 

Proč nevyzkoušet aktivní golfový odpočinek.
Možnost vyzkoušet si hru golfu s trenérem na golfovém hřišti Karlštejn.

 

Karikaturista a portrétista

 

Karikatury jako zábavná atrakce.
5 až 7 karikatur za 1 hodinu a zábava hostů.

 

Mobilní casino

 

Chcete se pobavit, zažít trochu zdravého adrenalinu a odpoutat se od denních starostí a stereotypu.

 

Ruleta, Black Jack, Poker, Party kostky nebo Gotes (Plátýnko) je určeno především pro zábavu, dobrý pocit ze hry a trochu riskování. Ale to vše bez vložení skutečných finančních prostředků. S námi totiž NEMŮŽETE PROHRÁT!

 

Hrajeme s fiktivní měnou, ale atmosféra, naši profesionální krupiéři, osvětlení stolů, žetony a vše okolo navozuje pocit, jako kdybyste hráli v Las Vegas nebo Renu. A věřte, že jakmile se roztočí kolo 80 cm rulety, vhozená kulička se s rachotem rozeběhne po jejím obvodu a první vsazené žetony se dotknou plátna, okamžitě zapomenete na to, že hrajete jen pro zábavu.

 

 Laserová střelnice

 

Laserová střelnice je atrakce určena pro zábavu i pro pěstování základních střeleckých návyků.

 

Laserová střelnice je nenáročná na prostor - dá se provozovat i v menších prostorách - např. restaurace, salonky apod. Princip je velmi jednoduchý - střelec si zvolí typ scény (hru), ta se promítá na zeď nebo plátno a na ni se střílí z laserové zbraně. Kamera vyhodnocuje střelcovy zásahy a na závěr celkovou úspěšnost střelby. K dispozici je 15 her.

 

 Fakírská show – Dragon fire show

 

Unikátní ohňová a eskamotérská show.
Vstupte do říše dračích plamenů.
Chůze po střepech a ostnatém drátu. Ležení na hřebech a čepelích kos a mnoho dalšího.

 

 Degustace vín – zapojte všechny smysly

 

 Chcete ve společnosti zapůsobit svými znalostmi o víně? Pak
 určitěvyzkoušejte degustaci vín v hotelu Grand.

 

O tom, že víno je (samozřejmě v přiměřeném množství) výborným nástrojem relaxace po celodenním pracovním stresu, víme všichni. Mnozí z nás jej k tomuto účelu i často využívají.

 

Někteří mají dokonce vyzkoušená "ta svá" vína a mohlo by se zdát, že nic nového už vědět nepotřebují. Ale opak je pravdou. Nebo snad tušíte, jak správně vína ochutnávat neboli degustovat?

 

Volná degustace vín, bohaté občerstvení formou degustačních soust sýrů, uzenin, oliv a pečiva.

 

 

 

Ubytování Řevnice – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Grand

Pod Lipami 265,Řevnice 25230

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Hotel Grand - galerie

Hotel Grand - Hodnocení

5x
7x
4x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 73%

  • Luboš Plichta

    Personál byl velmi slušný a ochotný

  • Richard Morris

    hotel in serious need of repair.Room noisy& very basic not even radio or TV more like hostel than hotel.Over priced for accommodation.Food good