Equitana Hotel Resort ubytování Březnice

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Equitana Hotel Resort

Fotografie uživatelů (13)

Equitana Hotel Resort Equitana Hotel Resort Equitana Hotel Resort zobrazit všechny fotografie

Equitana Hotel Resort

Martinice 1, 26272 Březnice

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: equitana-hotel-resort@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Equitana Hotel Resort ***+

Equitana Hotel Resort Vám nabízí komfortní a velmi příjemné hotelového pokoje. Můžete si vybrat z několika typů 51 pokojů a apartmánů, které jsou v kategorii 3* a 4* s celkovou kapacitou 132 lůžek. K dalšímu vybavení hotelu patří příjemná resturace se zimní zahradou, letní terasou, kongresové salonky, wellness centrum, dětské hřiště, jízdárna a řada dalších sportovišť.

Zaslat poptávku

Pokoje - Equitana Hotel Resort

Vstup na pokoje je umožněn přes elektronickou čipovou kartu, zajišťující naprostou bezpečnost hostů a jejich věcí v pokoji. Všechny pokoje mají standardně sociální zařízení, satelitní TV, připojení na vysokorychlostní internet 4 Mb/s zdarma a telefon s přímou volbou. Apartmá jsou navíc vybavena audio sestavou a trezorem.

Gastronomie - Equitana Hotel Resort

RESTAURACE Centrální restaurace – 100 míst, bar, bowling, rožeň, oddělený salonek, terasa Zimní zahrada – 60 míst, klubové sezení, krb, otevřený gril, terasa • Grilování na terase nebo v zimní zahradě • Rauty, recepce, party • Cateringové služby v celém areálu i mimo něj • Svatební hostiny • Degustace vín, prezentace kubánských doutníků SVATBY Svatba je bezesporu jeden z nejdůležitějších dnů v lidském životě. Je to den ovládaný city, den, na který se zpravidla nezapomíná. Jak a kde jej prožijete je pouze na vás. My vám nabízíme standardní i netradiční způsoby pořádání svatebních hostin a oslav. Rádi vás obsloužíme v interiéru restaurace nebo kdekoliv jinde v našem areálu. Složení svatebního menu je pouze na vás a na vašem výběru. Umíme připravit zcela formální svatbu nebo naopak něco zcela netradičního. Blízký renesanční zámek v Březnici je oblíbeným místem ke svatebním obřadům. Doprava k nám může být pak tradiční v automobilové koloně nebo v kočáře taženém koňmi. Rádi Vám zajistíme fotografa, kameramana, svatební síň nebo zámeckou kapli, květiny, svatební pečivo a dorty. Máme pro Vás připravený katalog k nahlédnutí. Pro novomanžele je vždy připraveno novomanželské apartmá zdarma. Bude nám ctí a velkým potěšením, když nás navštívíte a případně nás později seznámíte se svými potomky.

Okolí - Equitana Hotel Resort

EQUITANA HOTEL RESORT : Equitana Hotel Resort leží v malebném prostředí podbrdské krajiny u Březnice na Příbramsku. Okolní krajina je optimální pro pěší a cykloturistiku, klidné prostředí Vám jistě dopomůže k regeneraci vašich sil. Svou charakteristikou, polohou a zařízením je hotel vhodným místem pro konání firemních akcí, pracovních zasedání, seminářů a prezentačních akcí.

Máte-li zájem o další ubytování Březnice, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Equitana Hotel Resort

Martinice 1,Březnice 26272

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: equitana-hotel-resort@hotel.cz

Equitana Hotel Resort - galerie

Equitana Hotel Resort - Hodnocení

13x
2x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 96%

 • Anonym

  velmi příjemný personál, mimořádně klidné prostředí, všechno fungovalo jak mělo. Trochu vyšší ceny v restauraci vyrovnány velmi dobrou kvalitou kuchyně.

 • Jakub Krtek

  Výborné služby, ochotný personál, perfektní lázeňská zóna

 • Jarmila Procházková

  Velice příjemný personál, čisto, výborná kuchyně, byli jsme moc spokojeni.

 • Milena Jarolímová

  Personál byl ochotný a příjemný

 • Dana Kuklová

  Se vším jsme byli spokojeni. Jediné, k čemu máme výtku, je ubytování. Kvalita byla v pořádku, ale byli jsme ubytováni v patrovém pokoji. Schodiště bylo velmi strmé a vzhledem k tomu, že jsme hlásili, že budeme s sebou mít 1,5 staré dítě, bylo toto velmi nebezpečné. Myslím, že by mělo být automatické, aby rodiny s malými dětmi neměly patrové pokoje.

 • Petra Zikmundová

  Krásně strávený víkend v hezkém prostředí, s kvalitním personálem, s výborným jídlem a pitím, v teplém bazénu a v horké sauně. Jedním slovem pro nás prostě Luxus. Děkujeme.

 • Alena Zlatohlávková

  Personál super, ubytování splnilo naše očekávání, internet v pořádku.

 • Tadeáš Mengler

  Vyborna obsluha. Dokonala kuchyne.