ERMI HOTEL ubytování Jince

Fotografie uživatelů (18)

ERMI HOTEL ERMI HOTEL ERMI HOTEL zobrazit všechny fotografie

ERMI HOTEL

Královky 197, 26223 Jince

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

ERMI HOTEL ***

Hotel Ermi nabízí svým hostům ubytování vysoké kvality v 16 dvoulůžkových pokojích (s možností přistýlek), celková kapacita je 43 lůžek. Hotel je nekuřácký.

Hotel je ideálním místem pro teambuilding, outdoorové aktivity, pořádání fremních akcí, školení, seminářů, workshopů, ale i pro svatební hostiny, rodinné oslavy, rauty, bankety, individuální a skupinové pobyty.

Ubytujte se v hotelu s neobyčejnou atmosférou a s přátelskou srdečností, kde najdete balzám na Vaši duši, místo kde se uvolníte a odpočinete si. Obklopíme Vás péčí a postaráme se o to, aby se se Váš pobyt „v ERMI" stal příjemným zážitkem. U nás můžete snadno zapomenout na všední dny, oddávat se snění a nechat se hýčkat a to bez ohledu na rozmary počasí.Parkování v uzavřeném hotelovém areálu – zdarma.

Zaslat poptávku

Pokoje - ERMI HOTEL

Pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem, TV LCD, WiFi.

Gastronomie - ERMI HOTEL

Kromě klasické nabídky máte jedinečnou možnost ochutnat speciality mezinárodní kuchyně připravované z čerstvých surovin. Nabídka naší kuchyně potěší každého návštěvníka, který si chce vychutnat skvělé jídlo v příjemném prostředí. Nechybí jídla z drůbeže, vepřového, ryb nebo různé druhy salátů.

Další informace

Možnost ubytování s domácími zvířaty - ( podmínkou malé, nebo střední plemeno, poplatek za noc 250,-Kč ). Hotel je nekuřácký.

Vyberte si nabídky ubytování Jince. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

ERMI HOTEL

Královky 197,Jince 26223

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: ermi@hotel.cz

ERMI HOTEL - galerie

ERMI HOTEL - Hodnocení

26x
1x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 99%

 • Markéta Veselá

  Usměvavý a ochotný personál, krásně zrekonstruovaný hotel s velkými pokoji, výborné wellness služby a skvělý gastronomický zážitek.

 • Jiří Novák

  Krásné a odpočinkové místo pro relax a pohodový personál vždy s úsměvem na tváři.

 • Mirek Navrátil

  Byli jsme velice spokojeni, pouze jeden šrám pobyt měl.Moje paní je alergická na česnek a vzhledem k tomu , že v den příjezdu byla večeře na česneku- držele dietu, protože bylo pouze jedno jídlo a nebyla možná alternativa.Byla to i naše chyba, že jsme to neuvedli, třeba by se stím dalo něco dělat.

 • Josef Teplý

  Velice se nám tam líbilo Jana

 • Anonym

  Celkově vše naprosto v pořádku, příjemné prostředí, vše čisté, příjemná a ochotná obsluha.

 • Ivana Petrová

  V Ermi hotelu jsme s manželem prožili krásný, klidný, pohodový, relaxační, úžasný pobyt. Staral se o nás perfektní personál, vařil pro nás skvělý kuchař a paní masérka - úžasná, úžasná, úžasná. Človíček, který svoji profesi dělá s láskou. Děkujeme

 • Anonym

  Krásný hotel na krásném místě, jediné co bylo překvapením, že se musí procedury rezevovat předem, ale o tom jsme nevěděli, tak jsme nedostali vše o co jsme měli zájem. Možná by stálo za to, to uvést na stránkách hotelu. Jinak naprostá spokojenost.

 • Anonym

  klid, relaxace, dobré jídlo

 • Zdeňka Hornofová

  Velmi se nám líbilo, ochotný personál, čisto, výborná kuchyně.

 • Lucie Černá

  Kouzelný hotýlek úplně na samotě u lesa, velmi ochotný a milý personál, výborná kuchyně. A kolem nádherná krajina. Opravdu velmi odpočinkové místo vhodné k relaxaci!

Celkem záznamů: 15
1 2